Skocz do zawartości

[Wrocław] sklep rowerowy


Muzykolog

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiesz czy maja długie spodnie Hummvee? Na ich stronce nie ma wzmianki żeby prowadzili odzież Endury.

 

Jutro najwyżej do Nich zadzwonię z zapytaniem bo jednak kawałek muszę podjechać do Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w jakim sklepie we Wrocławiu jest największy wybór kasków rowerowych, ktoś się orientuje?

byłem w Harfie - BBB i Limar ; w PM Riderze Lazer, trochę Alpiny i marnego Uvexa

gdzie warto pojechać i wybór będzie naprawdę szeroki, zwłaszcza a przedziale 200-300-350zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio chciałem wydać troszkę pieniążków we Wrocławiu na odzież i akcesoria rowerowe.

Na pierwszy strzał poszedł PM Rider jakieś 2 tyg temu. Kupiłem olej do łańcucha i jakieś pierdółki i zacząłem rozglądać się za odzieżą. Wybór niestety tragiczny - jedyne kolarki jakie znalazłem to Endury za ponad 400zł <_< Koszulki też głównie fox luźne. Ogólnie wybór niewielki - na rozmiary nawet nie patrzyłem. Obsługa ok :rolleyes:

W ostatni weekend odwiedziłem Intersport w Magnoli - wybór ciuszków bardzo duży, długie, krótkie - ogólnie okej. Jednak rozmiaru L to tam nie widzieli. Spinek do łańcucha brak. Obsługi brak :wallbash:

Czas więc po drodze do domu podjechać do Korony.

W GoSport 4 koszulki z Tour de France za 280zł sztuka i 2 rodzaje spodenek.

W nowo otwartym Decathlonie zatrzęsienie ludzi - tylko 2 komplety kolarskie <_< . Spory wybór liczników Sigmy i akcesoriów BT-WIN. Jest wszystko w każdym rozmiarze - szkoda tylko że jedna marka. W końcu kupiłem spinkę srama i skuwak. Bardzo dobra obsługa.

 

Niestety nie mam szczęścia do kupowania ciuszków we Wrocławiu w weekend. Finalnie zamówiłem dziś rano na Allegro długi komplet Livestrong - jutro znów zacznę nabijać kaemy i pogoda mi nie przeszkodzi. :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, trafilem, kupilem :)

 

Generalnie zbyt duzo rzeczy nie ma natomiast sa kurtki przeciwdeszczowe, sa bluzy, sa koszulki z dlugim i krotkim rekawem, sa szorty, spodenki 3/4 z szelkami, krotkie z szelkami i bez wiec wlasciwie mozna powiedziec, ze wybor jakis jest tylko sztuk niewiele juz pozostalo - na wszystko jest rabat okolo 30%. Ja wyrwalem bluze Nalini ( http://www.szumgum.com/polar-rowerowy-meski-nalini-ematite.html ) za 90zl ze 129zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, nie mieszkam we Wro, ale przebywać będę, dlatego potrzebuję namiaru na sklep rowerowy w którym w miarę tani znajdę klocki hamulcowe do hydraulika Avida Juicy Three i jakąś tarczę 160mm- nie zależy mi na wadze, w tym przypadku liczy się cena. Ktoś ma jakąś wiedzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...