- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
Liczba zawartości
947 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
112
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Odpowiedzi dodane przez Jurek63
-
-
@sznib, @Maciorra, @KrzysiekCH, @wojtt80, @Pietrash dziękuję za odpowiedzi. A jak wygląda sprawa z rozmiarem buta w tych 5 10, jest normalna czy zaniżona?
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
Stare buty się rozpadają i muszę wybrać nowe. Mam na oku dwa wzory i rozkminkę które wybrać. Jedne to adidas Terrex Swift Solo 2 a drugie to Five Ten Freerider. Jak ktoś z szanownych użytkowników maił te modele to proszę o opinie.
-
@kaido2, zdjęcie super, takie trochę italiano gusto. Ale blacik konkretny.
-
1
-
-
Radar Cafe prosta kierownica wzrost 170 cm rozmiar 48 jest ok,
-
@siemalysy, tak patrzę na Twoje ostatnie foty, to mi jakieś Ponidzie wychodzi.
-
2
-
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
@pecio, a ten w czarnej kiecce to zwolennik Wahoo czy innego pomiotu szatana.?
-
1
-
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
@elkaziorro czytałem że w Twoich okolicach miał przejeżdżać niemiecki skład retro, czyżby to ten?
-
@Roballinho w mtb też mam gięta On One , chciałem kupić taką samą ale nikt nie sprzedawał.
-
-
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
- Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.
-
Wczoraj ustawiałem siodełko. Idealny poziom według poziomicy , nie da się jeździć , nic nie wyszło się zsuwa do przodu. Nosek siodełka deczko w górę, ale dosłownie tyci tyci i jest idealnie . Dupsko pięknie się wpasowało.
-
4
-

[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
w Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Napisano
Bo wreszcie jak wracam z roboty niebo ma inny kolor niż czarny.