Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

[uszczelniacz] Slime tubeless Pro - opinie.

slime tubeless

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 jahoo84

jahoo84

Maniak

• Użytkownik
  • 656 postów
  • Imię:Karol
Garaż Rower

Napisano 23 grudzień 2016 - 22:08

Czy ktoś używa tego uszczelniacza? Chodzi mi konkretnie o uszczelniacz slime do opon nie do dętki z płynem także jak ktoś będzie chciał się podzielić spostrzeżeniami związanymi z dętką slime to nie w tym wątku :) Jak ten płyn spisuje się w praktyce bo na papierze to jest bajka.
  • 0

Reklama

Reklama

#2 wojtas7

wojtas7

Master

• Użytkownik
  • 1802 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 23 grudzień 2016 - 22:34

używam. wielkim plusem jest stan płynny przez wiele miesięcy. kilka dziur zalepił, kilka nie - jak każde mleko. aktualnie cena poraża > 120zl a jeszcze niedawno kupowalem po 30zl duza butelke. Masz zrodlo taniej?

• 1

pozdrawiam

#3 jahoo84

jahoo84

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 656 postów
Garaż Rower

Napisano 23 grudzień 2016 - 23:03

Jakich nie zalepił?
Bardziej mi chodzi żeby uszczelniał oponę przy założeniu na obręcz a większe dziury i tak będę łatał paskami gumowymi, czyli dobrze gdyby chociaż małe nieszczelności dawał rade zalepić.
  • 0

#4 jahoo84

jahoo84

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 656 postów
Garaż Rower

Napisano 29 grudzień 2016 - 15:50

Nikt więcej nie jeździ na tym uszczelniacz? Ej chłopaki pisać mi tu czy warto się w niego pchać :)
  • 0

#5 gregorkelis

gregorkelis

Świeżak

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 19:08

Witam , jeździłem całą poprzednią zimę na wersji do opon motocyklowych i samochodowych(super cena 29 zł za 0,5 l ) mogę potwierdzić ; całą zimę stan płynny a na wiosnę umyłem w wannie , jeżeli musimy często zmieniać oponki to super sprawa , niestety nie wiem jak uszczelnia przy dużych rozcięciach ale caffelatex którego używam na codzień dużych dziurek i tak nie lepi .Pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  • 1

#6 wojtas7

wojtas7

Master

• Użytkownik
  • 1802 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:02

Wiesz jak to jest z mlekiem - czy zalepi czy nie to loteria. I wszystkie mleka są takie. Nie ma gwarancji. Po prostu jeździłem pół roku i złapałem kapcia - zeszło powietrze, nie uszczelniło, dziurka wydawała się malutka. Po zlaniu mleka i wyczyszczeniu (plusem Slime jest latwe mycie opony zwykla woda w kilka sekund nie ma sladu po mleku) , gdy zakleilem jedna dziurke, okazalo sie ze w oponie sa jeszcze dwie inne - ktore wczesniej mleko zakleilo i nie wiedzialem w ogole ze sa.

Na roznych forach zagranicznych polecaja mieszac Slime z innymi mlekami, ja tez tak robie bo mam ostatnia butelke Slime i mieszam tak pol na pol z mlekiem z forum Leo2 z najwieksza iloscia lateksu.

• 0

pozdrawiam

Reklama

Reklama

#7 phoe

phoe

Master

• Użytkownik
  • 1687 postów
Garaż Rower

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:21

Ja byłem z mleka WTB zadowolony, ale póki co schodzi mi z 1 koła powietrze, tak po 4-5 dniach kapeć prawie totalny, dolałem mleka, poszejkowałem kołem, przejechałem się rowerem i dalej. :(

• 0

#8 jahoo84

jahoo84

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 656 postów
Garaż Rower

Napisano 30 grudzień 2016 - 10:53

Witam , jeździłem całą poprzednią zimę na wersji do opon motocyklowych i samochodowych(super cena 29 zł za 0,5 l ) mogę potwierdzić ; całą zimę stan płynny a na wiosnę umyłem w wannie , jeżeli musimy często zmieniać oponki to super sprawa , niestety nie wiem jak uszczelnia przy dużych rozcięciach ale caffelatex którego używam na codzień dużych dziurek i tak nie lepi .Pozdrawiam

Czyli ogólnie do uszczelniania małych dziur oraz do samego uszczelniania opony przyfeldze sie nada? Daj jakiś link do uszczelniacza którego używałeś.
  • 0

#9 gregorkelis

gregorkelis

Świeżak

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:54

Oczywiście że się nadaje tylko ceny ostatnie lata poszybowały mocno w górę i przestał być atrakcyjny cenowo w porównaniu z dedykowanymi uszczelniaczami . Jeszcze półtora roku temu płaciłem za 470 ml około 30 zł dzisiaj to chyba prawie 60 , na popularnym serwisie aukcyjnym .

• 0

#10 Nastar

Nastar

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 808 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 12:13

póki co schodzi mi z 1 koła powietrze, tak po 4-5 dniach kapeć prawie totalny, dolałem mleka, poszejkowałem kołem, przejechałem się rowerem i dalej.

Też tak miałem ale to była wina nieszczelności przy zaworku. Zdejmij go, wyczyść i wymyj i ponownie zamontuj dobrze dokręcając. U mnie pomogło. 

• 0

1. Accent Peak 27.5 full custom by Me...;-)

www.skodaclub.pl

#11 phoe

phoe

Master

• Użytkownik
  • 1687 postów
Garaż Rower

Napisano 02 styczeń 2017 - 17:31

Uszczelniło się chyba po 2-giej jeździe, bo nie schodzi od 3 dni.

Z zaworem wątpię bo dokręcałem i sprawdzałem, bałem się że może przy taśmie gdzieś puściło, ale póki co jest ok więc gitara siema. ;)

• 0

#12 Nastar

Nastar

Stały bywalec

• Użytkownik
  • 808 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 17:37

Jak tylko dokręcałem zawór to nie pomagało. Dopiero demontaż, czyszczenie i ponowny montaż pomogły.

• 0

1. Accent Peak 27.5 full custom by Me...;-)

www.skodaclub.pl

Reklama

Reklama

#13 jahoo84

jahoo84

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 656 postów
Garaż Rower

Napisano 02 styczeń 2017 - 22:13

To skuszę się na wersję do quadów 70 zł za 710ml, zobaczymy co to warte.
  • 0

#14 jahoo84

jahoo84

Maniak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 656 postów
Garaż Rower

Napisano 11 styczeń 2017 - 12:57

A powiedz kolego czy ta wersja samochodowa i motocyklowa jest w miarę płynna tzn jak potrząśniemy oponą to "chlumopcze"?
Z wersji do quadów zrezygnuje ponieważ jest stosunkowo gęsta.
  • 0

Reklama

Reklama

#15 gregorkelis

gregorkelis

Świeżak

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:14

Nie wiem do czego porównywać ale gdybym musiał to chyba ma luźniejszą konsystencję od mleczka do opon i chyba słychać ja się przelewa .

• 0