Skocz do zawartości

[Zlot] IX zlot forumrowerowe.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.stefanka.com.pl/?page=kontakt

 

BTW - myślał ktoś o wcześniejszym przyjeździe, zaczynając od Bieszczad? Ja wolę odwiedzić inne miejsce przed zlotem, bo później niestety często robi się dubla i jeździ w tej samej scenerii.

Bieszczady to rzut kamieniem. Jeszcze nie myślałem nad szczegółami, ale raczej samochodowo-kempingowo-ruchomo, chyba że znajdzie się śmiałek który stanie koło w koło do jakiejś kilkudniowej wyrypy z namiotami na mtb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wstępnie jest zarezerwowane 25miejsc. Im szybciej się zapiszesz/zapłacisz tym lepiej. Jak dokonam pełnej rezerwacji to dowiem się o ostateczny termin wpłat. Info odośnie miejsca i kosztów itp jest zapisane tu https://www.forumrowerowe.org/topic/212303-zlot-ix-zlot-forumroweroweorg-info-i-zapisy-23-25-czerwiec-2017r/

Jak chcesz coś jeszcze spytać się odnośnie zlotu pisz do mnie na PW

 

PS.

Brakuje jeszcze wpłaty od 3 osób aby dokonać rezerwacji, a już prawie połowa lutego za nami. Więc kto już ma termin urlopu zaklepany niech wpłaca :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lubię te tereny i trochę tam kręciliśmy ze znajomymi - załączam ślady wykresy i mapy (raporty) trasy z Wierchomli w tamte strony oraz ewentualnych propozycji tras (po konsultacjach z kolegą, który tam jeździł też od strony Szczawnicy):
 https://drive.google.com/open?id=0Bznam2gJsNNXNlhCNnF2TGFKcGs
Spróbowałem też nałożyć na mapę wszystkie opcje:

Screen ALL

Może się komuś przyda nie tylko na zlocie.

Żeby obejrzeć ruiny zamku koło Rytra trzeba trochę zjechać ze szlaku:

Zamek Rytro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim po krótkiej przerwie w aktywności :) pieniazki wplacone, jak zwykle postaram się przyjechac w środę żeby wytrzezwieć do niedzieli :) oczywiście z nadmiaru czystego powietrza :)

Piotrek (Dudi) mam nadzieję ze bez Arka (tescia) się nie ruszasz na zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z uczestników będzie przejeżdżał koło Kalisza lub Opatówka w Wielkopolsce? Mieszkam w Opatówku ale w grę wchodziłby również dojazd do Wrocławia czy Łodzi pociągiem. 

Zastanawiam się nad zapisem ale podróż pociągiem to ok 10h plus przesiadki.

Zapłaciłbym uczciwie ale preferowałbym podróżować bez trzymania nóg na hamulcu na miejscu pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to dla Ciebie być albo nie być, to jadę z Gdańska i nadrobiłbym całe 40 km, w perspektywie trasy 700-kilometrowej to są jakieś grosze. Z Łodzi nawet nie musiałbym nic nadrabiać, ale nie mam ochoty też jej zwiedzać samochodem.

 

Jest jedno ale - wyjeżdżam w środę. Nie wiem jeszcze co będę robił i co miałbyś ochotę robić w środowy wieczór, cały czwartek i piątek do obiadu. Nie musi to być w miejscu zlotu. Ja planowałem Beskid Niski lub Bieszczady, chyba raczej to pierwsze ze względu na odległość. Tak lekko sobie pojeździć na rozgrzewkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Ja niestety odpadam ;/

Żałuje bardzo ale niestety tegoroczny termin nie pasuje ni w ząb. Byłem pewien zwolnienia z jednego egzaminu lecz starszy fałszywy Profesorek sobie ubzdurał, że chemii nie umiem na tyle ;x 

Życzę udanego zlotu browa.. znaczy rowerowego :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...