Skocz do zawartości

[Zlot] IX zlot forumrowerowe.org


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie pierwszy termin też lepszy, najlepiej chyba ankietę jakąś machnąć, ale ogólnie...

 

Mi termin pierwszy na pewno z niczym nie koliduje, a co do drugiego, to zastanawiam się jeszcze nad uczestnictwem w pewnej imprezie kolarskiej... W każdym razie, jeśli mam się angażować w organizację, to wolałbym termin, który na pewno jest dla mnie dogodny. Dlatego póki co sonduję delikatnie i sugeruję 23-25.06. Jeśli dużo osób stale zlot odwiedzających będzie za późniejszym, to przemyślę jeszcze raz udział w owej innej imprezie kolarskiej i może z niej zrezygnuję. Z ankietą jest taki problem, że każdy może sobie zagłosować, a ja wolę słuchać głosu osób, które znam ze zlotów lub jestem w stanie znaleźć na liście uczestników poprzednich zlotów.

 

Reasumując, propozycja na dziś to: 23-25.06, Piwniczna, Stefanka, orgowie: kyloziom i ja. Mogę orgować 30.06-2.07, jeśli stali bywalcy zlotów mnie do tego przekonają.

 

Z ankietą poczekałbym, aż tutaj sobie pogadamy i nie będzie zgody co do terminu lub ktoś zaproponuje zlot w Rychlebskich, Rudawach Janowickich czy Karkonoszach. Wtedy od razu będzie nad czym głosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy byłego orga. Macie miejscówkę, macie nocleg klep to bez żadnej ankiety. Ewentualnie termin, tak jak zauważyłeś - jeżeli bywalcy wolą lipcowy to możesz się dostosować, resztę zarezerwować i nie patrzeć, że komuś nie pasuje. Zawsze komuś nie pasuje.

Ewentualnie można jeszcze się rozejrzeć za backupem noclegu. Ostatnio chyba miesiąc przed, nagle Pani oświadczyła, że noclegów nie ma bo myślała, że motory i rowery to jest ta sama bajka. I zapisywała panów z motorami na nasze miejsce.

Dowiesz się czy można pod namiotem? Bo ja im gorzej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak napisal Przeor. Miejsce jest dobre data pierwsza wydaje sie rozsądna. Ankiety nie wychodza na dobre Ci co coś forsuja i tak nie przyjeżdżają. Niestety demokracja nie sprawdza się w tym i innych przypadkach. Jak daje sie wybor miejsca i terminu to wychodzi lipa.

Powtorze jeszcze raz za Przeorem ,zawsze coś komus nie bedzie pasowało. W tym czasie będą chrzciny,urodziny babci ,ciotki, ..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuję 1-szy termin, w drugim mam już urlop, więc jadę z rodzinką na wakacje.

 

Co do miejsca do zdam się na Was, ostatnio miejscówka była raczej słaba (w sensie noclegi), ale ja mam to gdzieś, przecież i tak całymi dniami jesteśmy poza nią, a kimnąć kilka godzin, to nawet w samochodzie można, byle by się było gdzie umyć i coś zjeść na ciepło.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że ja osobiście wolę lepszą kwaterę w "normalnym" standardzie. Przecież to jest tylko weekend, 2-3 noce, więc co za różnica czy za dobę zapłacę 50 czy 100 zł, szczególnie, że do wyjazdu jest jeszcze ponad pół roku, można sobie po 20 zł na tydzień odkładać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... mam trochę opory, żeby działać już  teraz głównie dlatego, że jest wcześnie i nie chciałbym później czytać, że "ukradłem" zlot nim większość zauważyła, że jest już temat a miejscówka i noclegi są z pupy itd. Ale Wasze głosy są zachęcające, żeby się nie szczypać i kuć żelazo póki gorące. W końcu Dudi to już 7 głosów, ja z kobietą 6 dodatkowych, safian i bobiik po kilka następnych ;) Nie jestem zwolennikiem dzikiej demokracji w kwestii zlotu. Jedynie demokracji pojętej w ten sposób, że jak ktoś ma inną, konkretną propozycję, to możemy podebatować/pogłosować nad wyborem np. Ibizy. Sam zagłosowałbym za Teneryfą na tydzień w styczniu w cenie... niech stracę: 500zł od łebka ;)

 

Co do kwatery, to patrząc na zdjęcia ze strony internetowej i Google Street View nie robi szału, ale powinna być wystarczająca. Wiadomo, że budżetowo salonów nie da się załatwić. Za to przestronne salony do jazdy mtb znajdziemy na Radziejowej, Przechybie czy Hali Łabowskiej :) Będę zachęcał do zajechania do Cyrli na kiełbę w naleśniku...

 

Rozmarzyłem się. Może zróbmy tak, że poczekam do łikendu i skontaktuję się z nimi już na konkretną rozmowę. Dopytam o szczegóły, o szczególne życzenia Przeora i ewentualnych naśladowców, o ilość łazienek do dyspozycji i jakieś terminy organizacyjne ustalę (zaliczki itp.). Nie jest to jedyny ośrodek sensowny w okolicy, ale kyloziom twierdzi, że m.in. dobra jakość dotychczasowego kontaktu z nimi dobrze rokuje. Będę miał w pamięci gorzką lekcję odebraną przez Przeora, bo okazuje się, że nie każdy prowadzący taki ośrodek ogarnia swoją robotę i trzeba brać na to poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś do Stefanki, aby dowiedzieć się o szczegóły. I oto co się dowiedziałem

- wszystkie pokoje są z łazienkami w tym roku zrobionymi(pokoje są 2,3 i 4-ro osobowe), są wyposażone w wi-fi i czajniki bezprzewodowe

- jest możliwość wybrania pokoi 2 osobowych dla par

- jest możliwość przyjazdu wcześniej, wyjazdu później

- zła wiadomość dla Przeora nie można rozbić namiotu

- miejsce i opał na ognisko będzie

- terminy dostępne dla większej grupy 23-25 czerwiec, 31-02 czerwiec-lipiec

- można zrezygnować ze śniadań, ale dostępne są śniadania bezglutenowe, dla cukrzyków i tym podobne

 

Na namysł mamy czas do końca roku, bo już mają zapytania w tych terminach. Zaraz zrobię ankietę odnośnie terminu i ewentualnego nowego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwszy termin jest oki.

Zgłaszam siebie i Justynę ;-) Tak jak wspomniałem ,ankiety są do bani. Zawsze Ktoś będzie poszkodowany bo wybór padnie na inne miejsce i termin niż by oczekiwał. Nie wierzę w jednomyślność. Mamy ciekawe miejsce i nocleg ,czego więcej chcieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, że zawsze komuś nie będzie pasować. Ale trzeba trochę demokracji ;) żeby nie było narzucania.

Jeżeli będzie duże zainteresowanie ankietą to wcześniej ją zakończę i zgłoszę się już do ośrodka o rezerwacje danego terminu. Bo tak jak pisałem, mają już zapytania od innych grup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wierzę w jednomyślność.

Ja też, ale nie o jednomyślność chodzi. Łatwiej będzie przeliczyć osoby. Jakby się miało okazać, że wielu osobom nie pasuje, to lepiej, żebyśmy o tym wiedzieli.

 

Mimo wszystko liczę, że będzie to wyraźne przyjęcie propozycji. Po tym, co dziś kyloziom ustalił, to wychodzi, że będzie naprawdę dobry ośrodek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ZA: 23-25 czerwca.

 

W związku z ostatnim naszym TRIPowym wypadem do lasu z kolegami, została mi mała pamiątka po locie z ok 6m na glebę ;), już nie tylko rower mam z lekkiego metalu <- link, ale mam nadzieję, że rozruszam to na tyle, żeby nie pękło na zjazdach ;).

 

Jak nie to przyjadę coś spalić...

 

pozdrawiam

Uksz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał... ale my nie zapomnimy, co tu napisał ;)

 

Generalnie myślałem, że ankieta skłoni większą ilość osób do wypowiedzenia się. Z drugiej strony: jest jednomyślność niemal na poziomie Korei Północnej ;)

 

Niech powisi jeszcze trochę, ale myślę, że będzie można przed świętami zarezerwować na sztywno termin w Stefance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho nareszcie konkrety :D zbytniego pojęcia nie mam co się "dzieje" w Piwnicznej. 

Jedynie trochę mnie przeraziła odległość ponad 700 km od nas :D

ale skoro Kenzie się nie przejął to ja też nie mam zamiaru. Bylebym się dorobiła nowego amortyzatora i mogę jechać gdziekolwiek  :whistling:

Zaraz zmontuje skarbonę, żeby odkładać na bene. Hah i tak jak Przeor, w każdych warunkach damy radę jak będzie trzeba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbytniego pojęcia nie mam co się "dzieje" w Piwnicznej.

 

O ile wiem, to w Piwnicznej i w całej dolinie Popradu kompletnie nic nie dzieje. Stoją góry i czekają. Kompletny brak akcji. I o to chodzi :)

 

 

Bylebym się dorobiła nowego amortyzatora i mogę jechać gdziekolwiek :whistling:

 

Zabrzmiało jak podpowiedź, co ma leżeć pod choinką :P

 

A zupełnie poważnie - przy takim długim dojeździe rozsądny staje się dłuższy pobyt. Ja planuję zacząć zlot około środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Bylebym się dorobiła nowego amortyzatora i mogę jechać gdziekolwiek  :whistling:

Zaraz zmontuje skarbonę, żeby odkładać na bene. 

 

Żebym ja się dowiadywał o takich rzeczach przez forum zamiast pisać listy do Pana z Laponii ;)

Do zlotu jeszcze sporo czasu więc i z amortyzatorem sobie poradzimy. 

 

Głos oddany. Idę za głosem ludu - sam terenów w ogóle nie znam, termin odległy więc jest już czas by wcześniej o tym wspomnieć pracodawcy. 

 

Piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Termin juz dogadany z ośrodkiem. Szczegóły napisze w wątku z zapisami dziś po 20

 

Krótkie info odnośnie kosztów : Osoba płaca za pobyt ze śniadaniami wpłaca 120 zł(2 noclegi, 2 śniadania i 2 ogniska z opałem, kiełbasą i izotonikami). Osoba płacąca za pobyt bez śniadań wpłaca 90 zł (2 noclegi i 2 ogniska z opałem, kiełbasą i izotonikami). I osoby chcące pokój 2os lub studio 2+2 proszone są o napisanie do mnie PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...