Skocz do zawartości

[Wrocław] sklep rowerowy


Muzykolog

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Hej!

W oddzielny wątku pytałem o serwis w okolicy Dworca, jeden temat pokrywa się już z moim zapytaniem, nie mniej topografia sklepów ulega zmianie. Podłączę się więc pod ten wątek, ale z dodatkowym pytaniem - dzisiaj powiedziano mi, że w budynku naprzeciwko Arkad Wrocławskich, chyba chodzi o ten stary dziesięciopiętrowiec vis a vis przy nasypie, na dole otwarto sklep rowerowy z serwisem (ktoś z SSC). Może ktoś z Was już odwiedzał to miejsce? Sklep nazywa się PM Rider, Powstańców Śląskich 5.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Co prawda kupowałem tam tylko drobiazgi ale sklep wydaje się ok. Ten malutki gość z serwisu pracował kiedyś w robexie . Coś tam u niego robiłem -moim zdaniem fachura .

Jest jeszcze w miarę nowy sklep z serwisem na Reymonta - Sport profit . Ceny na częśici mają dobre , wymieniałem tam korby , szybko i tanio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sport Profit na Reymonta przy wiadukcie, na samym przystanku 14 i 24 w stronę Osobowic. Łatwo znaleźć bo przed sklepem wystawiają rowery. Kupiłem tam 2 rowerki i jestem bardzo zadowolony. Fachowa i miła obsługa. Wcześniej wędrowałem po wielu sklepach i nikt nie poświęcił mi tyle czasu i nie mówił o rowerach z taką pasją jak właściciel Sport-Profit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś Shimano SH-M075 w Go Sport w Koronie za 189 zł - kosztowały kilka miesięcy temu 230 zł i widziałem je nawet za 259 zł. Nie pamiętam jakie były rozmiary ale na pewno był 42 bo takie oglądałem. Ja kupiłem tydzień temu w SportProfit buty Shimano SH-M122.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Gdzie mogę w miarę tanio i dobrze wycentować koło?? Normalnie pojechałbym do Robexu bo ostatnio Mechanik a właściwie "Megik"wycntrował mi prawie całkiem koło w którym wyladowała przerzutka przy predkości 40km/h (efekt: totalna masakra, prawie wszstkie szprychy wymieniłem.)...ale szukam kogoś innego bo niem za bardzo kasy... Może cie mi kogoś polecic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie podpisze pod dwoma powyzszymi postami.

Sport-Profit na Reymonta - polnoc Wroclawia i PM Rider naprzeciwko Arkad Wroclawskich na Powstancow Slaskich - sa to z cala pewnoscia dwa najlepsze serwisy rowerowe we wrocku. Niedawno jednak bylem w serwisie Harfy - tym nowym na Robotniczej i (o dziwo) takze zrobili na mnie dobre wrazenie. Bynajmniej nie wygladem tylko praca i wykonywanym przy okazji przegladem kol Mavica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Teoretycznie mają, w praktyce to wygląda, że na sklepie nie ma za wiele i sprowadzają na zamówienie. Jednak wolałbym przymierzyć spodenki, zwłaszcza, że Rogelli podobno ma trochę "nierównomierną" rozmiarówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...