Skocz do zawartości

[Stroje kolarskie] z Chin


HarveyDent

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem na próbę koszulkę z Racmmera, spodenki Santic i jeszcze taki komplet. 

https://www.aliexpress.com/item/Phtxolue-Cycling-Sets-Cycling-Clothing-Bike-Clothing-Breathable-Quick-Dry-Men-Bicycle-Wear-Short-Sleeve-Cycling/32736956375.html?spm=2114.13010208.99999999.407.xeRtCv

Czekam na przesyłkę i sam jestem ciekaw, zaryzykowałem, bo cena niska, a wzory całkiem fajne mają  ;)

 

Przyszła już ta koszulka z Racmmera ? Jak z jakością i rozmiarem?

 

Warto taką wiatrówkę LINK zamawiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ważysz i jaki rozmiar ?

 

Poza tym próbuje znaleźć ciuchy, podróbki Treka, ale za chiny nie mogę ich znaleźć na ali.

Pełno jest do podróbek Giant, KTM, Merida i innych, ale jak wpisuje Trek to wyskakują mi jakieś ciuchy trekkingowe.

Macie może jakiegoś linka do sklepu, który sprzedaje tego typu ciuchy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 115 zł - warto. Ogólnie nie - jak się dużo jeździ zamki szybko się rozwalają w koszulce, a wkładka dla mnie jest nieporównywalnie gorsza od Danielo czy Vittese. To jest po prostu Lidlowa (przeciętna) jakość, ale w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki budżet posiadasz na zakup całej odzieży rowerowej? Pytam bo sprowadzenie tego zza granicy moim zdaniem mija się z celem, niby cena kusząca, ale co do jakości też jest sporo rozbieżności i może lepiej dołożyć a wybrać coś na kilka sezonów, z czym w razie czego nie będzie problemu jeżeli chodzi o gwarancję, moim zdaniem warto przemyśleć tą kwestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodenki i dobra wkładkę jeszcze można przemyśleć i dopłacić do czegoś lepszego. Koszulka ma mniejsze znaczenie i wydawanie 200 zł czy więcej moim zdaniem nie równoważy różnicy w cenie tych chińskich. To samo z bluzami ocieplanymi. Materiały podobne, więc jeśli tylko trafi się z krojem i rozmiarem, można spokojnie brać od majfrendów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki budżet posiadasz na zakup całej odzieży rowerowej? Pytam bo sprowadzenie tego zza granicy moim zdaniem mija się z celem, niby cena kusząca, ale co do jakości też jest sporo rozbieżności i może lepiej dołożyć a wybrać coś na kilka sezonów, z czym w razie czego nie będzie problemu jeżeli chodzi o gwarancję, moim zdaniem warto przemyśleć tą kwestię.

 

Wiadomo, że chcę kupić jak najtaniej :)

Bardzo podoba mi się ta koszulka ale nie koniecznie musi być od "chinoli".

Być może ktoś kupił od nich i się wypowie co do jakości.

Znalazłem stronę na której ceny też nie są wysokie (jest napisane, że wysyłka z USA): https://www.odziezdlakolarzy.pl/

Nie wiem czy tutaj ją znalazłem ale też można by było się zastanowić: https://www.odziezdlakolarzy.pl/etixx-quickstep/quickstep-2015-hobby-krotkie-spodnie-rowerowe/ , koszulka: https://www.odziezdlakolarzy.pl/etixx-quickstep/uci-kwiatkowski-2015-hobby-koszulka-rowerowa/

Nie wiem czy to jest to samo co z Chin tylko dla zmyłki dali w info inną lokalizację.

