Skocz do zawartości

[koszulka + spodenki] Nakamura


BUBUs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zakupić swój pierwszy strój na rower. W inetrsporcie spotkałem się z marką Nakamura. Za ok 150 zł można kupić spodenki i koszulkę. Opłaca się? Ma ktoś ubrania tej firmy? Jak się spisują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koszulkę i spodenki Nakamury. Z koszulki jestem bardzo zadowolony, po wielu praniach wygląda praktycznie jak nowa. Elementy odblaskowe nie zeszły, ani nie popękały/pokruszyły się po tylu praniach. Materiał też jakoś mniej podatny na "zaciągania". Śmigałem po krzaczorach i nie zauważyłem tego efektu, a w innych koszulkach występował.

Odnośnie spodenek, tu już jestem mniej zadowolony. Wkładka ok, ale ściągacz, tzn. ta gumka na nogawkach licha strasznie. Praktycznie po drugim praniu pomarszczyła się i pofalowała. Niezbyt dobrze to wygląda i cały czas czuć ten pofalowany ściągacz na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulkę z krótkim rękawem mam już ponad 3 lata i nadal jest w stanie idealnym. Nie rozciągnęła się, żadnego zmechacenia, zamek działa jak nówka także bardzo gorąco polecam.

Od jesieni mam również koszulkę z długim rękawem tej firmy i również nie mam do niej żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do pytania - a jak działają koszulki Nakamury ? Czy szybko schną , czy mokre (spocone ) utrzymują komfort termiczny , czy można je stosowac jako pierwszą warstwę pod kurtkę/wiatrówkę ? Niektóre koszulki gdy są mokre oblepiają ciało i ziębią - nie nadają się jako pierwsza warstwa na chłodne dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki te są z bardzo dobrego materiał. Pot szybko wysycha. Nie działają jak mokry okład :icon_mrgreen:

Po praniu schnie w 20 minut na balkonie :rolleyes:

 

Pod kurtkę czy wiatrówke daje rade. Na zimniejsze dni polecam do tego koszulkę termoaktywną przylegającą do ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...