Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

Rama budżetowa, to i stery bez polotu, sadzę, że w mej wylądują:...

..Chyba te tańsze nawet :]

 

 

Dziwne myślenie..

 

Zobacz.. masz w kieszenii 2-3 klocki które wydałbyś na stumjumpera lub coś innego z ładnym znaczkiem.

Kupujesz dobrą ramę budżetową, wiec stać na to by reszta była dobra .. ?

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktos jednym zdaniem wytłumaczyć dlaczego ludzie tak rzucili się na tą ramę? 7 stron odpowiedzi w wątku o ramce, której jeszcze nie ma w sklepach...

 

Poczytaj, popatrz na geometrię, jakość, porównaj z innymi ofertami na rynku i...może jeszcze zdążysz :thumbsup:

 

Rama nie tylko w swojej kategorii cenowej, ale także i wyżej nie ma wg mnie konkurencji... Wiem bo jeździłem i mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy moje obserwacje i rozmowy z ludzmi wykazuja, ze najwieksze parcie na 29" maja ludzie do 180cm nie wiem z czego to wynika, nie rozumiem tego,

aj waj

psychologia zwykła,

kompensacja swego wzrostu.

też chciałbym mieć większego... :)

 

ja mam w crossie

około 500 mm wysokości

ale rama jest niemożebnie długa jak na crossa 620 mm,

no i sztyca 400 mm, bo 350 mm za krótka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego 'ogarniętego' sklepu w okolicy i szanowny adapter muszę zamówić pocztą.

 

Czy w adapterach PM również występuje zasada mówiąca, że 180 na przód pasuje do 160 na tył?

(lub na odwrót)

 

Sprawdzone osobiscie, adapter PM160 tyl pasuje jako PM180 przod. Rama scott scale 29Pozdrowionka:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po złożeniu zamówienie na ramę z oferty "przedsprzedaż " i wpłaceniu zaliczki w kwocie 111zł wybrane przez was sklepy kontaktowały się w jakiś sposób z wami. Wpłaciłem pieniądze jakiś już czas temu i jak na razie cisza.... I nie wiem czy mam potulnie czekać czy coś się wydarzy :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co dziwić ze siedzą cicho, bo nie chcą wyjść na niepoważnych idiotów.

W ramach rekompensaty liczę na breloczek za 3,5 zł i własnoręczny podpis prezesa tajlandi złożony na moim peaku !

 

Trzeba wierzyć że na czas festiwali w tajladni azji, zamiera gospodarka i ustaje eksport ;-) a nasze dobrze pospawane ramy czekają spokojnie na wysyłkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten temat od początku i wiem że była mowa o 5 latach ale wiadomość na podobnie postawione pytanie jaką dostałem od dobresklepyrowerowe brzmiała tak " niestety nie ma możliwości przedłużenia gwarancji na ramy Accenty (tylko ramy Author w rowerach) " . I co o tym myślicie ?? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i my więcej CI na ten temat nie powiemy. 5lat to ogrom czasu, mało kto daje takie gwarancje na komponenty z jakby nie było niskobudżetowego poziomu.

 

Wg mnie to super warunki gwarancji. Uważam, że 2 lata gwarancji która działa w należyty sposób i bez problemu to już dużo.

 

A jedną ramę już wymieniałem po pęknięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba starty na Paek29 pod koniec marca mogą być problemem. Azjaci w tym roku mocniej poświętowli, opóźniając wysyłki do wszystkich odbiorców i wiele firm ma poślizgi z realizacją niektórych dostaw.

 

Dotyczy to także całej partii ram Peak29, które już płyną, ale obawiam się, że odbiór przedpłaconych ram możliwy będzie pod koniec marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wapid dzięki za info, przynajmniej coś wiadomo.

 

Sytuacja już nie jest miła i nie sądzę, żeby velo było zadowolone z takiego opóźnienia. Okolice 15-tego lutego to nie koniec marca, powinni chociaz cos napisac na stronie, a nie udawać że wszystko w porządeczku. Jak dojdą to będą, ale w kolejce się ustawiajcie...

 

 

Pozostaje więc czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...