Skocz do zawartości

[Amortyzator] Jaki wybrać? ok 400 zł. MTB. Blokada + Manetka


Rekomendowane odpowiedzi

W tym budżecie to z nowych da się Dart 3 wyrwać, a ta manetka w kierownicy to Tobie naprawdę potrzebna, czy tylko dla szpanu? Osobiście wolałbym kupić lepszy amortyzator, trochę taniej, bez manetki,niż gorszy z manetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a więc, mając do dyspozycji 300-400zł i wielką chęć na manetkę blokady (co nie jest trafionym pomysłem w tej cenie) przychodzi mi na myśl jedynie Raidon http://allegro.pl/suntour-raidon-rl-air-z-manetka-only-disc-okazja-i1529561134.html , sam mam takiego i uważam, że jest wart swojej ceny, ale manetka to kiepski pomysł, praktycznie nic nie wnosi a podnosi cenę. Wersja z linku to powietrzny uginacz więc nie będzie problemu z twardością, w przedziale cenowym do 400 zł (jak w temacie) nie doszukasz się wyraźnie lepszego nowego amortyzatora, co do hamulców, świat się rozwija i brak piwotów potraktuj jak grunt pod przyszłe zmiany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wałkowaliśmy ten temat wiele razy - proszę o korzystanie z wyszukiwarki!

Panowie przedmówcy - następnym razem za udzielanie się w takich tematach też rozdam nagrody w postaci powiększonego czerwonego paska w profilu, raporcik i sio a nie wywody!

Zamykam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...