Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie
- - - - -

[Sklep,Hurtownia] Kraków

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vitaliss

Vitaliss

Świeżak

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 22 maj 2011 - 21:09

Wymieniam w napęd w moim rowerze. Potrzebne elementy chciałem kupić przez allegro jednak po doliczeniu kosztów transportu niekoniecznie się to opłaca a skompletować wszystko u jednego sprzedającego jest bardzo trudno. W najbliższym czasie będę w Krakowie.Możecie polecić jakiś dobry tani sklep z częściami rowerowymi lub jakąś dobrą sprawdzoną hurtownię?

Reklama

Reklama
  • Google

#2 Pavvel

Pavvel

Maniak

• Użytkownik
  • 387 postów

Napisano 22 maj 2011 - 22:09

Kupowałem rower z paroma drobiazgami na Klasztornej. Trochę to z boku Krakowa, ale jeszcze w granicach ;P Możesz tam pewnie najpierw przedzwonić i pogadać. Mają całkiem spory kawałek miejsca na biznes :)

P.

#3 Fenthin

Fenthin

Emeryt

• Mod Team
  • 5823 postów

Napisano 23 maj 2011 - 06:20

Sklepów w Krakowie jest sporo. W jednych taniej są takie, w drugich inne rzeczy i znalezienie najtańszych cen to kwestia posiadania wolnego czasu i pochodzenia po nich. Sam stale zaopatruję się w 6 sklepach w zależności od tego, co potrzebuję. Jedno, co mogę powiedzieć, nie idź do Secesji, tam jest faktycznie strasznie drogo.

A może jednak jakiś sklep wysyłkowy?

* Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#4 kello

kello

Master

• Użytkownik
  • 1577 postów

Napisano 23 maj 2011 - 07:33

Centrum rowerowe, formicki bike, cyklotur... spójrz na ich ofertę. Wyjdzie ci taniej niż w niejednym sklepie, a mają wszystko w jednym miejscu.

#5 kolarz87pl

kolarz87pl

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 7 postów

Napisano 29 maj 2011 - 19:00

przejrzyj ofertę tego sklepu www.vinco-bike.pl
Lokalizacja w krakowie i ceny w porównaniu do konkurencji przystępne :)

Reklama

Reklama
  • Google

#6 gremson

gremson

Maniak

• Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 29 maj 2011 - 21:06

z internetowych obok formickiego dorzuciłbym jeszcze:

*ctbikeKLIK
*bikestacjeKLIK
*bike-centerKLIK

wszystkie wymienione sklepy polecam z własnego doświadczenia - w każdym pewnie, szybko i profesjonalnie.

jeśli nie chcesz czatować na aukcyjne okazje to warto złożyć zamówienie w jednym sklepie internetowym; może nawet lepiej wcześniej zadzwonić i spróbować wynegocjować jakiś ekstra rabat jeśli zakupy będą opiewać na wysoką sumkę :whistling:

od siebie dodam, że swój rower kompletowałem przez 6 miesięcy codziennie sprawdzając dział sprzedaży na forum rowerowym i allegro i dzięki temu zaoszczędziłem 1500zł kupując części używane lub nowe.

#7 afly

afly

Stary wyjadacz

• Użytkownik
  • 4094 postów

Napisano 29 maj 2011 - 21:27

mbike kraków - większą ofertę mają na sklepie niż u siebie na stronie internetowej, również prowadzą sprzedaż na allegro więc możesz popatrzeć.

Chcesz kupić nowy rower?
Musisz odpowiedzieć sobie na jedno, bardzo, ale to bardzo proste pytanie - "Chcesz kupić rower, czy coś z oferty Kross'a?"

#8 MmateuszM

MmateuszM

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 5 postów

Napisano 07 lipiec 2011 - 12:57

Witam :)
Chciałbym się przyłączyć do tematu. Mianowicie na stronie unibike w Krakowie dostępni są tacy dystrybutorzy:

CYCLO CENTRUM Wileńska 3
CROSSBIKE Beskidzka 30
FIGIEL Ibramowska 26
ROW-MIX Jana Pawła II 12
ROW-MIX Mogilska 99
ROW-MIX Bronowicka 4a
TOMAR Klasztorna 31
SECESJA Wielicka 8l
WINDSPORT Zakopiańska 56a
WINDSPORT Zwierzyniecka 30

Który z tych sklepów możecie mi polecić? Chodzi oczywiście o kupno roweru czyli w grę wchodzi przejażdżka. Dodam, że będę jechał od strony Olkusza.
Dzięki z góry za odp, pozdrawiam.

Reklama

Reklama
  • Google

#9 gdy

gdy

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1348 postów

Napisano 07 lipiec 2011 - 15:15

w rowmixie i secesji powinni miec dobry wybór unibike. z naciskiem an secesje . mysle , że w każdym jest mozliwośc wypróbowania sprzetu przed sklepem
:icon_cool:

Użytkownik gdy edytował ten post 07 lipiec 2011 - 15:16