Skocz do zawartości

[trening szosa] pętla ca 250 km Mazowsze


Fawlty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zastanawiałem się, czy dać to tutaj, czy gdzie indziej (trasy, wyprawy). Ale jednak pytanie jest do szosowców, więc daję tutaj.

 

Chcę sobie jutro pojechać szosową pętlę 250 km z Warszawy. Mam (jak każdy) swoje trasy, ale rutyna zabija część przyjemności, a przecież jest tu sporo osób z Mazowsza. Chętnie więc przy okazji poznam coś nowego. Oczywiście trasa nie musi przebiegać koniecznie przez Warszawę - se dojadę w ramach rozgrzewki :)

 

Jak macie jakieś ulubione trasy to się podzielcie proszę. Wiadomo, o co chodzi. Jak zwykle - raczej lepszy asfalt, niż gorszy, raczej mniej aut, niż więcej itd. itp.

 

pzdr

Fawlty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci podpowiedzieć jak szukać tras.

 

Do szukania używam Stravy. Wchodzę w wybranych segment. W nim znajdują się dziesiątki nazwisk ludzi, którzy go pokonali. Po ich profilach patrzę jakie jeżdżą trasy. Z reguły ci zajmujący wyższe miejsca w rankingu segmentu, wypuszczają się w dłuższe trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mess with the best, die like the rest :) To podejście jest mi bliskie, jednak 250 km w nieco ponad 7h15 minut? Średnia ponad 34 km/h na 250 kilometrach? Pardonsik, znam swoje miejsce w szeregu. Nawet w najlepszych czasach - jeśli takie były - nie dałbym chyba rady.

 

Jak rozumiem w grupie było jechane? Ja jeżdżę sam, ewentualnie z moją Panią (wtedy wolniej, choć niekoniecznie bliżej). Dziś samotnie do połowy dystansu miałem średnią w okolicach 30 km/h, potem jednak spadła (niestety walczę z kontuzją - i przegrywam na razie).

 

A trasa fajna. Machnąłem się mniej więcej tamtędy do Sandomierza.

 

pzdr

Fawlty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...