Skocz do zawartości

[regulacja] regulacja od żułwia do antylopy :-)


bike5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Rock Shox Reba , pokrętłem które znajduje sie pod amorkiem zrobiłem na max na żółwia , i odbiłem 5 pstryknięć w stronę antylopy ;-) nie chcę mi się kręcic dalej wiec chciałem spytać czy to mniej więcej jestem w połowie pomiędzy żółwiem a antylopą ;-) eheheh ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żułwia powiadasz?

 

Mogę Ci współczuć bo nie wiem czy to kiepskie poczucie humoru, lenistwo czy po prostu uważasz że to jest śmieszne pokrętło z zwierzaczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HarveyDent przyjrzałem sie temu malunkowi i muszę potwierdzić to zając ;-) hehe a tak na serio to bardzo powoli testuje nowy amor i codziennie o jeden pstryczek dalej dzis było 5 piątym ...Przypomne zaczynałem od strony żółwia od 3 pstryczna w strone zajaca...Jutro testuje na 6 ;-) I ponawiam pytanie ile pstryczków zostało do zajączka ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahh :-) Tabo rowery to chyba twoja religia , widzę ze nie można tutaj żartować bo można kogoś wkurzyć ;-) 

mam po prostu bardzo dużo cierpliwości w sobie i zastanawiam sie ile jeszcze bede musiał przekrecac te pokrętło ;-) a ze nie jestem zbyt ciekawy wiec na razie po jeden raz dziennie ;-) ale z doświadczenia wiem ze z takich dziwnych tematów czasem rodzą sie ciekawe dyskusje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

widzę ze nie można tutaj żartować bo można kogoś wkurzyć ;-)

 

nie, nie można żartować - fakt, i to że można kogoś wkurzyć to też fakt. Na przykład mnie można wkurzyć - vide profil i kolejne ostrzeżenie dla Ciebie...

 

 

 

i zastanawiam sie ile jeszcze bede musiał przekrecac te pokrętło

 

obawiam się że w takim tempie otrzymywania ostrzeżeń już niedługo nie będzie mógł podzielić się z nami tą nowiną.

 

 

 

ale z doświadczenia wiem ze z takich dziwnych tematów czasem rodzą sie ciekawe dyskusje

 

mam dużo większe doświadczenie w tej materii od Ciebie i obawiam się że muszę Cię rozczarować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrmorty Masz problemy emocjonalne w takim razie ;-)  nie wiesz co zrobić z nadmiarem emocji i na kim się wyżyć? , Dobra rada idź na rower i się zmęcz ;-) wrócisz pogodniejszy i bardziej przyjazny dla otoczenia ;-) .ja puki co nikogo nie obrażam z nikogo się nie śmieje jedynie sobie żartuje ;-) z malunków na amortyzatorze ;-) jesli za to dostaje od ciebie ostrzeżenia jako moderatora  to znaczy ze musisz się bardziej wyluzować ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahh :-) Tabo rowery to chyba twoja religia , widzę ze nie można tutaj żartować bo można kogoś wkurzyć ;-) 

mam po prostu bardzo dużo cierpliwości w sobie i zastanawiam sie ile jeszcze bede musiał przekrecac te pokrętło ;-) a ze nie jestem zbyt ciekawy wiec na razie po jeden raz dziennie ;-) ale z doświadczenia wiem ze z takich dziwnych tematów czasem rodzą sie ciekawe dyskusje ;-)

 

 

Jak piszesz do mnie to mógłbyś przynajmniej prawidłowo podać mój nick. 

Jest tu masa durnych tematów. Ten też taki jest. 

Robisz tu śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...