Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'rockshox' .
Znaleziono 56 wyników
-
Witam posiadam ramę dartmoor two6player 2019, pod stery is42/is52. Mam pytanie czy dany amortyzator z ogłoszenia (link podany niżej) będzie możliwy do założenia lub jaki inny będzie pasował. Posiadam nie duży budżet. LINK: https://www.olx.pl/oferta/rock-shox-xc30-amortyzator-przedni-100mm-26-tapered-nowe-CID767-IDn6zNk.html#70673c665c
- 8 odpowiedzi
-
- amortyzator
- two6player
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i totalnie zielony w kwestii serwisu.Mialem tez długą przerwę w zabawie z rowerami no ale wróciłem. Po lekturze wielu tekstów na forach itp. filmów na YouTube postanowiłem zrobić serwis amora RS Reba SL da. No i rozebrałem go, powymienialem uszczelki itp. ale przy składaniu tłumika pojawiło się pytanie...co to za element?...czy to redukcja skoku?...czy to tak ma być i nie ruszać.? Bo jak redukcja to bym zdjął...ale nie wiem... Amor był kupiony używany, więc coś mogło być dolozone, jeździł ktoś sporo lżejszy niż ja... Pomóżcie ludzie...mam to porozkladane po całym pokoju i nie wiem co robić...
-
Cześć Kupiłem używana Rebe RL Dual Air 100mm i chciałem zrobic serwis, ale nie moge ustalić rocznika. Na goleni jest nalepka Motion Control (chyba chodzi o tłumik?), a nr seryjny jest pokazany na zdjeciu. Próbowalem po nr zidentyfikować rocznik, ale na stronce SRAMa wyszukiwarka nie daje wyniku. Czy ktoś jest ogarniety w temacie i potrafi pomóc? Rzecz w tym, ze nie wiem ile ml oleju wlać, a znając rocznik łatwiej się dowiem. Bede wdzięczny za wszelkie wskazowki
- 4 odpowiedzi
-
- amortyzator
- rock shox
- (i 5 więcej)
-
Witam, Mam mały problem, jaki olej (chodzi o gęstość) kupić do amotryzatora Rock Shox 30 Gold Tk Solo Air skok 100mm ? Na stronie producenta jest tabela, ale do części amortyzatorów niema napisane jaka gęstość oleju jest potrzebna. Z góry dziękuje za pomoc
-
Witam Potrzebuję pomocy w doborze oleju do Boxxera WC 2014. Serwis miał robiony w kwietniu tego roku ale dostał dziwnej zamuły i myślę że wymiana oleju w dolnych goleniach (nie w tłumiku) i wyczyszczenie ich poprawi to. Z tego co rozumiem ze strony producenta to w tłumik idzie olej 5W a do dolnych goleni (czyli to co chcę zrobić) 15W, choć słyszałem że można też wlać np 10W. Dobrze zrozumiałem tą instrukcję? https://www.sram.com/sites/default/files/techdocs/2011_boxxer_world_cup_technical_manual_rev_b.pdf Drugie pytanie to jaki olej tam wlać? Myślałem nad czymś lepszym, czyli Motul Shock Oil VI 400 ale nie wiem jak to się liczy żeby gęstość była odpowiednia czyli te 15W, bo tu jest podana wskaźnikiem "VI". Na koniec myślałem wyjąć te gąbki do smarowania, wyczyścić, zamoczyć w świeżym oleju, zamontować z powrotem i posmarować uszczelki kurzowe "sram butter". Był bym wdzięczny gdyby ktoś mi z tym pomógł Z góry dziękuję za wszelką pomoc
-
Wczoraj kupiłem rower używany że przednim amortyzatorem o nazwie RockShox Domain 302 u-turn. Regulacja skoku wynosi od 115 mm do 160 mm. Jak zrobiłem regulację do 160 mm , przy naciśnięciu amortyzatoru skok wynosił jakieś 10 cm . Czego to może być wada ? Jak to naprawić ?
- 6 odpowiedzi
-
- amortyzator
- rockshox
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Teoretycznie ten amor to rock shox boxxer rc 2012 ale czy nie powinien mieć napisane BOX(na górnej częsci) I XER na dolnej(tak jest napisane tylko brakuje górnej części
-
- 27 odpowiedzi
-
- amortyzator
- przedni
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, najprawdopodobniej od kupna amortyzatora borykam się z jednym problemem. Otóż puka coś w ladze tam gdzie wchodzi sprężyna. Puka niezależnie czy jest tam sprężyna, czy też jej nie ma. Daję linki do filmów które wszystko przedstawiają: 1. pukanie / klikanie bez sprężyny, wyciągnięte wnętrze lagi: https://www.youtube.com/watch?v=aY-7zYwC71s 2. pukanie / klikanie również bez wnętrzości, z bliska. https://www.youtube.com/watch?v=meMrYKGaFow 3. pukanie / klikanie z włożoną sprężyną, wszystko na swoim miejscu. https://www.youtube.com/watch?v=HWNv-loJJZs Nie wiem czy to coś pod lagą czy coś, może luz między lagą a tym tłumikiem co wchodzi w lagę? A może tak ma po prostu być w Rock Shoxach. Miał ktoś z was taki problem? Pozdrower. ps. nie wiem dlaczego ostatni link nie wkleił się jak pierwsze dwa.
