Skocz do zawartości

[Allegro] Rzetelni sprzedawcy


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Aby spokojniej móc licytować na Allegro, tutaj będziemy zamieszczać nicki sprzedawców, którzy wg nas są godni zaufania. Lista będzie się znajdować w tym poście i będzie cały czas powiększana o podanych przez was ludzi, wraz z krótkim opisem przebiegu aukcji (od razu prośba o NIE REKLAMOWANIA TUTAJ WŁASNYCH AUKCJI!).

Lista bedzie wyglądała nastepująco :

 

Link do sprzedawcy - dalej krótki opis oraz kto kupił (nick kupującego w "<>") > potem z waszych postów opisy te będą przeklejane do tego, aby powstała jedna czytelna lista, która będzie uporządkowana w kolejności alfabetycznej.

 

Zamieszczajcie posty pod tym, my będziemy je doklejać tutaj. Cały OT będzie na bieżąco usuwany, żeby lista była czytelna <Lookas46, skrzynia;="" mod.="" Ecia="">

 

 

 

----------------------------------------------

Ekhem, tu jeszcze wcinam się ja - Biera:

 

Dla ułatwienia moderatorom aktualizacji tego tematu proszę o korzystanie z tego formularza przy podawaniu kolejnych postów:

 

[b][url=LINK DO KONTA SPRZEDAWCY]NICK SPRZEDAWCY[/url][/b] - opis <twój nick="">

 

------------------------------------------------

 

 

2_KOLA - kurtka MountX Marathon - profesjonalnie, szybko <Ecia>

 

activa1995 - kupiony licznik Sigma BC1609, ogólnie wszystko pozytywnie, szybka wysyłka, miła obsługa. Elegancja <schakal>

 

aleRower_pl - kupiłem trochę gratów, przerzutki, korby, łańcuchy, suport. Większość towaru jest dość budżetowa, ale to chyba nie przeszkadza dopisać usera do zaufanych. Szybka wysyłka i dobrze zapakowany towar. No i bonus w postaci darmowej wysyłki po przekroczeniu 300 zł. <Swisstack>; Kupiłem troszke narzedzi, blyskawiczny kontakt, towar w porzadku, dobra cena. <safian>

 

ambike_pl - kupione klocki authora, bardzo dobra cena, bardzo dobry towar i bardzo szybka wysyłka <safian>

 

Axel-sport - kupowałem już u niego dwa razy, za każdym razem bardzo szybka wysyłka jeszcze w dniu zaksięgowania pieniędzy na jego koncie, brak jakichkolwiek problemów z kontaktem :) - polecam. <afly>

 

Bicycl - kupiłem u nich rower Schwinn Mesa GS, dobry kontakt, zawsze miła pani odbierała telefon gdy pytałem o szczegóły, wysyłkę, polecam w 100% <Rasengan>

 

bikeatelier-gl Ja kupowałem dwa rowery Merida i kierownice controltech'a, ekspresowa wysyłka kurierem, towar dobrze zabezpieczony, miła obsługa. Sklepik Godny Polecenia. <telekris>

 

Bike-Center - Brałem amortyzator oraz adapter, towar został wysłany błyskawicznie, wszystko tak jak w opisie, do tego w bardzo niskiej cenie. <Arroyo>

 

bikerstach - kupiłem u tego sprzedawcy kierownicę i rogi Boplight. Towar kupiony w środę 22.04.2009r. ok. 22:30, przelew puszczony ok. 23:00. Przesyłka dotarła do mnie w piątek ok. 13:00. Oczywiście wszystko zgodnie z opisem aukcji.<jejek16>

 

bikesportcompl Koszulka termoaktywna. Transakcja wzorcowa, ale towar taki sobie, za ta cenę lepsze są od usera e-sport <byniomajster>

 

BIKESTACJA - o ile emailowo dogadać się idzie, w sensie trzeba czasami czekać trochę na odpowiedź to na GG są chyba cały czas. Przelałem kasę na konto i po dwóch dniach był u mnie zamówiony towar, nie mam nic do zarzucenia. A nawet rabat dostałem bo gdzie indziej mieli taniej ale nie mieli tego rozmiaru kieru więc zagadałem do nich i bez żadnych kłopotów sprzedali taniej. Kupowałem poza Allegro.pl. <Xanagaz2> ; Kaseta SLX, łańcuch, tarcza korby. Wszystko git <byniomajster>

