Skocz do zawartości

[kamera sportowa] wybór pomiędzy xiaomi yi a gopro 2


gnomon69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytałem na forum recenzje o różnych kamerach. Mój wybór padł pomiędzy tymi dwoma. Chcę ją testować głównie w terenie enduro, fr, dh. Testowałem gopro2 i byłem zadowolony. Która wybrać jeśli chodzi o gopro 2 to tylko używki dostanę do 400 zł. xiaomi dostanę za ok 450 zł. Która wybrać. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie duże znaczenie mają akcesoria - Xiaomi i inne chińczyki wyjdą taniej. Uchwyty i inne bzdety do GoPro mogą kosztować więcej. To już musisz sobie policzyć.

Baterie Xiaomi są w podobnych cenach co GoPro 2 , z tą różnicą że do Xiaomi dostaniesz najtańsze zamienniki (nawet za 15 zł). Dobrze jest mieć przynajmniej 3 sztuki, to daje komfort ;)

 

Używam Xiaomi Jestem zadowolony, obraz czasami drży, ale w tej cenie po prostu musi. Szkoda, że nie ma gniazda na mikrofon...

Woziłem ją sporo czasu w wilgotnej kieszeni, upadła kilka razy, sporo jechała na kierownicy - póki co działa jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcesoria mam zależy mi tylko na samej kamerze. Ewentualnie wodoszczelnej obudowie bo tego nie mam.

Xiaomi są też z tego co czytałem kilka modeli różniących się optyką. Myślałem bardziej nad wersją europejska na podzezespolach sony

Ten eken mnie zaciekawił. Filmy na yt w ruchu wyglądają rewelacyjnie. Cena podobna do xiaomi

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz optyka w tej kam kręci w 4k a zdjęcia 12 megapikseli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem recenzje na temat ekena i jakoś mnie odrzucił. Z relacji praktyka a nie reklamy super kamerki za śmieszne pieniądze. Juz bardziej skłania w mnie w stronę xiaomi na oficjalnej stronie polskiej za 450 zł. Myśle ze go pro 2 da gorszy obraz i podobną stabilizację obrazu. Sterownie z poziomu telefonu przy xiaomi a go pro na oko w ustawieniu i nagrywanie na ślepo troszkę. 

Nie moge podjąc decyzji bo jedna i 2 ma za i przeciw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...