Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie
- - - - -

[Bielizna termoaktywna] jaka najlepsza za rozsadna cene

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 banan84

banan84

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 11 postów

Napisano 20 luty 2011 - 21:08

Witam. Mama zamiar kupic bielizne termoaktywną tylko nie wiem jaką. Co sądzicie o tej firmie www.stoor.pl . Może polecicie coś dobrego i nie drogiego.

Reklama

Reklama

#2 senjiro

senjiro

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1296 postów

Napisano 20 luty 2011 - 21:57

Jak nie szkoda Ci kasy i cenisz sobie jakość to polecam Crafta. Moim zdaniem najlepsza bielizna termoaktywna na świecie. Wystarczy zobaczyć ilu sportowców jej używa, w szczególności w dyscyplinach zimowych :thumbsup:

#3 Klosiu

Klosiu

Master

• Mod Team
  • 2993 postów

Napisano 20 luty 2011 - 23:55

A jak zalezy ci bardziej na cenie to warto sie rozejrzec za odzieza dla wedkarzy, ciepla i z reguly znacznie tansza od stricte rowerowych, tyle ze luzniejsza. Jak sie zaklada dwie warstwy, obcisla pod spod i luzniejsza na wierzch to wedkarskie sie nadaja idealnie na druga warstwe. Narciarskie tez sie na zime nadaja.
button stats bikestats.pl The faster you are, the slower life goes by.

#4 mrmorty

mrmorty

Stary wyjadacz

• Mod Team
  • 4059 postów

Napisano 21 luty 2011 - 09:04

Dobrze Kłosiu prawi
w wersji budżetowej to całkiem sensowną bieliznę kupiłem w Lidlu

#5 senjiro

senjiro

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1296 postów

Napisano 21 luty 2011 - 10:51

W Decathlonie tez jest spory wybór :thumbsup: Kupiłem bluzę siostrze za jakieś 20zł, wziąłbym też dla siebie ale nie było już rozmiaru;/

#6 Moskit

Moskit

Maniak

• Użytkownik
  • 381 postów

Napisano 21 luty 2011 - 11:08

Stoora nie znam. Ja od tego sezonu używam Brubecka i jestem bardzo zadowolony. Ponoć Webster jest produkowany przez Brubecka w tym samym zakładzie, a ma nieco niższą cenę. Webster był kiedyś dostępny w Rossmannie, ale osobiście się z nim nie spotkałem.

Reklama

Reklama
7. Zlot Forum Rowerowe

#7 Sonix

Sonix

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1305 postów

Napisano 21 luty 2011 - 13:10

Jak nie szkoda Ci kasy i cenisz sobie jakość to polecam Crafta. Moim zdaniem najlepsza bielizna termoaktywna na świecie. Wystarczy zobaczyć ilu sportowców jej używa, w szczególności w dyscyplinach zimowych :thumbsup:

Witam.
Jako narciarz z wieloletnim doświadczeniem i używający różnej bielizny termoaktywnej pozwolę sobie coś napisać. Używam brubecka jak i crafta obie firmy robią bardzo dobrą bielizną w ofercie crafta jest też bielizna z windstopperem, ale bielizna crafta ma jeden minus jak dla mnie mianowicie mechaci się :( lecz nie wpływa to znacząco na jej właściwości. Co do brubecka nie ma on w ofercie bielizny z windstopperem ale też jest bielizną bardzo dobrą, która spełnia swoje właściwości. Przy doborze bielizny pamiętać musimy o tym by dobrze przylegała do ciała tylko wtedy będzie spełniała swoje właściwości no i druga sprawa craft jak i brubeck ma różne grubości bielizny którą się dobiera do odpowiednich warunków więc trzeba się zastanowić kiedy będziemy wykorzystywali dany model.

P.S. Opinie napisałem na podstawie swoich doświadczeń gdyż posiadam 3 komplety brubecka i dwa crafta.

Użytkownik szybalski edytował ten post 21 luty 2011 - 13:11

Pozdrawiam Tomasz

#8 ACextreme

ACextreme

Maniak

• Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 22 luty 2011 - 13:10

Moim zdaniem ważniejsze od marki czy producenta są materiały z jakich wykonana jest dana bielizna.
Dwa są w mojej opinii najważniejsze (to są rodzaje włókien, stosowane często pod wymyślnymi nazwami marketingowymi, skład zawsze jest na metce):

- gdy ma nam być ciepło - wełna Merino (nie inna) oraz włókna Thermolite. Uważam, że lepszych materiałów izolująco/gdzejących nie ma
- gdy bielizna ma odprowadzać wilgoć, np. latem/wiosną/jesienią - włókna polipropylenu o zawartości minimum 25% w całym materiale, lecz nie może ich być więcej niż 65%, gdyż wtedy nie jest przyjemne w tym jeździć.

Musiałbyś określić jaka cena Cię interesuje. Średnia półka cenowa koszulek wykonanych z dobrych materiałów to 110-140zł. Później są tanie koszulki za 40-80zł oraz zaawansowane za 250-500zł. W obie strony widać znaczne różnice.
www.endura.pl
www.endura.co.uk

#9 Sonix

Sonix

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1305 postów

Napisano 22 luty 2011 - 15:36

Średnia półka cenowa koszulek wykonanych z dobrych materiałów to 110-140zł. Później są tanie koszulki za 40-80zł oraz zaawansowane za 250-500zł. W obie strony widać znaczne różnice.

Witam.
Nie mogę się zgodzić z Tobą do końca gdyż miałem kiedyś bieliznę x bionic cena około 500zł. komplet i nie widziałem różnicy między nią a obecnym brubeckiem.Mam też taką tanią bieliznę którą zakładam do pracy i tu już różnica jest zauważalna.
Pozdrawiam Tomasz

#10 ACextreme

ACextreme

Maniak

• Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 22 luty 2011 - 18:14

Nie wnioskowałbym po jednym produkcie / jednej marce. O X-bionic chodzą wręcz legendy, na temat których się nie wypowiadam gdyż nie używałem niczego od nich.
Są koszulki za takie pieniądze odstające od tańszej półki bardzo mocno.
www.endura.pl
www.endura.co.uk

#11 blindy

blindy

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 14 postów

Napisano 28 luty 2011 - 14:18

Nie chciałbym otwierać nowego tematu więc napisze tutaj. Zamierzam kupić 2x koszulki Craft Pro Cool takie jak na tej aukcji Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i problem dotyczy rozmiaru. Mam 173 cm wzrostu i jestem dość szczupły więc pewnie Ska by była ok. Na tej aukcji są rozmiary M, które podobno są małe jak S. Może ktoś coś powiedzieć o rozmiarówkach tych koszulek, czy M byłby dla mnie odpowiedni?

#12 senjiro

senjiro

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1296 postów

Napisano 28 luty 2011 - 14:57

Ja z Crafta mam ciuchy S/M, a mam 176cm /72kg, więc myślę że M spokojnie będzie na Ciebie ok :thumbsup:

#13 blindy

blindy

Świeżak

• Nowy użytkownik GZ
  • 14 postów

Napisano 28 luty 2011 - 20:28

senjiro dzięki, mam nadzieję że mimo moich 60 kg M będzie pasowała :)

#14 senjiro

senjiro

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 1296 postów

Napisano 28 luty 2011 - 21:14

Z duża na pewno nie będzie :icon_mrgreen: A skoro pisze że M to jak S. Zwsze jeszcze możesz sprawdzić rozmiarówkę Crafta, ale dla mnie okazała się niestety zła, bo jak zamówiłem ciuchy S to były za małe :confused: