Skocz do zawartości

[Rower]bmc team elite t02. Czy warto?


lysyadin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Mam okazję kupić bmc team elite t02 na na xt oraz fox 32 za ok 8300 nowy. Rozmiar L. Dla znawców czy dla mnie 187 cm i 94 kg wagi karbon o wadze ok 10.5 kg będzie ok? Startuje w maratonach, ale na bardziej płaskim terenie Wielkopolski. Aktualnie mam Cube ltd pro, zmieniłem koła i hamulce, nie powiem jest ogień, ale chciałbym coś o bardziej sportowej geo, zwłaszcza, że ostatnio kupiłem szose, wiec po wejściu na cube czuje się wyprostowany jak na składaku.

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower ma turystyczną geometrię, więc jest podobnie jak w twoim obecnym Cube. Bez urazy, ale do takiego lub podobnego wagowo roweru trzeba schudnąć nie tylko zdroworozsądkowo, ale również pod limity lekkich części, tak chociaż do 85 kg, aby to miało ręce i nogi. Pooglądaj może sportowe Superiory, niektóre Canyony, może Silverback Storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale ja się nie obrażam.
W tym roku udało mi się zrzucić 20 kg. Z wagi 112 na 90-92 kg w sezonie. Tak wiem - dużo z mojej winy bo się nie ruszałem. Niemniej jakbym miał jeszcze zrzucić jakieś 10 kg wyglądałbym jak patyczak chyba, zwłaszcza, że trochę miecha zostało po kilku latach treningów na siłowni. Wiem, że są limity wagowe do karbonu, dlatego wolę się 4 razy zapytać zanim utopić kasę. Poza tym Superior chyba też będzie miał ciężko aktualnie pode mną...

Ale za wszelkie rady Bóg zapłać - zatem, cóż. Zimowe treningi, piwko na bok i może będzie 85 na początku sezonu. Superiory też oglądałem xp 979 jest piękny :D Rozmyślałem również nad Giant XTC Advanced 1.5, ale tu waga podchodzi niby pod 11,7 także nie ma sensu pakować się w karbon z taką wagą...

P.s. Jaka może być waga tego sup'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...