Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie
- - - - -

[amortyzator] jakie ciśnienie w R7?

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patriota

Patriota

Maniak

• Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 14:12

Witam
Wiem że niemożna podać idealnego dla wszystkich ciśnienia ale prosze o osoby które posiadaja amortyzator MANITOU R7 SUPER ABSOLUTE DAMPING aby podały swoją wage i ciśnienie ja mam wage 63 kg i jak dobrze pamietam 120 PSI nie za dużo?

przepraszam 100 PSI

Reklama

Reklama
  • Google

#2 Qba66

Qba66

Maniak

• Użytkownik
  • 730 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 14:35

IMO zupełnie bez sensu. Po co Ci znać wagę i ustawienia konkretnych użytkowników? Jedni wolą kiedy amor jest twardszy, o charakterystyce sportowej, a inni miękką kanapę. Ja na Twoim miejscu pompowałbym amortyzator tak, by dobrze Ci się na nim jeździło. Wyjściowe ciśnienie ustawić poprzez odpowiedni sag, a potem ewentualnie robić korekty o parę psi mniej/więcej.

#3 rzymo

rzymo

Master

• Użytkownik
  • 1801 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 22:16

Witam
Wiem że niemożna podać idealnego dla wszystkich ciśnienia ale prosze o osoby które posiadaja amortyzator MANITOU R7 SUPER ABSOLUTE DAMPING aby podały swoją wage i ciśnienie ja mam wage 63 kg i jak dobrze pamietam 120 PSI nie za dużo?

Ja mam R7 TPC (100mm), ważę niecałe 80kg, z plecakiem >80, pompuję 90-95psi.

#4 Nawrotek

Nawrotek

Kombinator

• Użytkownik
  • 1679 postów

Napisano 21 marzec 2009 - 22:23

R7 raczej wysokociśnieniowe są - ja pod moje 60 kg ładuję około 85-90 psi z tym, że ja lubię sportową pracę i dosyć mocno go ujeżdżam. Dodam, że mam 80mm skoku

Reklama

Reklama
  • Google

#5 Patriota

Patriota

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 223 postów

Napisano 23 marzec 2009 - 20:10

A czy panom sie zdarza dobić amortyzator?