 

bikestudio Kupione rogi Smica, w sumie cena taka sama jak u kazdego kto sprzedawal te rogi na allegro, szybka wysylka, towar ładnie i szczelnie zapakowany, jestem zadowolony <safian>

 

bikesyl - w sumie kilka opon kupiłem u nich, nie mam zastrzeżeń<Xanagaz2>

 

bili_1979 - kupiłem sztycę oraz zacisk, kontakt mailowy bardzo dobry, kasę przelałem na konto, transakcja przebiegła elegancko <Xanagaz2>

 

bocian_pewny Błotniki SKS komplet. Zadnego problemu <byniomajster>

 

bodziek koła na obreczach alexrims sx44, Piasta przód DARTMOOR X-rolls, Piasta tyl DARTMOOR Free-Force. wszytko blyskawicznie zalatwione, idealna transakcja <josh>

 

bolus_83 - przerzutka tylna XT, można się targować wink.gif, nie mam zastrzeżeń do przebiegu transakcji <Xanagaz2>

 

chorzynska - poduszka Butterfly (niekoniecznie na rower :P ) - bardzo miły kontakt, szybka wysyłka <Ecia>

 

Ciclo_sport nie pamiętam, sporo części w jednej przesyłce, bez problemu, szybka wysyłka <byniomajster>

 

Coolbike - klamki Avid Fr5, dobry kontakt, bez problemu <Ecia>

 

ctbikepl poprosiłem o doradztwo , resztę załatwiliśmy poza allegro , pomocny człowiek zrobiłem zakupów na około 1000 zł , uczciwy i pomocny sprzedawca , polecam <Yakuza>

 

cykloczewa - nie powiem ile kupiłem z tego sklepu bo... sam nie jestem w stanie policzyć, ale samych ram w ciągu trochę ponad 3 lat będzie pięć, plus jedna w gotowym rowerze :D Co prawda wszystkie części odbierałem osobiście bo znam sprzedawcę, ale wiem w jaki sposób traktuje klientów internetowych - żeby wszyscy choć w połowie tak się w to angażowali, nie byłyby potrzebne tematy "nierzetelni sprzedawcy" :):D:P

Tylko jedna uwaga - p. Rafała (on się kryje za cykloczewą :P ) czasem nie ma w pracy z powodów, powiedzmy, osobistych, stąd może się zdarzyć że transakcja trwa dłużej. Ale ZAWSZE kończy się powodzeniem, co zresztą widać po opiniach :rolleyes: <MrJ> ; Kupiłem u niego dwa kaski + kilka innych mniejszych rzeczy przez neta i transakcje były wzorowe <ciach1>; Kupilem u nich plecak, wysylka gratis, towar po 3ch dniach od wysylki u mnie w domu :) <safian>

 

cyklomania Tym razem kupione gripy Ritchey WCS Ergo, cena nie za wysoka, nie za niska, szybka wysyłka, acz towar wysłany w czwartek, potwierdzenie wysyłki dostałem w niedzielę a towar przyszedł w poniedziałek, dobrze zapakowany, wszystko super <safian> 2x obręcze ZTR Olympic również wszystko w porządku. Kasę wysłałem o godzinie 2 w nocy, jeszcze tego samego dnia o godzinie 12 obręcze były u mnie. Tutaj również absolutnie nie mam zastrzeżeń co do zabezpieczenia przed wysyłką. Tu akurat kupiłem przez stronę internetową sklepu nie przez Allegro, ale obręcze były wystawione u nich także na Allegro, także spokojnie można powiedzieć jakbym je tam zakupił <Artro>

 

czysta_plyta Kolejny zakup u nich, tym razem akumulatorki do lampki, towar jak zwykle swietny w swietnej cenia :D Odbior osobisty, wiec nie wiem jak z wysylka <safian>

