Skocz do zawartości

[SSEC 2017] Mistrzostwa Europy Jednobiegaczy 27.05.2017 Szkocja


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, bo ja bym trójniaka raczej duszkiem popił a nie używał zamiast szałwii ;)

 

Swoją drogą, żaden hipster nie ma takiej organicznej brody jak zalinkowana wyżej... :D


Powoluchnu sklarowała się sytuacja mego dojazdu.

 

Zatem zamiast Megabus'a i dziesięciu godzin na stołku, dolecę Hondą towarzysza Pawła vel Bombla a.k.a. Młynka do Suportów. Obecni na Paprykarzu 14' mieli już niewątpliwą przyjemność poznać jegomościa. Bam będzie reprezentować Szczecin, Brum, SSJ i Alkopoligamię. Zajawiamy w piątek około południa, a wylatujemy...no i tutaj jeszcze nic nie wiemy :D

 

Chodzą słuchy iż może dołączyć Banda Sandała z Inverness - nie wiem jak u nich z jazdą na rowerze, ale na pewno będą często widziani w okolicach drink-stop'ów tudzież innych alkopojów. Będzie sztywnostalowo, miękkogliniaście, cholerawiecojeszcze ale na pewno nie będzie nudno.

 

Zatem jak "dobrze" ogarnę temat to zabiorę czterech chłopa ze sobą. To ilu nas w końcu cuzamen do kupy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z chmur ma spaś nas trójka... Cały czas nie wiem co ze strojami,Majówka zassała to cuzzamen... Może przebierzemy się za Majów po prostu....Dostałem zgodę na nie przebieranie za kobietę co mnie bardzo cieszy...myślę o przebranie się za człowieka falę, ale nie za jakiegoś krótko- falowca, tylko taką bardziej amerykańską falę,

Falę z Usa :)


Ponieważ Ivan sugeruje wydźwięk patriotyczny przebrania dziś moją uwagę przypiął marsz On AIR w Warszawie, ale dość mało był łowicki i nudny estetycznie był to obraz w zasadzie podobny do bohatera  brytolskiegoTranspottingu  czy innych brytyjskich glamur glanowców... w ogóle męskie przebrania patriotyczne są słabe....

Jeszcze chwilkę, a zgodzę się na jezioro łabędzie na biało z opiętym nabiałem... zawsze mógłbym zagrać Natalię Portman, na czarno, i z MAN w końcówce ...


Ostatnie pytanie a nie moglibyśmy się przebrać w BattleDresy?  albo za krzyżaków w płaszczach bądź za templariuszy? zrobiliby my z tektury hełmy pełnopłytowe z przyłbicą i pawim piórem z krepiny... miecze też przy pasie tarcze i lance.....  NA maratonach latają rzymianie ale Włochy są teraz za modne...

 

od razu odmawiam przebrania za greckich młodzieńców z Igrzysk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivan to sugeruje przede wszystkiem wydźwięk beczny i jajeczny.

 

Poprostu fajnie będzie, jak po raz pierwszy przyatakowawszy w dużo większej grupie nie wyjdziemy na smutasów Z-Tamtej-Strony.

 

Skoro we sztuk 4 udało nam się doprowadzić Lokalnego Człowieka ze Spiżu do załamania ręków, to w sztuk w porywach do 8 powinnniśmy Zagiąć Czasoprzestrzeń c'nie?

 

27056704420_8216389629_b.jpg

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pomysł kalesonowy - sklonowanie mechanicznego bohatera pomarańczy, melonik i laseczka w kilku egzemplarzach


też uwazam żę w kupie kupa i jak już to robić to w kupie, bo w kupie cieplej.... Możemy wszyscy pojechać odziani jedynie w spd i pampersy dla dorosłych też będzie siła rażenia ale co z meszkami.....   usta przed krzykiem można zatkać smoczkiem a zamiast bidonu wziąć mleczną butelkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afrodyzjaki

:)

W poniedziałek będę w paprykarzu, w sobotę był plan na Kraków, tymczasem łupie mnie w kręgach słupach  i mi się słabo wygina ciało... i wszystko pluje i się śmieje, i jak ja czekam na te rowery za granicą bo na górskich gumach to ostatnio w Kątach  Bystrzyckich.... Się porobiło

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Alusowa szczerbatka za 50 zielonych? To ja chyba jednak zostanę przy stalowych O-O za 15 łabędzi.

 

Jak cuś to będę miał ze sobą zapasowe 21 i 22T w Evanton

 

Taki zakup zpóópy ostatnim rzutem...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to bardzo dobre wieści! Gdyżponieważ w Zżółtku zmieniam przednią 34T na jajowate 32T a na zadzie pozostaje 19T. Ale tak sobie dumałem że dwudziestka byłaby ideales (cholera zajawi dopiero w połowie czerstwca), więc jak przesadziłbym o dwa kły z 21T to conieco więcej bym wiedział a i łatwiej by mi było się wtaczać pod pagóry ;)

 

Mogę zabrać jakieś podkładki na orzecha, napinacz sznurka, dla fizoli mam szesnastkę i osiemnastkę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan jest zajęty pakowaniem Van'a więc możemy sobie śmiało poofftapiać   :devil:

 

Zatem po pierwsze - kontakt z Adrianem wzorowy, widać że pan ma pojęcie i przede wszystkim chęć działania (możliwe że za jakiś czas pojawi się nowy system montażu do mniej rozpowszechnionej marki). Sam zaproponował mi podesłać do testów singlową zębatkę na co z wielką chęcią przystałem, generalnie plan jest taki że sobie na niej nieco posmagam i przekażę do objechania innym chętnym. Myślałem o Ivanie oraz Kumanie jako że ich mam "pod ręką", ale nie widzę problemu aby podesłać zembiszcza z powrotem ku testerom w Ojczyźnie. Owala miałem ciętego niemalże "pod zamówienie", akurat też trafiłem na okres gdy większość towaru została wykupiona.

 

Wygląda nadal dziwnie, niebawem się przyzwyczaję:

UxIY891W9htWKOhul1MDZGzktZMNa7YawsyOoGcR

 

M1MCnVk8ducqs2yjlkHXlYznv9vypgLalGOsgZ4N

 

 

Pierwsze wrażenie: kręci się nierówno. Pięć minut i już jestem wjeżdżony, nie zauważam aby mi się nóżki krzywo pałętały. Wspinanie faktycznie jakby łatwiejsze - czy to efekt placebo, czy też w końcu moje drewniane ciało odczuwa różnicę? Niemniej jednak jestem zadowolony, większe testy nadchodzącym łykendem.   :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, trzeba za rok posłać konkretny kontyngent do Niderlandów, nie ma że boli. A już na pewno tak boleć jak w Szkocji nie będzie ;)

 

Zgadamy się co do formy oraz treści i zapodamy fotorelację tutędy lub poprzez KrzyweKoło...

 

...ja tylko od siebie dodam że było tak:

 

FmWmEW5t_Xogd6Vo7mvnyzJFPgKlJvinho2lG6ul

 

 

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...