Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie
- - - - -

[amortyzator]Suntour Axon S-RL - serwis

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 thomash

thomash

Stary wyjadacz

• Elita
  • 3505 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 19:02

Niestety ostatnio coś nie tak z moim axonem, podczas mocniejszego odbijania słychać jakby stukanie sprężyny, praca amortyzatora bez zmian. Jest to trochę denerwujące więc trzeba będzie go rozkręcić.

Sporo osób jeździ na Axonie S-RL więc może ktoś już go rozbierał i może coś na ten temat napisać ?
Wystarczy odkręcić imbusem śruby na dole i już można wybić golenie górne, czy trzeba jeszcze wykręcić na górze ten element od blokady ?
Mam exploded view w pdf, ale dobrze by było dowiedzieć się czegoś od osoby którą już go serwisowała.

Reklama

Reklama
  • Google

#2 Biera

Biera

Emeryt

• Admin
  • 5200 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 19:04

jesli dobrze pamiętam ktoś na forum już go rozbierał. Zajrzyj do tematu o axonie d-rl - chyba tam była fotorelacja

#3 thomash

thomash

Stary wyjadacz

• Autor tematu
  • Elita
  • 3505 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 19:11

Przeglądałem forum, tam chyba ktoś rozbierał drl'a, a fotki raczej kiepskie i bez żadnego opisu, ktoś tam wspominał o serwisie srl ale raczej niezbyt dokładnie, więc mam nadzieję że tutaj ktoś napisze dokładniej.

Reklama

Reklama
  • Google

#4 thomash

thomash

Stary wyjadacz

• Autor tematu
  • Elita
  • 3505 postów

Napisano 30 wrzesień 2007 - 20:15

Odświeżam temat, tym razem inne pytanie:
Jak już go rozkręce to czym najlepiej nasmarować i jakie części, jakimś olejem potraktować ? (tylko nie wyskakujcie mi z kujawskim :()