Skocz do zawartości

[rama]Hunter produkcji Bike Mielec


pscager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rozglądam się za jakąś porządną ramą full, tak żeby sobie w zimie powoli składać. I gdzieś tak looknołem na jakimś forum o Bike Milec, że robią na zamówienie ramy. Widziałem również negatywne opinie o nich. Ja jednak interesowałbym się ramą Hunter albo Dr Terror ich produkcji.

Czy ktoś był w jej posiadaniu albo zna jakieś opinie o niej. Waga tej ramy mnie nie interesuje(a wiadomo jaka jest <_< ) . To ma być full nie do zajechania(oczywiście bez przesady :P )

Jak z częściami do niej?

 

Także, proszę o opinię na temat tych ram.

Tutaj strona Bike Mielec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z wyglądu to na mocne ramy wyglądają co nie?? Jak czytałem negatywne komentarzy ta firma uzyskała przez lipna produkcje ram na zamówienie.

 

Co do kross fr to wszędzie piszą, że luzy na wahaczu i do dupy haki itp..Więc, raczej fr odpada, chociaż nie wiem, czy fr2 jest lepiej zbudowany od fr1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Klaniam,

No nie zebym sie czepial lub jakos starszliwie znal na temacie ale rama ze skokiem 160-180mm z tylu i katem glowki ramy 69st to jakis starszny wynalazek jest...

 

Na ten przyklad Ihahaj MKIII majac skoku 130mm posiada 69 stopni i w niektorych testach jest to okreslane jako "zbyt XC"...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...