BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//InvisionCommunity Events 4.7.24//EN
METHOD:PUBLISH
CALSCALE:GREGORIAN
REFRESH-INTERVAL:PT15M
X-PUBLISHED-TTL:PT15M
X-WR-CALNAME:Polska
NAME:Polska
BEGIN:VTIMEZONE
TZID:Europe/London
TZURL:http://tzurl.org/zoneinfo/Europe/London
X-LIC-LOCATION:Europe/London
BEGIN:DAYLIGHT
TZOFFSETFROM:+0000
TZOFFSETTO:+0100
TZNAME:BST
DTSTART:20120325T020000Z
RRULE:FREQ=YEARLY;BYMONTH=3;BYDAY=-1SU
END:DAYLIGHT
BEGIN:STANDARD
TZOFFSETFROM:+0100
TZOFFSETTO:+0000
TZNAME:GMT
DTSTART:20121028T020000Z
RRULE:FREQ=YEARLY;BYMONTH=10;BYDAY=-1SU
END:STANDARD
END:VTIMEZONE
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:II Wiosenny Zlot Rowerowy \"Dorotka 2012\"
DTSTAMP:20120406T144111Z
SEQUENCE:0
UID:644-1-313a1a83bf7e9423d0c88a9da22162b8@www.forumrowerowe.org
ORGANIZER;CN="Ghostbikerspl":noreply@forumrowerowe.org
DESCRIPTION:\nKlub Turystyki Rowerowej CYKLOZA zaprasza na II Wiosenny Z
	lot Rowerowy jako Zagłębiowskie rozpoczęcie sezonu rowerowego. \n \n
	Współorganizatorami są: \nBędziński Klub Rowerowy GHOSTBIKERS\, \nSta
	rostwo Powiatowe w Będzinie\, \nForum dla Zagłębia Dąbrowskiego\, \nPa
	rafia Rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny w Grodźcu. \n \nW programie: \
	nGodz. 11:30 – Przyjmowanie uczestników na mecie Zlotu\, zapisy do konk
	ursów. \nGodz. 11:45 (12:00) – Poświęcenie rowerów i zwiedzanie ko
	ścioła pw. św. Doroty. \nGodz. 12:30 – Konkursy z nagrodami: Przecią
	ganie liny\, plenerowa gra planszowa \,\,Wszędobyl”\, rowerowy tor prze
	szkód. Nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika Zlotu. \n15:
	00 – Zakończenie Zlotu. \n \nKlub CYKLOZA organizuje przejazd na trasi
	e Sosnowiec\, Plac K. Ćwierka (ul. Dęblińska) - Góra św. Doroty (Będ
	zin Grodziec). Zbiórka i wyjazd spod Placu o godz. 10:00. Meta rajdu –
	 Góra Św. Doroty. \nStart GHOSTBIKERS 10.30 spod Dyskobola OSIR Będzin
	 \n \nZgłoszenia i udział: \nZgłoszenia do udziału w Zlocie przyjmow
	ane są do 13.04.2012 drogą elektroniczną na adres:cykloza.sosnowiec@gma
	il.com lub w O/PTTK przy ul Dęblińskiej 1 (od wtorku do piątku w godz: 
	12.oo – 16.oo). Udział w Zlocie jest bezpłatny. \nW Zlocie mogą brać
	 udział turyści indywidualni i grupy zgłoszone uprzednio organizatorowi
	 (osoby nieletnie pod opieką dorosłych). Uczestnicy we własnym zakresie
	 zabezpieczają wyżywienie oraz ubezpieczenie. Każdy uczestnik bierze ud
	ział w Zlocie na własną odpowiedzialność. Członkowie PTTK z ważną 
	legitymacją są ubezpieczeni. \nUczestników obowiązują zasady ruchu dr
	ogowego! \n \nDo zobaczenia na mecie rajdu ! \n\n
DTSTART:20120414T010000Z
END:VEVENT
END:VCALENDAR
