Skocz do zawartości

[Sklep] SportSales Warszawa


michalr75

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Nie znalazłem wiele o tym sklepie na forum, prócz jednego mega długiego hejterskiego tematu, więc chciałem ich zareklamować. Sklep stacjonarny znajduje się w Warszawie, kontakt przez strony sportsales.pl bądź konaworld.pl. W ofercie rowerowej mają przede wszystkim markę Kona, plus marki Ghost i Kross. Musze powiedzieć że to wyjątkowo porządny sprzedawca, miła, uczynna i znająca się na rzeczy załoga, zawsze skłonna do pomocy i do zwykłego pogadania. Przed i po sezonie mają naprawdę dobre ceny, akurat mam porównanie z innym sklepem który ma Konę w ofercie i różnice są znaczne. Dla przykładu, Kona Kahuna 2016 w SportSales w tej chwili w rozmiarze L kosztuje 3600 i uważam że jest to cena znakomita, mając na uwadze że ten rower startował od 5k - u konkurencji ten sam model z tego samego rocznika kosztuje cenę wyjściową 4999 minus 10% z łaski. SportSales łaski nie robi, ceny daje uczciwe. W tej chwili mają 10% zniżki do końca roku na Konę z rocznika 2017, więc jest dobrze. Często w różnych sklepach jest tak że jak już kupisz rower to sprzedawca ma Cię gdzieś - tutaj zawsze można liczyc na pomoc, czy to doradczą czy serwisową, często nawet serwis ad-hoc jest możliwy w jakichś minimalnych cenach. Tak więc słowa złego nie powiem, szczerze polecam, bo to porządna firma, dbająca o klientów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...