 

dh-fun - kupilem Rebe, rame oraz damper. Ten sprzedawca powinien byc wzorem dla innych. Super kontakt (telefoniczny/mailowy) - zawsze grzeczny i kulturalny, mozliwosc negocjowania cen, slowny, uczciwy i elastyczny dla klienta. Chcialbym, aby wszedzie mozna bylo spotkac tak profesjonalne i mile podejscie do klienta! Kupowal <Martinii> Rama Cube Reaction wysyłka jeszcze przed zaksięgowaniem pieniążków, była następnego dnia u mnie. Dobrze zapakowana i zabezpieczona przed wysyłką. <Artro>

 

docent1983 - siodełko SLR XP, wszystko przebiegło elegancko, wpłata na konto, szyba wysyłka i siodło w domu <Xanagaz2>

 

e-sport Czapka pod kask, koszulka termoaktywna, skarpety. Świetny towar, chyba najlepsza koszulka-bielizna jaką mam <byniomajster>

 

elektrobike - kupiłem pedały spd, paczka dotarła szybko, wszystko OK <corsarz>

 

EXTREME_SHOP - kupiłem poza Allegro ramę NOX, mogę ich polecić, kontakt dobry, wysyłka szybka, wpłata na konto <Xanagaz2>

 

Firma_Kalita już nie pamiętam co, ale wszystko bez problemu <byniomajster>

 

FocusTM Allegrowa odnoga centrumrowerowego, obsługa na najwyższym poziomie, rewelacyjny kontakt, jak najwięcej takich sprzedawców. Kupiłem w zeszłym roku: klamki hamulcowe DEORE BL-M511, srebrne, Kaseta SRAM PG 970 11/32 + łańcuch Sram PC 971, pancerz przerzutki, końcówki linki, końcówki pancerza przerzutki, manetki TRIGGER X-9, przerzutka przednia DEORE LX FD-M58, przerzutka tylna X.7 SGS <Przeor>

 

Formicki-Bike - kupilem sztyce, mostek i licznik. Profesjonalne podejscie do rzeczy. Dobry kontakt, mozliwosc negocjacji cen, wysylka szybka i zawierajaca wszystko co trzeba. Sprzedawca jest takze elastyczny - kupilem przedmiot, otrzymalem go i chcialem wymienic na inny z doplata - nie bylo zadnego problemu... Bardzo polecam. Kupowal <Martinii> ; kupowałam hamulce Avid SD7 i coś jeszcze (nie pamiętam) - w każdym razie nie było żadnych problemów <Ecia> ; Kupowałem przednią przerzutkę Shimano Deore XT FD-M770. Nie miałem absolutnie żadnych problemów. Sprzedawca za każdym razem cierpliwie odpowiadał na każdego maila, którego wysłałem. <Xanadu>; to moim zdaniem najlepszy sprzedawca na alledrogo. Kupowałem tam wszystkie częsci rowerowe w tym sporo części za spore pieniądze powyżej 500zł i nigdy nie było żadnych problemów, polecam serdecznie. Uważam że pan Piotr formicki sprzedaje tak bezkonfliktowo ponieważ sam jest jednym z nas i zależ y mu na naszej satysfakcji:) <accentinferno>

 

gadzinka76- Kupiłem juz u niego dużo rzeczy do rowerów, bardzo dobry kontakt,szybka wysyłka i zawsze spuści coś z ceny albo da darmową przesyłkę Polecam w 100% <daniel33mc>

 

 

genesi01 - kupione lampki Aim Mini, cena jak u reszty na allegro, przesyłka normalna, towar ok, w sumie jestem zadowolony :P <safian>

 

hoopkins1 - kupione oponki IRC Smoothie w promocji, wyszlo naprawde tanio, super szybka przesyłka, ładnie zapakowane, oponki cud-miód :) <safian>

 

Krajek_Wroclaw - opony Continentala, świetny kontakt, odbiór osobisty, a w dodatku bardzo miły człowiek :) <Ecia> ; ulock Kryptonite, świetna obsługa i przeprowadzenie transakcji <Robert>

 

kuba6969 - Kupiłem rower marki Cube. Towar bardzo szybko dostarczony, bardzo dobrze zapakowany, bardzo dobry kontakt i dostałem 5 % rabatu.

