Skocz do zawartości
KTM Myroon Exonic XTR Di2
Przez PeresKTM, 14.04.2026
  • 0 wyświetleń
  • 16 komentarzy
  • Kolor Pomarańczowo/czarny
  • Rocznik 2026
  • Waga 9500
  • Jednostka wagi g
  • Skradziony Nie
  • Numer seryjny ramy --
  • Opis Waga bez pedałów ~9,5kg
    Waga z pedałami XTR ~9,8kg
    Koła zalane mlekiem Peaty’s holeshot
    W tylnym kole siedzi wkładka Vittoria Air-Liner Light XC
    Pomiar mocy Inpeak Powercrank-E Single L
    Przednia zębatka Alugear 34t 0 offset do najnowszego Xtr'a M9200
    Wentyle BBB CoreCap
  • +1 pomógł 2

Komentarze



pecio

Napisano

Patrząc po wyciągniętej sztycy takie pytanie , nie za mała ta rama?

  • Mod Team
KrissDeValnor

Napisano

@pecio Ustawienie pewnie pod wyścigi, czyli zazwyczaj siodełko wyżej niż kierownica - jak się nie ma 160 cm ;) Czasem wybiera się mniejszą ramę z premedytacją. 

Ja się przyczepię do tych 9 kg :D Niby realne, ale raczej bliżej 10 niż 8, zwłaszcza na tych kołach. 

Kurde, chyba se wagę kupię - może też będę mógł wpisać 9 :icon_wink:

pecio

Napisano

Mój ExSmyron  pierwszej generacji na karbonowych leciutkich kołach a'la gravel z sztywnym  plastikowym widłem Enve,  szpejem " oczko wyżej , ciężkimi pedałami Garmina , wszystkimi uchwycikami waży dokładnie tyle....

20260414_191257.jpg

A był czas ,że waga była sporo poniżej 8 kilo.

Uwzględniając amortyzator i różnice w szpeju to obstawiam KTM @PeresKTM na coś trochu mniej niż 9,5 kilo.

Aha, zspomniałem napisać  moja rama to L

PeresKTM

Napisano

Wiesz co waga mi pokazała 9,8 z ciężkimi pedałami Xt (9,5kg bez pedałów pewnie) …. I uchwytem na licznik więc może poniżej będzie postaram się dorwać bardziej dokładną wagę i sobie to sprawdzić jeszcze raz ogólnie jak dla mnie 9,8kg to i tak piękna waga 😊 

O kurde wpisałem 9,8 kg a wskoczyło 9 🙈 Pardą panowie 😂 Rama jest idealna dla mnie mam 177 cm wzrostu czuję się perfekto 

Ps. Poprawiłem na 9,8 i znowu zapisało 9… głupie to 🙈😂

pecio

Napisano

@PeresKTM  jak masz 177  to spoko jest M u KTM .  Ja jestem  wyższy   i lepiej mi leżała  L . 

PeresKTM

Napisano

@pecio no ogólnie rower bardzo zwrotny wygodny i sztywny wtedy kiedy trzeba. Za mną dopiero jedna taka bardziej treningowa jazda i na singielku pięknie się kleił w ciasne zwroty aż mi oczy z orbit wyszły że mogę się tak poskładać 🙈 

Mam nadzieję że będzie długo służył 

Ps. Szukam zacisku XTR m9110 flat mount nie leży komuś ? Brakuje mi do wisienki na torcie 🙈

pecio

Napisano

U nas   nigdzie nie dorwiesz . Widziałem gdzieś u Niemca  albo w Bike24 albo w Bike Discount .... sprawdź. 

