Skocz do zawartości

[temATy] paranoja


Gość zuzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wydaj mi się, że wymyślona przez "adminów" pisownia tematów jest mocno przesadzona. Dostałem już chyba 4 ostrzeżenia bo nie wstawiłem [ ] to jest jeszcze zrozumiałe OK. ALE Karanie jakimiś ostrzeżeniami za napisanie czegoś z dużej litery to już lekka przesada. Wyczytałem równieŻ, że jak ktoś pisze z błędami to jego posty też będą usUwane.

 

P.S. Proponuje zająć się merytorykĄ, a nie gramatyką i wyglądem!!!!!!!!!!!!!!!!

 

aaa, napisałem post w złym miejscu. Zgłosiłem to któremuś moderatorowi z prośbą o przeniesienie. No i dostałem ostrzeżenie. BRAWO!!!!!!

 

i przeniósł. DO KOSZA ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, to Twój problem, że nie stosujesz się do regulaminu, jak również do Netykiety. Być może warto się dowiedzieć, że w sieci pisanie czegoś dużymi literami to krzyk. A nikt za bardzo nie lubi, jak się na niego krzyczy.

Czy to się komuś podoba, czy nie, ciągle jeszcze (na szczęście!) obowiązują nas jakieś zasady pisowni i jak najbardziej popieram "zamordyzm" w tej sprawie :) I znów, kultura wymaga, by starać pisać się poprawnie i tak, by interlokutor nie musiał używać dwudziestu słowników, by zrozumieć co mamy do powiedzenia.

 

P.

 

Ps. A tak zapytam, czemu na ten przykład co którąś literę piszesz dużą, tak zupełnie bez sensu? Po to, żeby pokazać jaki cool jesteś, czy że masz w głębokim poważaniu pisanie poprawnie, czy też żeby wkurzyć "kolorowych"? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,proszę cię nie rób wstydu naszemu miastu. Bo ktoś pomyśli, że w centrum polski ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem regulaminu i się niepotrzebnie o to kłócą.

 

Czy to się komuś podoba, czy nie, ciągle jeszcze (na szczęście!) obowiązują nas jakieś zasady pisowni i jak najbardziej popieram "zamordyzm" w tej sprawie - Pavvel

 

Kto słownikiem wojuje, od słownika ginie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A jak gruby jest ten słownik... :icon_lol:???

 

Tak na poważnie - mimo czterech ostrzeżeń nadal masz w poważaniu zasady tu panujące. Do mnie przynajmniej prośba o przeniesienie nie trafiła więc po co te pretensje. Chcesz się pożegnać - nie ma sprawy, pomacham Ci jeszcze białą chusteczką :bye2:

 

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...