Skocz do zawartości

[Dowcipy] - najlepsze jakie znacie i uwielbiacie.


sPiDy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

... klucz do zaworu bujania...

 

... posłać do labu z przykazaniem aby węgiel do czysta umył...

 

... na obozie wysłać zawodnika do kwatermistrza po śledzie i zapałki do namiotu...

 

Jest trochę tych wkrętów :)

 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Synku, przynieś babci krem do ust.
- Tato, ale który?
- Ten z napisem "Kropelka"...

Do wytwórni pasztetów przyjechała kontrola z sanepidu.

Inspektor pyta:
- Czy ten pasztet z zająca jest naprawdę z zająca?
- Tak, ale prawdę mówiąc dodajemy jeszcze koninę.
- A w jakich proporcjach?
- Pół na pół... Jeden zając, jeden koń.

 

Uliczna ankieta wśród pań szuka odpowiedzi na pytanie ?Co należy nosić aby partner uznał Cię za atrakcyjną??
Odpowiada 20-latka:
- Bikini
30-latka:
- Miniówę...
40-latka:
- Versace...
50-latka:
- Skrzynkę piwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Historyjka z jednej z uczelni, egzamin ustny z jakieś tam przedmiotu, student przychodzi, widać ze zestresowany, zasiada przed katedrą, pan profesor daje wylosować pytanie. Student miesza ta ręką, miesza i wyciąga. Czyta i ma minę zbitego psa ...

Profesor: Co, nie pasuje pytanie ?

Student: no tak nie bardzo

P: to proszę sobie wylosować kolejne

S: naprawdę ?

P: tak, materiał jest obszerny a pytań sporo, na pewno coś pan znajdzie dla siebie.

 

student wyciąga koleją kartkę z uśmiechem, czyta i mina mu powoli rzednie.

 

P: czyżby kolejne pudło ?

S: no coś tak jak by ...

P: pan wylosuje ponownie

.

.

.

.

Sytuacja powtórzyła sie ileś tam razy w końcu student siedzi zniszczony, z nieobecnym wzrokiem ... profesor po długim i bolesnym milczeniu mówi : trzy minus, dziękuję.

Student o nic nie pytając wyszedł z sali nie bardzo wiedząc co sie stało.

 

Na profesora spogląda obecny przy egzaminie adiunkt i pyta:

 

A: panie profesorze, dobrze sie pan czuje ? przecież on nic nie powiedział !

P: Tak, ale ciągle czegoś szukał z nadzieją ze trafi, a skoro szukał, to coś jednak wiedział.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejna sytuacja z jednej politechnik, był sobie pewien bardzo stary wykładowca od przedmiotu elektrycznego, lubią sobie chlapnąć troszkę voltów. Każdy o tym powszechnie wiedział, jednak każdy go lubił, bo dało sie z nim dogadać. Zaliczenie semestralne, wiadomo, każdy chodzi zalicza etc. Przychodzi jeden pewny siebie student do pana wykładowcy stawia 3 całkiem nie tanie flaszki wody ognistej i mówi tak:

 

S: trzy za trzy.

W: zamyślony, jak by nie obecny

S: trzy za trzy ?

W: hmmm biorąc 2 flaszki mówi dwa za dwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcowy egzamin przychodzi student i ma zdawać u profesora któremu kilkukrotnie podpadł. Student siada a profesor i wymyśla najtrudniejsze pytania:

Pierwsze pytanie a student milczy, drugie to samo i następne itd. Student jest blady jak ściana, profesor zmęczony już zadawaniem pytań prosi aby podał mu swój indeks. Coś tam gryzmoli zamyka, podaje studentowi i mówi:

- żegnam pana

Student wychodzi z sali zagląda do indeksu a tam napisane idiota,. Nie namyślając się długo wraca na salę i mówi:

- panie profesorze, podpis to już jest ale oceny pan nie wystawił  :woot:

 

Na zaliczenie przychodzi pijany student i się pyta:

- pppaannieee ppprofffesssorze czzzy piiijannny sssstudddennnt mmmożżże zzzdawwwaććć eeeggzzammminn?

