Skocz do zawartości

[rower] Kands energy 1300


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj również jeździłem i ten dźwięk dochodzi z przodu.. I to nie ocierający łańcuch bo znam tamten odgłos  :icon_confused: Jeszcze mam pytanie, wiem że łańcuch nie powinien pracować na skos, ale to normalne że gdy z przodu mam środkową zębatkę a z tyłu od 6 do 8 , to z przodu obciera mi łańcuch o przerzutkę? Czy da się to wyregulować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol, wszystko się da, mnie też to denerwowało bo czasem zapomniałem, nie chciało mi się, no nie wiem co i jeździłem na 1-5, 2-7 i właśnie obcieranie łańcucha o przerzutkę mnie denerwowało, po ponad 1h regulacji wyregulowałem tak, że tylko obciera przy 3-8, i maks. 1-5 (wyższych nie testowałem).

 

Regulowałem w każdy sposób jak się da góra dół, lekkie nachylanie itp. Wiem, że nie jeździ się z ułożonym łańcuchem na skos, ale nie robię tego często, więc tak szybko nic nie padnie, a jeśli nawet to trzeba będzie wymienić jak ze wszystkim co się zużywa ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedaje Kandsa, a przesiadka z XCM'a (200zł), na Manitou Tower Pro (2000zł) myśle będzie przepaścią :) I tak póki jeszcze jeżdże na Kandsie, to na zablokowanym amorze i po drodze, choć trochę się wlecze ten rower przez opony i wielkość kół na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją wcześniejszą prośbę o pomoc  :icon_confused:  Napęd jest cho**rnie głośny, jak jadę sam i z nikim nie rozmawiam to bardzo zwracam na to uwagę i to nie jest ocierający łańcuch o przedni wodzik przerzutki, bo takie ocieranie mam na 1x6,7,8 2x1,2,3 i 3x1x2x3 i brzmi inaczej.. Rowerem nakręciłem około 400 km i naprawdę nie mam pojęcia co to może być.. Mam tylko taką teorie że fabryczny olej w łańcuchu złapał syf? Nie mam pojęcia.. Pomóżcie :( Jeszcze raz załączam link do filmu: 

i Pozdrawiam! 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch po złapaniu nadal brudzi..On nie piszczy tak jakby był suchy, nie umiem opisać tych dźwięków ..  

http://i.imgur.com/iy5Ii5y.jpg

http://i.imgur.com/QkByFdd.jpg

 

Aktualnie wrzucam filmik na YouTube, przy kręceniu do tyłu też coś tam słychać.. może ktoś też to usłyszy, jak sie wstawi to dodam link.

EDIT: 

Edytowane przez karol12124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlecze, miałem na myśli tu tego, że mimo że mocno pedałuje na 7/8 biegu to nie doganiam aut.

ogarnij sie...ile jeszcze trzeba ci banow wlepic zebys sie przestal daremnie udzielac...konto na all.... tez ci zablokwali? :)

 

ps. ja swoim KE jako pierwszy z krzyżówki zjeżdzam,przez kilkanascie metrow zaden mnie nie mijatak do poonad 30km/h  :whistling:

kup se skutera,moze lepiej na tym wyjdziesz,a na pewno forum zmienisz  :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...