Skocz do zawartości


Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies

Diodek.pl



Zdjęcie

LiitoKala 202

Napisane przez Dziubek , 14 wrzesień 2017 - - - - - - · 485 Wyświetleń

To druga LiitoKala w moich testach.Też bardzo popularny model - Lii 202. Czy warto ją nabyć ? Przekonajcie się sami czytając mój wpis .


Zdjęcie

Tanie lampki tylne

Napisane przez Dziubek , 09 wrzesień 2017 - - - - - - · 492 Wyświetleń

Kolejny mini test, tym razem najpopularniejszych lampek jakie możemy spotkać. Ich kopie są niemal w każdym markecie. Koszt takiego światełka oscyluje w okolicy 5 złotych. Czy warto je kupić ? Sami się przekonajcie. Zapraszam do wpisu z krótkim testem małego oświetlenia rowerowego, część IV .


Zdjęcie

Tania lampka rowerowa na tył

Napisane przez Dziubek , 21 sierpień 2017 - * * * * - · 686 Wyświetleń

Czy za 5 złotych można kupić lampkę rowerową wartą uwagi ? No pewnie. Przetestowałem kolejne światełko i muszę powiedzieć że to będzie to jeden z najlepiej zainwestowanych "piątaków". Oczywiście nie ma róży bez kolców. Lampka w zestawie nie posiada baterii, ale te można kupić za grosze w sklepie. Pisać można wiele, sami zobaczcie trzecią część taniego ośw...


Zdjęcie

Nowe świecidełko - srebrny Convoy s2+

Napisane przez Dziubek , 10 lipiec 2017 - * * * - - · 882 Wyświetleń
Convoy, Convoy s2+ i 3 więcej
Producent latarek Convoy nie spoczywa na laurach. Ostatnio dość często pojawiają się nowości latarek z serii "s2". W tym artykule przedstawię co zostało zmienione, i poprawione, w nowej latarce Convoy s2+. Zmian jest dość sporo, oczywiście większość na plus. Nie jest to jeszcze latarka idealna fabrycznie, ale coraz jej bliżej do tego. Zapraszam do lektur...


Zdjęcie

Convoy s2+ kompletujemy zestaw na start

Napisane przez Dziubek , 28 czerwiec 2017 - - - - - - · 1102 Wyświetleń
convoy, convoy s2+ i 8 więcej
Witajcie.

Zapraszam do wpisu o tym jak skompletować zestaw na start z latarką Convoy s2+

Jest to jedno z najczęstszych pytań w temacie o doborze oświetlenia za 50 czy 150 zł na forum. Co z tego że ktoś zdecyduje się na niego, jak nie wie jakie akcesoria do niej dobrać. Po lekturze tego artykułu będziecie już wiedzieć :

- jakie są dostępne modele Convo...