Jak najbardziej polecam tego allegrowicza. <bonusPL>

 

lala_gwiazdeczka Koła laser Disc XC lite, hamulce tarczowe XT z tarczami. Dobty kontakt, sprzęt zgodnie z zapewnieniem idealny <byniomajster>

 

MakrolBike - szybko, dobry kontakt, kupiłem u nich licznik SpeedMaster 8000, jako jedyny sprzedawca na allegro go miał <Rasengan>

 

maro276 - baterie do licznika CR2032, wpłata na konto, wysyłka listem i zadowolony <Xanagaz2>

 

marekmor - przedstawiciel firmy MacTronic; kilka razy kupowałam u niego lampki i nigdy nie było żadnych problemów <Ecia>

 

martombike Kurtka, bluza ocieplana, spodnie zimowe. Polecam, jedne z lepszych ciuchów rowerowych, do tego doskonały kontakt <byniomajster>

 

_Maxior_ - licznik 1106DTS, wszystko elegancko <Xanagaz2>

 

mbikepl Opony Conti, kaseta LX, przerzutka LX, łańcuch XT. Wyszstko git <byniomajster>; bardzo dobry kontakt facet wysyla tak szybko ze nie zdazylem jeszcze zamowic paru rzeczy bo paczka juz poszla i byla u mnie dokladnie po 1-2dniach <gronom>; Zaciski do kół. w sumie wszystko ok, ekspresowa wysyłka, ładnie zapakowane, wszystko bezproblemowo <safian>

 

MCSport - Klocki hamulcowe Alligator, wszystko w porządku i mały gratis w postaci naklejki ;) <Robert>

 

mikesport_pl Kupiłem dwie pary rękawiczek Polednik i czapkę zimową Mareto pod kask, wzorowy sprzedawca, rewelacyjny kontakt <Przeor> ; Kupiłem rękawiczki i spodnie z membraną i jestem pod wrażeniem jakości obsługi klienta. Polecam innym <premier2>

 

MLJB_Hurt_Detal - łatki do dętek, wszystko elegancko <Xanagaz2>

 

mudserwis kupiłem dwa rowery żony i siebie. fachowo i można coś utargować. polecam!!! <stawka13>; Kupiłem u nich bukłak Source Clearpac, wszystko ok, towar zgodny z opisem. Dziwne, ale pozytywnie, ze zaplacilem za zwykly priorytet a przyszlo kurierem w 2 dni :D <Safian>

 

nelli2009 - Tanio można dostać odzież dobrej jakości, najczęściej są to przedmioty mało używane lub nówki z końcówki serii, wielokrotnie zamawiałem ja oraz znajomi, zawsze było szybko, tanio i dobrze. <Arroyo>

 

sklep-K2 - Znam ludzi go prowadzących osobiście, serwisuję u nich swój sprzęt i zaopatruję się w niezbędne akcesoria (sklep jest dealerem Scotta, a ja uwielbiam tą firmę ;)). Fachowa i zawsze uprzejma obsługa, towar nowy i oryginalny. <Tomash>

 

Multinick-B9 - zakupiłem spodnie na rower firmy Stanteks. Dobry kontakt , szybka wysyłka paczki , towar zgodny z opisem ;) <Arkowiec1929>

 

mwmwo - zakupiłem u nich adapter na wentyl presta, szybka przesylka, dobry towar, wszystko ok <safian>

 

olikanek72 - Dwie opony Kenda Karma. Bardzo szybka realizacja zamówienia, wzorowy kontakt mailowy. Sprzedawca poproszony o wybór lżejszych egzemplarzy powiedział, że da się zrobić i dostałem komplet ważący ~940-950g :) <Rzadzu>

 

pienk - zamówiłem koła dotarły do mnie w 2 dni , dobry kontakt , towar dobrze zapakowany :) <kubek20>; kupiłem u niego klamko-manetki XTR, nowe nie używane. Towar dobrze zapakowany i szybka przesyłka. Polecam <mlodymisiu886>; tez duze zakupy wszystko ok jednak pomimo zamowienia na ponad 300zl nie mogl udzielic nawet 5zl upustu <gronom>