- jeżeli umie to tak!

- chhhłllopppaki wwwnośśście SSSTefffana :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Idzie sobie chodnikiem małżeństwo. Kobieta mówi do mężczyzny:- Kochanie, boli mnie nosek.Mężczyzna buzi buzi po nosku. Kobieta mówi:- Dziękuję kochanie, już przeszło.Potem kobieta mówi:- Kochanie, boli mnie szyja.Mąż buzi buzi po szyi, kobieta mówi:- Dziękuję kochanie, już przeszło.Po chwili kobieta znowu mówi do męża:- Mój kochanie, bolą mnie usta.Mąż buzi buzi po ustach. Żona mówi do niego:- Dziękuję kochanie, już nie boli.Nagle pijak siedzący na ławce w parku podchodzi do mężczyzny i pyta:- Panie, a hemoroidy pan leczysz?

 

 

:D  :teehee:  :laugh:  :teehee:  :laugh:  :teehee:  :laugh:  :teehee:  :laugh:  :teehee:  :laugh:  :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na międzynarodowym sympozjum ginekologów, rozmawia Anglik i Francuz:

Francuz się odzywa:

- Ostatnio monsieur przyszła do mojego gabinetu kobieta która skarzyła się na łechtaczkę a wargi sromowe miała jak melon.

Anglik się patrzy dziwnie na swojego przedmówcę i odpowiada:

- Sir, Wy Francuzi jak zwykle przesadzacie, przeciez to nie mozliwe aby miała tak duże wargi nie mogłaby normalnie chodzić!!!

Francuz usmiecha sie pod nosem i odpowiada:

- Monsieur jak zwykle Wy Anglicy tylko wielkość i wielkość. Nie miałem na myśli gabarytu tylko chodziło mi o smak. :woot:  :woot:  :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Facet wyjeżdżając na wczasy zostawił swojemu przyjacielowi kota, żeby ten nim się opiekował. Wczasowicz dzwoni po tygodniu z wakacji i pyta się przyjaciela jak tam jego kot. 
- No stary... Niestety przykro mi, ale Twój kot zdechł. 
- Ehhh, musiałeś tak walić prosto z mostu? Przez ciebie będę miał zepsutą resztę urlopu. Mogłeś mi powiedzieć, że kot siedzi na dachu i nie chce zejść. Później zadzwoniłbym za dwa dni i Ty byś powiedział, że spadł z dachu i leży u weterynarza połamany, a kiedy zadzwoniłbym za kolejne dwa dni powiedziałbyś, że mimo największych wysiłków weterynarza mój kociak zdechł... No ale cóż stało się, powiedz mi lepiej co tam u mojej mamy? 
- No więc widzisz... Mama siedzi na dachu i nie chce zejść... 

 

Najlepszym dowodem na to, że w kosmosie istnieje inteligencja,

jest to, że się z nami nie kontaktują.

 

Jaka jest ulubiona bajka dresów?

"Brzydkie karczątko"

 

Przedwczoraj mój ojciec zgubił pasek od spodni. Od dwóch dni mamy anarchię w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadki:

1. Myli się tylko raz? (zazwyczaj nasuwa się odpowiedz: elektryk)
-
-
-
odp: Brudasy.


2. Skaczą z samolotu Polak, Rusek i niedźwiedź z tobołem, kto był pierwszy na ziemii?
-
-
-
odp: Pierwsi na ziemi byli Adam i Ewa


3. Ile waży kamień?
-
-
-
odp: Stone.


4. Ile zębów ma dentysta?
-
-
-
odp: Sto-ma-to-logiczne.


5. Ile pompek zrobi Chuck Norris?
-
-
-
odp: Wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...