Skocz do zawartości

[Sklep,Hurtownia] Kraków


Vitaliss

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniam w napęd w moim rowerze. Potrzebne elementy chciałem kupić przez allegro jednak po doliczeniu kosztów transportu niekoniecznie się to opłaca a skompletować wszystko u jednego sprzedającego jest bardzo trudno. W najbliższym czasie będę w Krakowie.Możecie polecić jakiś dobry tani sklep z częściami rowerowymi lub jakąś dobrą sprawdzoną hurtownię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem rower z paroma drobiazgami na Klasztornej. Trochę to z boku Krakowa, ale jeszcze w granicach ;P Możesz tam pewnie najpierw przedzwonić i pogadać. Mają całkiem spory kawałek miejsca na biznes :)

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepów w Krakowie jest sporo. W jednych taniej są takie, w drugich inne rzeczy i znalezienie najtańszych cen to kwestia posiadania wolnego czasu i pochodzenia po nich. Sam stale zaopatruję się w 6 sklepach w zależności od tego, co potrzebuję. Jedno, co mogę powiedzieć, nie idź do Secesji, tam jest faktycznie strasznie drogo.

 

A może jednak jakiś sklep wysyłkowy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z internetowych obok formickiego dorzuciłbym jeszcze:

 

*ctbikeKLIK

*bikestacjeKLIK

*bike-centerKLIK

 

wszystkie wymienione sklepy polecam z własnego doświadczenia - w każdym pewnie, szybko i profesjonalnie.

 

jeśli nie chcesz czatować na aukcyjne okazje to warto złożyć zamówienie w jednym sklepie internetowym; może nawet lepiej wcześniej zadzwonić i spróbować wynegocjować jakiś ekstra rabat jeśli zakupy będą opiewać na wysoką sumkę :whistling:

 

 

od siebie dodam, że swój rower kompletowałem przez 6 miesięcy codziennie sprawdzając dział sprzedaży na forum rowerowym i allegro i dzięki temu zaoszczędziłem 1500zł kupując części używane lub nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Chciałbym się przyłączyć do tematu. Mianowicie na stronie unibike w Krakowie dostępni są tacy dystrybutorzy:

 

CYCLO CENTRUM Wileńska 3

CROSSBIKE Beskidzka 30

FIGIEL Ibramowska 26

ROW-MIX Jana Pawła II 12

ROW-MIX Mogilska 99

ROW-MIX Bronowicka 4a

TOMAR Klasztorna 31

SECESJA Wielicka 8l

WINDSPORT Zakopiańska 56a

WINDSPORT Zwierzyniecka 30

 

Który z tych sklepów możecie mi polecić? Chodzi oczywiście o kupno roweru czyli w grę wchodzi przejażdżka. Dodam, że będę jechał od strony Olkusza.

Dzięki z góry za odp, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...