 

PHU-BMX-SC - kupiłem 2 rowerki krossy w dobrej cenie evado1.2 i hexagona v6 z axonem, szybka wysyłka i sobrze zabezpieczone rowerki w transporcie naprawde polecam <eject84>

 

PHU_Krzyshiu - kupiłem ściągacz do korb oraz klucz do kaset. Narzędzia nabyłem w sobotę a we wtorek już u mnie były. Dobre wsparcie po sprzedaży <gruber_69>

 

polysport Buty Adidas Hammer, Adidas Hematoma. Sprzedawca rewelacja, sam zadzwonił czy wszystko wporzo z rozmiarem <byniomajster>

 

pwmardom - Zakupiony od Tego sprzedawcy rower dotarł do mnie bardzo szybko starannie zapakowany, co jest bardzo ważne korzystając z usług kurierów <jacek754>

 

robaczekcom - kupiłem przednią przerzutkę LX, odebrałem osobiście, koleś zna się na rzeczy i jest w porządku. <Xanagaz>

 

ROWEROMANIA - buty Shimano, okazało się, że buty były za małe, bezproblemowy zwrot kasy <Xanagaz2>

 

simplon88 - używana opona, wpłata na konto, wysyłka trochę się przedłużyła, bez większych problemów <Xanagaz2>

 

Sklepik_ze_Snami - nowa koszulka rowerowa w rewelacyjnej cenie, świetny kontakt, odbiór osobisty. Generalnie jest to wirtualny sklepik z ciuchami, nie tylko na rower <Ecia>

 

sportsklep - okulary Pro, świetny kontakt, sprzedawca tak uprzejmy, że poczekał z zamknięciem sklepu ok. 20 minut, żebym zdążyła dojechać po odbiór osobisty :D <Ecia>

 

s_t_i_n_a - siodło SLR Carbonio, co prawda kupiłem poza aukcją i za pobraniem ale wszystko było OK <Xanagaz2>

 

vtc-bikes - Kupiłem u nich pompkę (Crank Brothers Power Pump Ultra) - całość transakcji oceniam bardzo pozytywnie, żadnych opóźnień, kombinowania itp. Towar zapakowany porządnie, oryginalny. <Tomash>

 

WWW_AIRBIKE_PL - Zakupiłem u nich zestaw hamulców Formula K18. Kontakt ze sprzedawcą bezproblemowy - zawsze odbierał telefon. Towar odbierałem osobiście w sklepie w Warszawie więc o wysyłce nie mogę za wiele powiedzieć ale ilość pozytywów na koncie użytkownika raczej świadczy o tym że nie ma z tym problemów <Duckbill>

 

www.bajkshop.comkupowalem u nich opony w paczce doszly do mnie zgiete na pol ale w zaden sposob im to nie zaszkodzilo chociaz na poczatku mnie przetraszylo. <gronom>

 

www.rower.com.pl - Activa Sport (Nie mylić z rowerek.com.pl)- Naprawdę wiele cierpliwości u sprzedającego, bardzo dobry kontakt telefoniczny. Bardzo duży wybór rowerów różnych marek. Towar zabezpieczony bardzo dobrze, dość tania i szybka wysyłka (na drugi dzień po zamówieniu miałem już rower ) Do roweru dostałem rabat na akcesoria 15% do końca lutego.

