Skocz do zawartości
Kands Maestro
Przez Shiryu, 20.05.2015
  • 1 839 wyświetleń
  • 0 komentarzy
  • Kolor --
  • Rocznik 2015
  • Waga --
  • Jednostka wagi g
  • Skradziony --
  • Numer seryjny ramy --
  • Opis Rower żony, kupiony po tym, jak okazało się, że trekkingowe defilowanie tylko po twardym zupełnie jej nie bawi ;) Na pierwszy ogień poszła zamiana kierownic i mostków, bo Transrower do 17" damki dał kierownicę 660 mm, czyli stanowczo zbyt szeroką dla drobnej kobiety. Obecne 600 mm jest idealne.<br /><br />Kasetę zmieniłem równie szybko co kierownicę ;) Fabryczne 11-32 jest dobre na płaskim, a małopolskie podjazdy potrafią dać w kość zdecydowanie mocniejszym zawodnikom niż moja żona ;) Po zmianie na 12-36 jest lepiej, ale korba 44T by nie zaszkodziła.<br /><br />Tylna XT trafiła się za 80 zł z przesyłką - grzech nie kupić ;) A chwyty i klocki hamulcowe (fabryczne z Avidów SD7) zalegały po zmianach w moim rowerze.

Komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia



IP.Board Collections by DevFuse
  • Najwyżej oceniane

  • Najnowsze komentarze

    • BMC Teammachine SLR01v2
      Przez: D1ckSteele · 12.06.2026
      - Koła karbonowe zrobione przez Szobaka z Rzeszowa 44mm piasty DTSwiss350 54T - Korba i kaseta ultegry 50-34, 11-34 12s - Klamki i przerzutki 105 DI2 - Pedryle FAVERO Assioma PRO RS-2 - Siodło SELLE ITALIA Max SLR Boost Gel Superflow - Gumy Conti Gp5000 + dętki TPU - Karoo3 Waga 7,2kg bez pedryli.
    • Trek Emonda ALR 5
      Przez: D1ckSteele · 23.05.2026
      Upgrade do Di2 Koła SBK 44, DTSwiss 350 54T Kiera Roval Rapide Sztyca carbon canyon Dętki TPU RideNow Favero Assioma Rs2 Pro  
    • Haibike Alltracks 6
      Przez: kombiii · 12.05.2026
      Wymieniłem amortyzator suntour XCM34 na RockShox 35 Gold RL
    • KTM Myroon Exonic XTR Di2
      Przez: wierzbajol · 09.05.2026
      @PeresKTM dzięki za feedback 
    • Cannondale Scalpel Carbon 2
      Przez: TK3 · 07.05.2026
      O, sprawdziłem, po każdym wejściu w edytowanie roweru, automatycznie zmienia na brak 🥲
    • KTM Myroon Exonic XTR Di2
      Przez: PeresKTM · 07.05.2026
      @Talrand szczerze ściąga się tak samo szybko jak bez   @wierzbajol cudowne zakochałem się w tym systemie jak głupi… ustawienie kontrolera  każdy przycisk można ustawić jak się podoba przód tył boki pochylenie no i działanie to bajka a bateria wytrzymuje długo bardzo długo   wiem jedno do linki nie wrócę nigdy 🙈
    • Cannondale Scalpel Carbon 2
      Przez: KrissDeValnor · 06.05.2026
      Nadal brak 
    • Romet Boreas 2 GRX by Peper
      Przez: PeperPL · 29.04.2026
      Po rozpoczęciu sezonu 2026 zacząłem narzekać nieco na przedni hamulec, był bardzo miękki i w zasadzie nie nadawał się do używania...bo nie hamował. W wolnym czasie oddałem Rometa na serwis żeby odpowietrzyli układ i uzupełnili poziom płynu hamulcowego. Efekt jakiś był, hamulec działał lepiej, ale nie do końca idealnie. Po kilku dniach przedni hamulec wrócił do stanu sprzed serwisu i znowu była kiszka. Zacząłem szperać na forum i znalazłem wątek o membranie w klamkomanetce, która znajduje się pod
×
×
  • Dodaj nową pozycję...