Skocz do zawartości

[pokrowiec na 29era] jaki i gdzie kupic?


kregiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W najbliższym czasie stanę się posiadaczem dużych kółek ;] ale niestety jedyną opcją trzymania go w mieszkaniu w okresie letnim jest niestety balkon ;/

więc pomyślałem że ktoś z was może spotkał się z takim rozwiązaniem i mógłby się nim podzielić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pokrowiec na rower XL zatora.

Cały rower wchodzi ale musisz koła ściągnąć. Ja z reguły wkładam rower bez kół, a na koła szukam pokrowców ;( zator myśli o wersji 29 ale póki co tylko myśli) a mam 26 obie wersje i uważam, że są rewelacyjne.

Ale przynajmniej nigdy nie mam problemu z noclegiem nawet w hotelach 4 czy 5 gwiazdkowych a o agroturystyce nie wspominając.

Także dobre rozwiązanie taki pokrowiec.

Pozdrawiam

pyra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle wszelkich znaków na niebie Zator nie tylko myśli o takowych pokrowcach. W tej chwili kończymy dogadywać detale i jestem przekonany że niebawem je dla nas wydziergają. Spodziewajcie się testu kompletu i prezentacji na stronie timowej. Także prosimy o nieco cierpliwości. :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki nie doczytałem,

na balkon to mają taki duży specjalny na cały rower pokrowiec.

poszukaj na stronach.

Pozdrawiam

pyra

 

Czy możesz podać jakiś link ?

 

Wedle wszelkich znaków na niebie Zator nie tylko myśli o takowych pokrowcach. W tej chwili kończymy dogadywać detale i jestem przekonany że niebawem je dla nas wydziergają. Spodziewajcie się testu kompletu i prezentacji na stronie timowej. Także prosimy o nieco cierpliwości. :))))

 

Masz już może jakieś szczegółowe informacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, pokrowce w wersji testowej zostały już wykonane. Czekamy tylko na opinie testerów...

 

Pozdrawiam

www.zator.com.pl

 

Witam, pokrowce na koła dotarły cało i zdrowo. Z pierwszych obserwacji i przymiarek na sucho:

1. Materiał i szycie solidne - nie ma się chwilowo do czego przyczepić.

2. bez problemu wchodzi koło z Tańczącym Ralfem 2,2 oraz Rampage 2,35. Conti 2,4 też się dało upchać, ale na przyszłość przydałby się szerszy pasek materiału rozdzielający obie ściany boczne.

3. Wzmocnienie środka pokrowca (w miejscu osi piasty) jest przyzwoite ale na dłuższą metę obawiamy się o jego trwałość. Plastik byłby o wiele trwalszy a można go przecież też ładnie przyszyć lub wkleić.

4. Bardzo podoba się kieszeń na zaciski choć zastanawialiśmy nawet nad czymś większym, nawet zwykłą niezapinaną kieszenią na kawałek szmaty.

5. Suwak solidny, duży, mógłby mieć jeszcze przewiązany kawałek materiału dla lepszego chwytu.

 

Panowie, ja bym na waszym miejscu pomyślał także o zrobieniu wersji na dwa koła, oddzielonej jakimś sztywniejszym materiałem, lub jakkolwiek ale żeby weszły dwa koła na raz.

 

Znacznie szerszy test i opis na dniach na stronie Team29er. Zapraszam do obejrzenie pierwszych zdjęć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra czyli jest to pokrowiec 26 dostosowany do rozmiarów koła 29 ;D mi by to odpowiadało, bo 26 mam w wersji pojedynczej i podwójnej, pojedyncze koła się lepiej przechowuje, nosi itp.

Pozdrawiam

pyra

 

Wiesz co...moim zdaniem to on jest jak najbardziej 29 :). Z 26 cali to ma wspólny jedynie kształt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...