Skocz do zawartości

[SSEC 2017] Mistrzostwa Europy Jednobiegaczy 27.05.2017 Szkocja


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Jak wiadomo SSEC 2017 odbedzie się w Szkocji, w Evanton -----> https://www.google.co.uk/maps/place/Evanton,+Dingwall/@57.6647039,-4.3453768,15z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x488f98a7f1189351:0x22a51c1466571a91!8m2!3d57.662875!4d-4.33728

 

Nie ukrywam, ze chciałbym, o ile bedzie więcej chetnych zorganizować rołdtripa. 421 mil ode mnie :icon_mrgreen:

 

Do wiosny daję sobie czas aby potrenować powożenie vanem :whistling:

 

Przeloty z Polszy do Doncaster/Sheffield (Wizirem) nie są jakoś zabijająco drogie...

 

Rowery można nadac lub zabrac ze sobą...

 

Termin? Tak jakoś na wiosnę kwiecień/maj najprawdopodobniej...

 

https://www.facebook.com/ssec2017/

 

Wiem, że Taki Jeden z Kujawskiego rozważa :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz psia jucha, nawet udało im się w Half-Term ogarnąć termin! Ojejujejujejujeju...  :sweat:

 

Byłem nieopodal na Learnie Red Rock Trails - po drugiej stronie Firth'u...poezja! I mam masę znajomych masek w Inverness - tam też bym zapewne bunkrował Rodzinę. Ojejujejujejujeju... :sweat:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem, że Taki Jeden

 

Czuję się pominięty, dyskryminacja Pomorskiego, obraza Kaszubów! Zwołuje ruszenie i idziemy z widłami i cepami na Qujawiaków!

Podpisuje się 12 kołami rowerowymi, które akurat mam na chacie i 5 ramami, żem chętny!

Ivan działaj z teminem, i wyceną całości! 

Kamper to inne prawo jazdy? 420 mil to nie dużo, ale po wyrypie drugi kierowca to podstawa, bo wiem ile Ty masz km za kółkiem :)

BTW co ja potrzebuje by z 1x11 zrobić SS? :D Taaa brak rozsądku i łyde już mam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo jeśli Sram i bęben XD na piaście
  • Cassette: SRAM PG-1130 11 speed 11-42t

 

Więcej nie wiem, kurza stopa, było zostać przy Inbredzie  :laugh: Najwyżej odkręce manetkę i zakleje pozostałe koronki kasety! To luźny zlot, ujdzie, mogę być DNF/DNF mimo startu  :sorcerer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

A nie prościej by było Panie S. wyhaczyć gdzieś na warsztacie zajeżdżoną kasetę XD i lekko ja stjuningowac do jednobiegówki?

 

No i kamper odpdywuje. Raz że mogłoby sie moje prawko okazac na takowego za słabe, a dwa nie stac mnie na wynajem kampera. Tutaj to jakis chore pieniadze. A do zwykłego T5 ładnie mozna zapakować 6-8 chłopa i tylez samo rowerów :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zwykłego T5

Yes indeed maj frend! Bierem namioty i jazda, koszty mniejsze, a jak T5 jeździłem z towarem u ojca w firmie - no problemo.

Opcja Twojego kumpla - przewodnika po ścieżkach nadal aktualna?

 

 

zajeżdżoną kasetę
 

Tak, no fakt łatwiej - wiesz że ja się nie znam. Ja psuje rowery by je miał kto naprawiać. Serwisantów też zmieniam jak rękawiczki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie pertraktuj, tylko się rozwiedź :P

 

Bliżej SSEC juz sie raczej nie trafi a potem brexitsrexit i już ludzie z UK nigdzie w Jewropie nie wpuszczą :icon_mrgreen:

 

Ewentualnie, zawsze możesz zbierać na liściopad, na wyprawę do Hobbitowa na SSWC ---> https://www.facebook.com/SSWC2017NZ/

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Kłaniam,

 

Zostało 80 miejsc w przed sprzedaży do 5 stycznia...

 

Jeśli ktos pisze się na rołdtripa z South Yorkshire to dobrze byłoby zaraz po nowym roku zacząc dopinac miejscówki i plany, gdyż SSEC odbywa się w BH Weekend i im dalej w rok tym trudniej bedzie cokolwiek zarezerwować lub zorganizować, gdyż będzie nad-komplet...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kamper odpdywuje. Raz że mogłoby sie moje prawko okazac na takowego za słabe, a dwa nie stac mnie na wynajem kampera. Tutaj to jakis chore pieniadze. A do zwykłego T5 ładnie mozna zapakować 6-8 chłopa i tylez samo rowerów :)

 

Enterprise Car Rent - wychadza najprzystępniej - za dziewięciomaskowego Forda Trazystora od czwartku do wtorku, życzą sobie 233 łabędzie(odbiór z S60 2JF). Tak dla rozgrzewki sprawdziwszy...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, koszty:

50 F za busa,

sieka? Czytaj benzyna? Pewnie grosze bo rozkładamy na 4/5 osób.

50F za SSEC,

lot z rowerem (tak szybciej i bezpieczniej) 300zł+270 PLN rower, 24.5 -> 29/31.05 by WizzAir lot do/z Sheffild.

jedzenie 7 dni - szama z Polszy (ivan ogarnia gazówkę, ognicho/grilla) i za 200zł mam szame.

Napitki/koks też z Polszy - 120zł.

Pole namiotowe w UK/Szkocji? How much? Wygoglowałem 10-15 F za noc? 50F?

 

Nic więcej poza humorem i zdrowiem.

 

Razem 150-200F (800PLN) + 870 zł za 5-7 dni liczone w górę. Źle nie jest!

 

Ivan może jest szansa na szmugiel wódy czy fajek na handel? :) To ja chętnie, jak byś znalazł kogoś na dil to lżej to zniesie mój budżet. Ale jestem na TAK! 

Wytłumaczcie mi jeszcze różnicę w rejstrcji non racer / racer? Ja to ścigant więc pewnie race race race!

 

Kto jedzie? Kaziu? Koval? Ivan+Białka, Itr? Gnom co klepie nieudolnie ramy - jak mu tam Yarr?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie... Sprawa prosta. Jak nie zaklepiecie sobie imprezy, w dowolnym formacie, to nie mamy o czym gadać.

 

na razie z niemal pewnych ludziów to Maciejas sie mocno deklarował. A w dwóch to nie musze niczego wynajmować, swoim Sztruclem spokojnie zabiorę siebie, Drugiego, dwa rowery i kolamorstwo.

 

Bedzie przynajmniej 4 sztuki wraz ze mną, wtedy mozna o wynajmie vana myśleć i organizować sprawę.

 

5 stycznia wieczorem wracam z powrotem do UK i zabieram sie za sprawe. W ten czy inny sposób ale zaczynam to skladac do kupy.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

swoim Sztruclem spokojnie zabiorę siebie, Drugiego, dwa rowery i kolamorstwo.

I we 3 się zmieścimy. Pewnie do końca roku klepnę przelew, najwyżej na 30F, by nie stracić za dużo przy turbulencjach. Jak to widzisz? Na ile dni mam wpadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...