Skocz do zawartości

Przerzutka tylna shimano deore - problem z regulacją


gster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyregulowaniem przerzutki tylnej i nie chodzi mi tu o te dwie śrubki na przerzutce które regulują pierwszy i ostatni bieg lecz w rowerze były wymieniane linki. Przez dłuższy czas próbowałem wyregulować przerzutkę ,ale gdy ustawiłem przerzutkę pod ostatni (ósmy) bieg ustawienie łańcucha nie pasowało do najniższego biegu więc zmieniałem napięcie linki aby dostosować do pierwszego ,a to napięcie linki, które było odpowiednie dla pierwszego biegu, nie pasowało zaś do biegu ostatniego oraz nie dało się wyregulować, przy tym napięciu linki, przerzutki do biegu ostatniego.

Większość ludzi może powie że dziwnie opisałem ,że cały mój problem jest dziwny lub banalny, ale tak właśnie to wygląda, dlatego jeśli mój problem rzeczywiście jest banalny oczekuję normalnych odpowiedzi lub jakiegoś pouczenia. Jestem amatorem jeśli chodzi o przerzutki nie wgłębiałem się w to nigdy. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc. Nie podaję modelu przerzutki ,ponieważ moim zdaniem jest nie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...