Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

Ale na fociach widać że jest pełen dziewięć speed ;)

Specjalnie sprawdzałem :) jest 9 - fajny sprzęt i podzespoły. Nie mogli machnąć takiego rok temu

Pedały cały czas te same czy nie, bo nie bardzo mogę odróżnić?

Edytowane przez copone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest droższy ale konfiguracja w porównaniu do sprzętu który kupiłeś to niebo i ziemia :)

Te nowe komponenty Alivio są bardzo lekkie, tylna przerzutka waży ok. 250 gram w wersji shadow, dla porównania moja deorka również shadow ponad 280gr.

Kasetę która jest w nowym Lazaro mam w tym samym stopniowaniu, moja waga pokazała 318gram. Dobry wynik jak na kasetę 9 rzędów. Amor z hydraulicznym tłumieniem, wypasik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie taki znów wypasik, zmiana blokady wymaga w czasie jazdy manewrowania przy amorze... to nie jest sterowanie z kierownicy.

Z resztą się zgadzam, oczywiście mój w wersji 2011 miał żałosny osprzęt :) ale był sukcesywnie wymieniany. Za taką elastyczność właśnie polecam te ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie taki znów wypasik, zmiana blokady wymaga w czasie jazdy manewrowania przy amorze... to nie jest sterowanie z kierownicy.

 

Amory Suntoura ze zdalną manetką są o 70 - 100 zeta droższe od tych z blokadą na goleni ;) Sięgnąć rąsią podczas jazdy raczej niewielki wysiłek, a kaska zostaje w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do posiadaczy v3 2015 w rozmiarze 21. Czy przykładając poziomicę do wewnętrznej części pionowego elementu ramy u was też odchyla się ona na ok. 3-4mm na dole przy zacisku przerzutek w kierunku tylnego koła? Odchylenie zaczyna się 5-7 cm nad zaciskiem.


Zastanawiam się czy to wada w mojej ramie czy standard.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam pytanie do posiadaczy v3 2015 w rozmiarze 21. Czy przykładając poziomicę do wewnętrznej części pionowego elementu ramy u was też odchyla się ona na ok. 3-4mm na dole przy zacisku przerzutek w kierunku tylnego koła? Odchylenie zaczyna się 5-7 cm nad zaciskiem. Zastanawiam się czy to wada w mojej ramie czy standard.

Nie jestem posiadaczem tego roweru ale taka konstrukcja rury podsiodłowej jest obecnie bardzo częsta w rowerach górskich z kołem 27,5 i 29" Także nie masz się czym przejmować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy posiada ktoś z lubuskiego (Świebodzin, Międzyrzecz) Lazaro integral V z ramą 17 bądź 19 i pozwoliłby mi się do niego przymierzyć, ponieważ przymierzam się do kupna i nie wiem którą ramę wybrać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy posiada ktoś z lubuskiego (Świebodzin, Międzyrzecz) Lazaro integral V z ramą 17 bądź 19 i pozwoliłby mi się do niego przymierzyć, ponieważ przymierzam się do kupna i nie wiem którą ramę wybrać. Pozdrawiam.

Mam damkę, 17" z przebiegiem 20km, chcę nawet sprzedać bo muszę Żonie kupić jednak mniejszy... Jak chcesz możemy się dogadać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam damkę, 17" z przebiegiem 20km, chcę nawet sprzedać bo muszę Żonie kupić jednak mniejszy... Jak chcesz możemy się dogadać:-)

Witam. Prosze o więcej info. Rama 17 w lazaro to na jaki wzrost? Jestem właśnie w trakcie poszukiwania roweru dla mojej dziewczyny. Ile byś za niego chciał?

Edytowane przez boxers123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...