Skocz do zawartości
  • 0

rowerek treningowy


Gość lortek

Pytanie

Cześć!

 

Chciałbym kupic rowerek treningowy dla mojej matki (+60lat) aby mogła wzmocnić mięśnie nóg. Juz ma jeden taki rowerek, troche stary i o ile sie nie myle jest to rowerek z systemem hamowania mechanicznym i jest bardzo głośny.... Jego stan techniczny i poziom hałasów jaki generuje skutecznie zniechęca ją do jakichkolwiek ćwiczeń na nim. Szukałem troche informacji o rowerach treningowych i z tego co się już zdążyłem zorientować to powinienem szukać roweru z systemem hamowania magnetycznym.... przeczytałem w poradnikach internetowych ze taki rowerek jest bezgłośny lecz poszukując juz konkretnych modeli natknąłem sie na opinie użytkowników tychże modeli ze z czasem zaczęły być głośne.... i tutaj dochodze do sedna mojego problemu.... chciałbym sie Was spytać o porade.... czy to prawda ze rowerki magnetyczne po czasie hałasują? jak bardzo w stosunku do tych z systemem hamowania mechanicznym? Bardzo bym był wdzieczny jakby ktoś mógl napisać opinię albo recenzje swojego roweru albo swoich doswiadczen z rowerami treningowymi. Bardzo by mi to pomoglo w wyborze odpowiedniego sprzętu dla mojej mamy. Dziękuje bardzo i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...