A do wisienki to bym jeszcze pomarańczowe naklejki walną na Sida. 😁

PeresKTM

Napisano

@pecio naklejki już są u kuriera to była pierwsza rzecz którą zamówiłem 🙈😂 idą od majfrendów dobra jakość za dobre pieniążki 

No właśnie widzę że wszędzie u niemca był jeden na OLX nowy za 300 zł ale nie zdążyłem zakupić i już był sprzedany … jakoś 2-3 tygodnie temu 

No cóż szukam dalej zacisku… niby XT to to samo aleeee jakoś do pełni szczęścia brakuje tego XTR 🙈

  • Mod Team
KrissDeValnor

Napisano

Przemaluj i dodaj R - mam nadzieję, że pomogłem :icon_wink: Chyba sam tak zrobię, bo mam bardziej pro wyglądające XT z radiatorami ;)

A, no i znowu błąd, bo w opisie nie dodałeś info o pedałach, czyli zgodnie ze sztuką powinno być te umowne 9.5 :icon_lol:

PeresKTM

Napisano

@KrissDeValnor Tak jest umowne 9,5kg bez pedałów. Zresztą jednak co racja to racja powinno się podawać wagę bez bo jeden jeździ na klockach Shimano a jeden na ubijakach co para waży tyle co jeden z Shimano 🙈




IP.Board Collections by DevFuse
  • Najwyżej oceniane

  • Najnowsze komentarze

    • BMC Teammachine SLR01v2
      Przez: D1ckSteele · 12.06.2026
      - Koła karbonowe zrobione przez Szobaka z Rzeszowa 44mm piasty DTSwiss350 54T - Korba i kaseta ultegry 50-34, 11-34 12s - Klamki i przerzutki 105 DI2 - Pedryle FAVERO Assioma PRO RS-2 - Siodło SELLE ITALIA Max SLR Boost Gel Superflow - Gumy Conti Gp5000 + dętki TPU - Karoo3 Waga 7,2kg bez pedryli.
    • Trek Emonda ALR 5
      Przez: D1ckSteele · 23.05.2026
      Upgrade do Di2 Koła SBK 44, DTSwiss 350 54T Kiera Roval Rapide Sztyca carbon canyon Dętki TPU RideNow Favero Assioma Rs2 Pro  
    • Haibike Alltracks 6
      Przez: kombiii · 12.05.2026
      Wymieniłem amortyzator suntour XCM34 na RockShox 35 Gold RL
    • KTM Myroon Exonic XTR Di2
      Przez: wierzbajol · 09.05.2026
      @PeresKTM dzięki za feedback 
    • Cannondale Scalpel Carbon 2
      Przez: TK3 · 07.05.2026
      O, sprawdziłem, po każdym wejściu w edytowanie roweru, automatycznie zmienia na brak 🥲
    • KTM Myroon Exonic XTR Di2
      Przez: PeresKTM · 07.05.2026
      @Talrand szczerze ściąga się tak samo szybko jak bez   @wierzbajol cudowne zakochałem się w tym systemie jak głupi… ustawienie kontrolera  każdy przycisk można ustawić jak się podoba przód tył boki pochylenie no i działanie to bajka a bateria wytrzymuje długo bardzo długo   wiem jedno do linki nie wrócę nigdy 🙈
    • Cannondale Scalpel Carbon 2
      Przez: KrissDeValnor · 06.05.2026
      Nadal brak 
    • Romet Boreas 2 GRX by Peper
      Przez: PeperPL · 29.04.2026
      Po rozpoczęciu sezonu 2026 zacząłem narzekać nieco na przedni hamulec, był bardzo miękki i w zasadzie nie nadawał się do używania...bo nie hamował. W wolnym czasie oddałem Rometa na serwis żeby odpowietrzyli układ i uzupełnili poziom płynu hamulcowego. Efekt jakiś był, hamulec działał lepiej, ale nie do końca idealnie. Po kilku dniach przedni hamulec wrócił do stanu sprzed serwisu i znowu była kiszka. Zacząłem szperać na forum i znalazłem wątek o membranie w klamkomanetce, która znajduje się pod
×
×
  • Dodaj nową pozycję...