Skocz do zawartości

[Wrocław] sklep rowerowy


Muzykolog

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

1. w temacie zaplatania - Argusiol o której harfie mówisz na Witolda czy na Robotniczej ? A czy ktoś składał koła u Krajka na Jedności ?

2.Przed wymianą łożysk HT2 czeka mnie planowanie ramy (mufy suportu ) http://www.forumrowerowe.org/topic/60080-korbysuporty-htll-wasze-opinie/

Gdzie można to zrobić i czy ktoś to robił .Korby zakładali w Profitsport na Reymonta i (chyba )tego nie zrobili :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pro-Bike na pięknej, chyba 24, naprzeciw VW

 

Jak dla mnie, to najgorszy z poznanych dotychczas sklepów/serwisów rowerowych. Podejście do klienta marne, chłopaczki wywyższają się, cwaniakują, a konkretów brak. W efekcie wydałem u nich kupę kasy na części, bo mnie przekonali, a przy montażu dali ciała, po prostu spiep... przy okazji inne rzeczy, ale jak wróciłem, "to nie oni"... Ceny, po fakcie, okazały się wysokie, podejście cwaniaczków jakieś z góry, więcej tam na pewno nie wrócę!

 

Druga wizyta przy Krzyckiej, tam bardziej ludzko, jeśli chodzi o szefa, pracownik coś sapał, dał ciała, jeśli chodzi o hamulec tylni, więc też z dystansem...

 

Kolejna - PM Rider, naprzeciw Arkad, ale tam brak podstawowego osprzętu, mimo wielkości sklepu, nie wiem jak obsługa na dłuższą metę, na początek bez entuzjazmu...

 

I ostatecznie "u szefa" przy nasypie w kierunku na Zielińskiego. Cen nie oceniam, ale obsługa na tle powyższych jak najlepsza, poza zamówionym osprzętem hamulec i przerzutki zrobione bez pytania, polecam!

 

Co do kolejnych punktów, to wypowiem się w przyszłości.

 

A'propos, gdzie we Wro Kelly's i Simpla można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...