Skocz do zawartości

[ Endomondo ] Dołącz do drużyny forumrowerowe.org


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam premium i nie ma właśnie już tej opcji.

 

Możliwe że ludziom się nie podobało że można od tak sobie zobaczyć co i gdzie ćwiczą. Możliwe też że ze względu na ochronę danych osobowych musieli to usunąć. Kto ich tam wie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to i ja dolaczylem niesmialo :>

 

Witam was ponownie. Wie ktoś może dlaczego Endomdno usunęło opcję Kto trenuje w twoje okolicy? Nie oszukujmy się opcja była bardzo motywująca i zawsze można było zobaczyć kto biega pod moim oknem :P. Opcja była dostępna pod tym linkiem : http://www.endomondo.com/people  a teraz jest kompletna pustka wie ktoś co jest grane?

 

Pytalem ich kiedys o to na FB i powiedzieli, ze wylaczone z jakichs tam powodow technicnzych chyba (nie pamietam juz), ale pracuja nad tym i ma to wrocic. Tez to lubialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja zdecydowanie wolę drużynę forum rowerowego na stravie, bo na endo wliczają się jakieś kompletne bzdury typu kitesurfing, narciarciarstwo zjazdowe, spacerowania, etc... Na stravie przynajmniej jest czysto - osobno rowerowe jazdy, osobno bieganie.

 

Nie wiem po co komu informacja ile przepłynął na kajcie i dlaczego to się wlicza do dystansu w grupie "forum rowerowe". Endo sucks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...