Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

Nono.... po obejrzeniu nowej ramy z galerii na Picassie muszę powiedzieć że podoba mi się droga w którą Accent idzie. Co do taperowanej główki się nie wypowiem :laugh: za mało się na tym znam

Ale kolorystyka jest bardzo ładna.

Czy zdradzicie rąbka tajemnicy i powiecie co się zmieniło w Geometrii ??

 

A co do kolorystyki

Na zdjęciu

PA020716_filtered.jpg

 

IMHO

Jako osoba mająca kota na punkcie biało czarnych ram z czerwonymi dodatkami

Dałbym piasty czerwone (jak w krosie B+) czerwony suport + czerwone stery + podkładki + zacisk sztycy

i na koniec czarne chwyty z białymi obejmami (tak aby obejma chwytu odcinała się kolorystycznie od kiery i samego chwytu )

 

wiem wiem ... nienormalny jestem :stupid: ale gdybym był to nie jeździł bym rowerem 29" :thumbsup: podczas gdy wszyscy w około mają 26

Edytowane przez PrzemkoVonLezajsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 190 i posiadam Lke.

 

I pewnie sztycę dłuższą niż 400mm?

 

Dla ciebie rozmiar to raczej M. Ja mam 181cm i bede brał M. Chyba że ktoś mądrzejszy niż ja uważa inaczej to niech sprostuje.

 

pozdr.

 

Zapewne już dawno po ptokach. Ale ja bym wziął L.

Sztyca bez offsetu i mostek 80-90mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy może byc dostępna? :) Piękny kawałek amelinium :D Ciekawe czy cena będzie taka jak wersji poprzedniej ;)

 

Romero, myślę, że Velo nie obrazi się jeśli zacytuję ich człowieka: "Zrobimy wszystko aby sytuacja z ubiegłego roku nie powtórzyła się. Ramy powinny być na początku roku". Osobiście wierzę, że faktycznie się postarają, bo jeden niezadowolony klient, to dwudziestu w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Romero, myślę, że Velo nie obrazi się jeśli zacytuję ich człowieka: "Zrobimy wszystko aby sytuacja z ubiegłego roku nie powtórzyła się. Ramy powinny być na początku roku". Osobiście wierzę, że faktycznie się postarają, bo jeden niezadowolony klient, to dwudziestu w plecy.

 

To czekam do początku 2013 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiem wsadzania Taperowanej główki do tej ramy

Czy te stery aż tak dużo poprawiają sztywność ??

 

Moim zdaniem poprawiają bardziej sztywność niż masę - ale to mój prywatny wniosek, bo można dać taką grubość ścianki przy dolnym łożysku, że będzie sztywniej i lżej niż dla 1 1/8. Na pewno zwiększenie sztywności/wytrzymałości ma znaczenie dla widelców o większym skoku, oraz dla sztywnych widelców (z rurą alu oraz całokarbonowych). Takowe widelce ze wschodu są produkowane tylko ze zwężaną rurą sterową - może producent Accenta też chciał zachować kompatybilność z takimi widelcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wagi nowego modelu Peak29 2013. Zważona perłowa "eMka": 1740g. Szału nie ma, powodu do wstydu tym bardziej. Ale za to ten wygląd :) :)

 

Uwaga, tylko tyle waży egzemplarz testowy... niedługo znane będą wagi finalnych produktów, które płyną już do Polski...

niemniej jednak ta waga nie będzie zbytnio odbiegała od 1700g w tym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...