Skocz do zawartości

[Allegro] Rzetelni sprzedawcy


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedawca: disorder-sztum http://allegro.pl/show_user.php?uid=3448261 (prowadzący także sklep pod adresem disorder.pl)

opinia: negatywna

 

Zakupiony mostek smica light pro doszedł niekompletny, brak jednej ze śrub mocujących na sterówce. Dosłano śrubę ale po pierwsze jakąś tandetę kompletnie nie pasującą wyglądem do pozostałych (ozdobnych) a po drugie inny rozmiar, nie pasujący do mocowania. Niby to tylko śrubka ale kupując towar nowy za blisko 100 zł oczekuję, że będzie kompletny i pełnowartościowy (chyba, że opis aukcji mówi inaczej), zresztą gdyby to był mostek za 30 zł to oczekiwałbym tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Użytkownik - bikebit_pl

Opinia - Pozytywna

Super kontakt, kupilem w tym sklepie juz 3 rower zawsze mozliwosc negocjacji ceny, profesjonalizm, z nim zawsze sie dogadasz i naprawde oferowany towar mają praktycznie najtaniej. Mają dwa sklepy w zyrardowie i sochaczewie POLECEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sprzedawca: disorder-sztum  http://allegro.pl/show_user.php?uid=3448261 (prowadzący także sklep pod adresem disorder.pl)

opinia: negatywna

 

Kupiłem u niego korbę FC-M410 + śruby. Przyszedł model FC-M430 który zamiast 42 zębów na blacie ma 44, przez co nie mogłem jej zamontować do roweru, ponieważ nie mogłem podnieść przedniej przerzutki, gdyż ta jest w systemie e-type tj. przykręcona do suportu. Chciałem żeby mi sprzedający wymienił na właściwy model, to nie ma z nim żadnego kontaktu, tj. nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonów. Nie poważny człowiek wysyła inny towar niż ten który się zamówiło, w dodatku nie kompletny. Brak możliwości dogadania się i wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Użytkownik "1bemar1" - bardzo polecam!

 

Kupiłem kilka rzeczy w niedzielę koło godziny 23:00, w poniedziałek dostałem info na maila, że paczka została wysłana a dzisiaj koło godziny 11-12 zapukała poczta z paczką :)

 

POLECAM!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W przeciągu ostatnich 2 miesięcy zrobiłem 2 transakcje zakupu różnych części (wkład suportu,bagażnik rowerowy, spinki, klocki hamulcowe, chwyty, skuwacz, etc) w 2 różnych sklepach na allegro:

 

www_BIKESTACJApl http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=15684615  ,

dobre ceny za podzespoły i kuriera za co daje im plus. Niestety na części czekałem 9 dni, a wybrałem dostarczenie kurierem. Nie wiem czy przespali zamówienie czy co, ale dopiero mój mailowy monit (odpowiedź na maila po kilku godzinach, czyli w kwestii korespondencji OK) po paru dniach uruchomił machinę wysyłkową.

 

Axel-Sport http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=3410878

tutaj kupiłem m.in. bagażnik (bez instrukcji montażu i nieco pokrzywiony - być może w transporcie się zgiął) do którego wysłano mi niepasujące do zamontowania go na rowerze śruby. Kierownik ze sklepu, który odpowiedział mi na wysłanego z opisem sytuacji maila stwierdził jednak że te śruby pasują do wszystkich rowerów do jakich montowali ten bagażnik (do 2 rowerów jakie mam w domu nie pasowały). Dodatkowo zakupiony u nich  koszyk bidonu był lekko zarysowany i  bez śrubek montażowych (które według opisu miały być). Śrubek mi nie dosłano,a po 3 mailach kontakt się urwał. Mimo wszystko wystawiłem pozytywny komentarz, z ich strony oceny transakcji brak po dzień dzisiejszy. Reasumując:  korzystne ceny, szybka wysyłka (z śledzeniem przesyłki), odpowiadają na maile, jednak racja zawsze jest po ich, a nie klienta stronie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, wylicytowałem rower MTB za 800 zł, otrzymałem rower od kuriera, rozpakowałem poskładałem, ogólnie rower może być, pozatym że był malowany, i nowe naklejk. Ale zobaczyłem spory luzz na główce ramy, wiec być może łożyska są do wymiany? Wiec coś dzwonic do sprzedawcy czy olać to i porobić sobie samemu coś z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...