Skocz do zawartości

[zakup szosy] Nowy karbonowy Raleigh Criterium Elite 2016


tymooteusz

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wiggle.co.uk/raleigh-criterium-elite-2016-road-bike/

 

Cały czas jestem na etapie wyboru nowej szosy (176cm wzrostu, 75kg wagi, klasyczna budowa ciała). W moje oczy wpadła promocja w sklepie Wiggle pełnej szosy karbonowej.

Co sądzicie o tym rowerze i jego cenie 3560PLN z wysyłką z UK w cenie.

Producent daje dożywotnią gwarancja na ramę, a na pozostały osprzęt (Sora) 12 miesięcy.

Jak jest z jego geometrią, sportowa, turystyczna?

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady i sugestie.

 

$_86.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby kogoś interesowało obecnie w sklepie wiggle.co.uk jest prmocja na ten model.

Cena spadła do 499 funtów, czyli niewiele więcej powyżej 2500PLN (przy wysyłce na terenie Anglii) cena z wysyłką do Polski 2800 PLN.

 

Gwarancja na ramę dożywotnia, na osprzęt 12 miesięcy.

Moim zdaniem (rowerzysta amator) dobra cena jak na nową karbonową szosę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymooteusz - i udalo Ci sie kupic ten rower? Bo obecnie nie ma go juz na stronie wiggle. Sam jestem na etapie zakupu pierwszej szosy i myslalem nad polecanym tutaj Btwin Triban 520 za ok 2000 PLN, ale ten Raleigh bardziej mi sie podoba.

Roznica powiedzmy 500 PLN nie jest az tak istotna. Ale jak wspomnialem nie widze tej oferty juz na stronie, pewnie juz sie wyprzedal jak byl na sale'u.

 

Ewentualnie ktos moglby polecic cos do 2500 PLN na pierwsza szosowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony w niedzielę przed północą, zapakowany w poniedziałek, a w piątek dotarł do mnie domu.

Rowerek bardzo ładnie prezentuje się, jak na cenę zakupu 499 funtów, to bardzo fajna nowa maszyna. Teraz tylko czekam, aż śniegi stopnieją i będzie sucho, żeby zacząć ja bliżej poznawać.

 

Co do samego sklepu Wiggle, bardzo porządna instytucja, odpisują na maile w oka mgnieniu nawet na maile wysłane w niedzielę, odpowiedź pojawia się błyskawicznie po kilku godzinach.

Rower zapakowano tak, że nie było szans na jego uszkodzenie, wszystko w kartonie odizolowane woreczkami powietrznymi, stabilnie zamocowane, dodatkowe oklejono ramę i widelec papierem bąbelkowym. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...