-
Kupię amortyzator jak w temacie. Najlepiej powietrzny, używany ale działający, blokada niepotrzebna Zależy mi, żeby nie był 2kg klocem. Minimum poziom Recona. cena: +/- 400
- 1 odpowiedź
-
- amortyzator
- rockshox
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Wpadł w moje ręce amortyzator -Rockshox Judy XL. Z tego co wywnioskowałem po starych katalogach Rockshoxa jest on z roku 98. Zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=1p9ahaznKCjtz1grFrAT89BAYHG01k8hA . Czy ktoś miał styczność z takim amortyzatorem? W jakich typach rowerów był używany? Pracuje bardzo dobrze , lagi w dobrym stanie. Ile taki amortyzator może obecnie być warty?
-
Witajcie. Planuje zakup roweru i tutaj mam pytanie który wybrać. Romet Mustang 2 (29er,2018) czy Kellys gate 30 (2018). Będe jezdził na zawody i na treningi. Obydwa osprzętowo fajnie wyglądają. Ten Kellys niestety nie ma Rock Shox'a i w dodatku ma słabsze hamulce... Romet ma Recon I hamulce Deore 6000...oceńcie i doradzcie...
-
Witam! Jaki polecacie olej do amortyzatorów oraz jaką gęstość? Amortyzator to Marzocchi Bomber 888 rc3 Pozdrawiam!
-
Witam! Jestem chętny zakupu roweru który posiada amortyzator Rock Shox Boxxer Rc z 2010 roku. Chciałbym się zapytać czy ten amortyzator wystarczy dla amatora downhill'u? Pozdrawiam!
- 1 odpowiedź
-
- rockshox
- amortyzator
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam! Jestem chętny zakupić pewien rower który posiada damper X-fusion Vector RC Coil. Chciałbym po pierwsze zapytać czy ten damper wystarczy dla amatora downhillu oraz czy ta firma jest porządna? Pozdrawiam!
-
Czy ktoś posiada może schemat budowy tej osi ? Tudzież z jakich elementów się składa. Chodzi mi o średnicę kulek, które znajdują się w małym otworze w części uwidocznionej na zdjęciu. Ewentualnie ktoś może zmierzy.
-
Witam, niedawno kupiłem nowy rower trekkingowy. Posiada on przedni amor RockShox Paragon Gold RL Solo Air 28". Problem tkwi w tym, że kiedy jadę np. przez las gdzie jest dużo nierówności, korzeni itp. to amortyzator się "ubija" po pewnym czasie i nie powraca do początkowej pozycji. Zostaje ok. 20 mm skoku z 65 mm możliwych. Trochę mnie to niepokoi i zawsze kiedy wyjadę na asfalt to wyciągam go ręcznie. Byłem w sklepie w celu napompowania go na większe ciśnienie (do 135 psi), bo myślałem, że wywieram na niego zbyt duży nacisk. Mam 80 kg, a wg oznaczeń na widelcu powinno być na tę wagę 125 psi, ale chciałem więcej dla pewności, że to się nie powtórzy, ale się powtórzyło. Czy ktoś spotkał się kiedyś z takim problemem? Co może być nie tak? Pozdrawiam
- 2 odpowiedzi
-
- amortyzator
- nie powraca
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam mam pytanie wie ktoś lub może mi podesłać link do filmiku jak naciagnac linke od manetki pushlock w RockShox Reba Rl ?Chodzi mi o ta linke Manetka PushLock Jak zabrać sie za naciaganie i regulowanie tej manetki. aby blokada dobrze działała ? Pozdrawiam.
- 6 odpowiedzi
-
- amortyzator
- rockshox
- (i 6 więcej)
-
Siema mam pytanie czy dałbym rade zamontować rock shox boxxera lub inną dwupółke do roweru dartmoor wish bikepark 2016 dziękuje wszystkim za odpowiedź
- 8 odpowiedzi
-
Póki co są to na razie niepewne plany, ale chciałbym się rozeznać co i jak. Po pierwsze czy jeśli obecnie mam skok 100 mm to czy będę mógł założyć amortyzatory o większym skoku i czy będzie to miało duży wpływ na rower? I czy w ogóle potrzebny mi większy skok? Nie jeżdżę ekstremalnie, ale skaczę na nie za dużych skoczniach. Jakie amortyzatory polecacie i ile mniej więcej kosztują w miarę dobre? Znalazłem coś takiego: https://piwnicarowerowa.pl/reba-rl-rock-shox-2015-27-5,3,1242,2093 Opłaca się?
- 8 odpowiedzi
-
- amortyzatory
- wymiana
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, Bylem prawie zdecydowany na sztywny widelec, ale czym wiecej czytam tym bardziej sie zastanawiam i nie moge sie zdecydowac... co sadzicie o tym widelcu? Warto? za 399zl - Nowy. A moze to tylko ladna naklejka? Pozdro.
-
Prośba do obrytych w temacie bikerów: Czy da się zidentyfikować wersję i rocznik Recona ze zdjęć? Jedyny opis to: Ma ma naklejkę SL to powinien mieć soloair, prawda? A ma pokrętło od sprężyny? Co to za model może być? Z góry dziękuję za pomoc w identyfikacji.
