Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

Przednią zmieniarkę też idzie zamontować ;)

 

Rama ma być wytrzymała i geometrią odpowiadać użytkownikowi więc ja generalnie mam w 4 literach i testów, eksperymentów zrobił se taki Trek. Kurna to zbiorowisko rurek a nie prom kosmiczny. Jak ktoś wyczuwa takie suptelności jak sztywność korby XT względem SLXa to niech płaci za napis na ramie i te setki godzin testów. Swoją drogą czy rama z takiego Astro nie przechodzi testów?? No przechodzi i bardzo często jest lepsza od "naklejki". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednią zmieniarkę też idzie zamontować ;)

 

Rama ma być wytrzymała i geometrią odpowiadać użytkownikowi więc ja generalnie mam w 4 literach i testów, eksperymentów zrobił se taki Trek. Kurna to zbiorowisko rurek a nie prom kosmiczny. Jak ktoś wyczuwa takie suptelności jak sztywność korby XT względem SLXa to niech płaci za napis na ramie i te setki godzin testów. Swoją drogą czy rama z takiego Astro nie przechodzi testów?? No przechodzi i bardzo często jest lepsza od "naklejki". 

 

Genialne!! Nic dodać nic ująć :P

Edytowane przez Mwawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka przerzutka przednia (2x11) będzie najsensowniejsza do Peaka 29 2016? W sensie np. prowadzenia linki. Accent napisał mi po prostu że każda na obejmę będzie pasować... z drugiej strony to oni chyba prowadzą linkę górą więc pewnie top/dual pull. Czy te "załamanie" w rurze podsiodłowej nie utrudni montażu przerzutki typu high clamp (akurat taka w interesującej mnie grupie jest - tzn. high clamp dual pull).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz taki fajny wynalazek pod tytułem side-swing. Linka do przerzutki wchodzi z jej boku, jednocześnie ma swój opór więc można prowadzić pełny pancerz od samej manetki. Mechanizm jest zawsze ten sam niezależnie czy ma obejmę na dole, na górze, jest e-type czy direct mount.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem dotychczas na mostku 90mm, ale korciło mnie by założyć 100/110, bo jakoś tak mi brakowało. Akurat trafiła się okazja i testowo wsadziłem teraz 110. Na razie po testach asfaltingowych jest OK, nawet wszystko wyjąłem spod niego. Główną niewiadomą są bardzo strome zjazdy żeby mnie nie wywalało do przodu. Zobaczymy. Także u ciebie 80/90mm się sprawdzi.

Edytowane przez Arni220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...