Polecam. Ocena 4.5/5 :) <logith>

 

www_attique_pl - golf termoaktywny i dwie koszulki na zamówienie, wszystko w najlepszym porządku, ciuchy dobrej jakości, dobry kontakt, można liczyć na doradztwo (np. w kwestii rozmiaru) <Ecia>

 

XTRaBike_pl Kaseta i łańcuch, wzorowy sprzedawca, dobry kontakt <Przeor>; Zakupiłem u nich korby (LX), rogi (Smica), gripy (Rithey WCS) i bodajże jeszcze manetki (XT) i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolony (rzeczy używam 2-3 lata), kontakt był dobry, cena też niezła, a paczki przyszły szybko i były dobrze zabezpieczone. <Tomash>; Oczywiście jak najbardziej polecam, ale jeszcze lepiej kupić w sklepie na ich stronie internetowej. Jest po prostu kilka złotych taniej. A poza tym można się targować. Nawet mailowo. Zostawiłem u nich już pół rzeki pieniędzy. Jak kupisz przed 13 to tego samego dnia wyślą (zdarzyło się dwa razy - raz mi raz koledze, że nie zdążyli tego samego dnia, ale wiadomo - sezon się zaczął). <dobry> kupiłem przerzutkę tylną SLX, korbę alivio, suport bb-un26 oraz kasetę i łańcuch. Kontakt wzorowy, towar na 2 dzień miałem w domu <kubek20>

olikanek72 , kupiłem 2 opony kenda karma, sprzedawca wybrał dla mnie 2 lekkie sztuki, kontakt bardzo dobry <kubek20>

 

yunac - wszystko przebiegło wzorowo, nie mam żadnych zastrzeżeń, co prawda waga amortyzatora różniła się o 300g od deklarowanej na aukcji ale i tak w ten opis nie wierzyłem, więc zawiedziony nie jestem (z uwagi na amor za 49PLN) <Xanagaz2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

A ja z kolei napiszę negatywną opinię o w/w użytkowniku allegro. Skontaktowałem się z nim mailowo w sprawie złożenia kompletu kół. Kontakt był bardzo fajny na początku ustaliliśmy specyfikację ( dodam że wszystkie części miał dostępne o czym mnie poinformował ) potwierdziłem zamówienie i czekałem na kontakt, po dwóch tygodniach napisałem z pytaniem czy coś już zaczął robić, tutaj brak odpowiedzi ( zdarza się, e-mail mógł zaginąć w końcu wiem ze dużo osób u niego załatwia koła ), mail drugi, trzeci - nic. Minął tydzień i dostałem wiadomość z pytaniem o potwierdzenie specyfikacji bo miał tam drugi podobny komplet i mu się pomieszało, więc odpisałem i zasugerowałem że trochę mi się śpieszy, brak odpowiedzi ( przyjął do wiadomości nie będzie odpisywał - ok też tak czasem robię ). Po kolejnym tygodniu wysłałem kilka kolejnych maili ale nie było na nie reakcji więc poczekałem jeszcze z tydzień, może 2 ja jakikolwiek kontakt i zrezygnowałem z zamówienia podając powód, na to też nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Nie było co prawda transakcji na allegro ale było to zamówienie na ponad 600zł więc mógł się postarać prawda ? Być może jest to pojedynczy przypadek, aczkolwiek nie za bardzo mi takie traktowanie klienta odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mmst - Dwukrotnie dokonałem tam zakupu łańcucha C9. Cena najniższa jaką znalazłem w necie. Wysyłka ekspresowa

 

 

Bicyklon - Zakupiony zacisk sztycy. Wysyłka ekspresowa

 

 

Formicki-Bike - Zakupiona dętka. Wysyłka ekspresowa

 

 

a teraz perełka

 

www_vincere_pl - Zakupiłem towar, którego sprzedający nie posiadał. Wystawiłem zasłużony neutralny komentarz za co zostałem ukarany przez sprzedawcę negatywnym komentarze. Opis tej sytuacji znajdziesz w tym wątku: http://www.forumrowerowe.org/topic/108786-sklep-internetowy-www-vincere-pl-przyklad-bezczelnosci-sklepu/

Zanim dokonasz zakupu u Vincere zastanów się czy chcesz otrzymać negatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fromicki-Bike - kupowałem czujnik kadencji do Sigmy. W opisie było 'real foto towaru'. Przy próbie montażu okazało się że nie ten czujnik kupiłem -_-. Szybki mail z prośbą o wymianę. Za moment odp i żebym tylko dopłacił na wysyłkę. Dodam że towar był po części rozpakowany. Odesłałem, za niedługo miałem wymieniony czujnik :) A wysyłki ekspresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bike Opole- kupiłem u nich amortyzator Suntour XC PRO. Mieli błąd w opisie aukcji (podali zły rocznik) o czy ich poinformowałem. Usuneli go po 2 dniach. Bardzo dobry kontakt, dogadałem się przez gg, zadałem bardzo dużo pytań na które sprzedawca odpowiadał wyczerpująco i bez ociągania. Zdecydowałem się zaryzykować i kupić od nich poza allegro 100zł taniej. Przy okazji dali mi przesyłkę kurierem za 11zł zamiast 25zł. Bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