 

Jeśli macie jakieś sprawdzone spodenki czy też koszulki to dajcie linki (przyzwoite ceny) - sam nie wiem gdzie kupować bo nikt jednoznacznie nie napisze, że tu kupuj bo dobre a tam nie bo są lipne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam odradzam Ci zakupy w tym sklepie zdecydowanie. Znajomy kupował - zamiast oryginalnych ciuchów dostał oczywiście chińskie podróbki z dwukrotną przebitką. Kiedyś mieli swój profil na fejsbuku ale taka ilość negatywnych komentarzy się tam pojawiała, że zdecydowali się usunąć profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz jakichś preferencji co do wzoru, a chciałbyś super jakościowo ciuchy to polecam:
https://www.kupkolo.cz/panske-kratke-kalhoty-kupkolo-se-slemi-eleven_z96861/

https://www.kupkolo.cz/pansky-dres-kupkolo-eleven_z96860/

 

Wychodzi 150-180 zł za komplet, a to są ciuchy jakościowo identyczne jak komplety za 350 zł. Zobaczyłbyś jaka jest różnica w tanich ciuchach, a profesjonalnych.

 

Sam będę zamawiał niedługo w Kupkolo.cz kilka szpeji to moglibyśmy się zgadać i na wysyłce zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bart666" - widzisz właśnie o to mi chodzi - o konkretną opinię - mówisz nie kupuj - i już wiem żeby ten sklep omijać szerokim łukiem - dzięki.

 

 

"kamfan" - może i bym zamówił z tych Czech ale z tego co patrzałem jest problem z rozmiarem na mnie - potrzebował bym 4XL - (klatka ok. 122cm, pas ok. 105, wzrost 195cm, waga 105kg) :)

 

 

"beskidbike"  - nic nie poradzę, że mi się takie koszulki podobają - jestem fanem kolarstwa - o gustach się nie dyskutuję :D

 

Mam jedną koszulkę na rower z "Lidla" - powiem wam że jestem z niej zadowolony tzn. z jakości jej wykonania - ma tylko jeden minus, mianowicie nie jest rozpinana po całości.

 

Powiedzcie mi jeszcze co sądzicie o strojach firmy Btwin z Decathlonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Btwin - ja uważam, że to są najlepsze stroje jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena. Średnia półka cenowa jest już całkiem komfortowa w przypadku dłuższych jazd na rowerze.

 

A powiedz jeszcze ile czasu (średni czas wycieczki) spędzasz na rowerze, bo jak 1,5-2 h to nawet te chińskie będą OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma do tego mój wiek? Po prostu te stroje graficznie są paskudne. Niektóre "teamowe" zresztą też i chyba nie bez powodu znacznej większości podobają się minimalistyczne wzory, a te "pro" raczej tylko z sentymentu. Do kupkolo.cz o sentyment ciężko ;)

Jak ktoś jest ich fanem to ok, niech jeździ i reklamuje na lewo i prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL  :woot: To tak samo mogą się czuć Ci co jeżdżą w strojach teamowych, a nie są zawodowcami. Ile Ty masz lat?

 

To jest ubranie. Dlaczego traktujesz je czysto technicznie? Możesz nie zwracać uwagi na estetykę/kolorystykę, ale większość ludzi jednak przywiązuje do tego wagę. To jest zupełnie normalne.

Na co dzień pewnie nie chodzisz w fioletowych spodniach, bo były tańsze i lepsze od czarnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. IMO Kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje jak to zrobił gościu, którego skomentowałem.

2. Dla mnie to jest dyskusja typu - "nie ubiorę lycry, bo wyglądam w niej jak gej". Niestety profesjonalne stroje kolarskie mają być z definicji przede wszystkim funkcjonalne.

3. Tak jak pisałem, równie dobrze można powiedzieć, że ludzie jeżdżący w strojach Pro-Teamów, a nie będący zawodowcami to słupy reklamowe. Dla mnie to po prostu hipokryzja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gościu"... Jak cię nie stać na porządny i ładny strój a wolisz paskudne, za to tanie, to na Allegro znajdziesz stare Santini albo Castelli od złotówki! Kupuj szybko, bo okazja Co za mentalność...

LOL, każdy twój post jest lepszy od poprzedniego  :woot: Ile masz lat, może to mi wyjaśni Twoją logikę i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...