Skocz do zawartości

[ Endomondo ] Dołącz do drużyny forumrowerowe.org


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Jestem nowym uzytkownikiem Endomondo i mam pytanie odnośnie dokładności GPS na trasie poniżej , z czego wynika taki rozrzut na tych okrążeniach ? Czy w Endomondo tak jest ? Dodam że wszystkie okrążenia jeżdżone tak samo.Czy lepszą aplikacją do zapisywania tras byłaby Strava lub Navime ?

 

k52GU4I.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wszelkie pomiary to najlepiej chyba patrzeć na licznik, jak się nie posiada to proponuję zakupić. Endomondo traktowałbym jako dodatek, formę motywacji. Sama mapka tak naprawdę nic nie wnosi bo chyba każdy wie gdzie jechał. Skąd biorą się takie niedokładności nie wiem, nie znam się na tym, ja endomondo traktuję czysto motywacyjnie, porównuję ze znajomymi, biorę udział w wyzwaniach Rozbieżności mapki z rzeczywistością widzę czy to w bieganiu, czy to na rowerze, ale ignoruję to, bo tak jak mówiłem to co przebiegłem/przejechałem mam w nogach, nie na wirtualnej mapce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu trapi mnie jedna rzecz. Czy endomondo będzie poprawnie działało  po wyjęciu karty sim?  Planuje na wyprawy brać drugi tel który będzie  mi służył jako kontakt ze światem i w nim będzie właśnie sim, a smartphone pracowałby tylko do zapisu trasy na endomondo?  Będzie zapisywał trasę a po powrocie jak już podepnę pod internet do wrzuci na serwer czy nic z tego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

Endo zmieniło interfejs na stronie (nędza straszna, wcześniej było lepiej, czytelniej) i mam pytanie, gdzie mogę zobaczyć playlistę utworów które słuchałem? Zawsze to działało a teraz nawet jak wchodze na stare treningi gdzie miałem zapisane utwory to nigdzie nie moge tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wrzucam sobie trening, oglądam, patrzę, a po chwili: ej coś mi tu nie gra, endomondo powrócilo do starego wyglądu. Oby się okazalo ze ta nowa wersja sie nie przyjela i nie przeszla fazy testow :D Albo niech dadzą możliwość wyboru.

 

No i wreszcie widac playlistę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...