[b][url=http://allegro.pl/show_user.php?uid=15684615]BikeStacja[/url][/b] - dużo zakupów, paczkomat, zwrot i wymiana bezproblemowa, fachowa pomoc. <wojtas7>

 

[b][url=http://allegro.pl/show_user.php?uid=1340719]barsop[/url][/b] - kupiłem sporo odżywek na maratony i regenerację, głównie Nutrend, oprócz tego że super towar, to jeszcze szybka i tania wysyłka kurierem <wojtas7>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprzedawca na allegro: nartyrowery lub na stronie nartyrowery.pl

 

Polecam tego sprzedawce oraz ten sklep. Bardzo dobry kontakt e-mailowy, towar zgodny z opisem, szybka wysyłka.

Dodatkowo często mają fajne promocje, opłaca się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bike-Mania - Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep na allegro, kupiłem oponę, multitool, łatki, torebkę podsiodłową i bidon o godzinie 18 w piątek, a pomimo tego że paczka szła Pocztą Polską dotarła do mnie w poniedziałek, dawno nie spotkałem się z tak rzetelnym sprzedającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

[b][url=http://allegro.pl/show_user.php?uid=11082086&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_all]bf_bike[/url][/b] - zakupiony rower Kands Maestro, na przesyłkę czekałem dwa dni. Najważniejsze jednak jest to że dwukrotnie korzystałem z reklamacji na uszkodzone części roweru, w obu przypadkach wszystkie wątpliwości rozstrzygnięte na moją, czyli konsumenta korzyść i zrealizowane bezproblemowo. Polecam :thumbsup:  <BikerLight>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam

 

Złożyłem cały rower i postanowiłem tak jak Wy dodać swoją opinię.

 

1. Cyklomania

kupowałem tylko amortyzator

Opinia : solidna paczka, szybka wysyłka, dowód zakupu w środku, bezproblemowy kontakt mailowy

 

2. Xtrabike

pozostałe części oprócz w/w amortyzatora

Opinia : podobnie jak Cyklomania, plus

- w paczce nie było jednej manetki, Sprzedawca następnego dnia wysłał ją kurierem na swój koszt

- zamawiałem manetki tradycyjne, czyli przerzutkowe i hamulcowe montowane na własnych obejmach a Sprzedawca zapakował mi bez mojej wiedzy wersję Shimano Direct Mount czyli montowane na wspólnej obejmie i finalnie jestem z tego powodu zadowolony, ponieważ zajmują na kierownicy mniej miejsca i są lżejsze

- sadzę, że Shimano dałoby swoje klocki, więc oprócz oczywiście oryginalnych F03C , dodatkowy komplet na koło Kool-Stoop KS-D620 to najprawdopodobniej gratis od Xtrabike

 

3. Pienk (allegro)

olej do hamulców Shimano, piny do łańcucha, końcówki do zarabiania przewodów hamulcowych, końcówki linek, pancerzy

Opinia : podobnie jak Cyklomania plus

Uwagi : zrobiłem dwa zamówienia, zapłaciłem 2x za transport, dostałem wszystko w jednej paczce ale zwrotu za 1 transport już nie

 

4. Eventus17 (allegro)

spinka do łańcucha

POLECAM, podobnie jak Cyklomania

 

5. Karbonowy+pl (allegro)

osłonki ramy na pancerze

Opinia : podobnie jak Cyklomania +

Uwagi : zamawiałem Jagwire, po licytacji zadzwonił Sprzedawca i poinformował iż nie ma Jagwire, zgodziłem się na inne ale moim zdaniem są bardziej miękkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...