Skocz do zawartości

[rower lub rama] Dartmoor Primal 27,5"/29" S/M - składak, fabryka lub rama


godzinilla

Rekomendowane odpowiedzi

Za turkus jednak podziękuję ;) Ale poczytał trochę, m.in. również Twój komentarz nt. Twojej ramy i zdecydowałem, że:

 

Interesuje mnie również rama NS Bikes Eccentric Alu, model najlepiej tegoroczny i rozmiar chyba S.

 

A najbardziej interesowały by mnie propozycje kompletnych rowerów opartych na obu ramach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w skrócie masz załącznik w zeszłym roku ktoś też składał rower na ramie primal 29''uploadfromtaptalk1443678550151 (2).pdf.

Ja osobiście mam 29' i se chwalę przy moich krótkich nogach ;).

ogólnie rzecz biorąc to mam prawie tak jak w podanej konfiguracji najlepiej napęd 2/10 przerzutki i hamulce SLX manetki XT po koła napisałem do Dawida (daveo) a amorek do Activia wszystko zależy ile masz kasy :D.

 

Primal 29'' są tylko M/L i pamiętaj że jest różnica między 27,5 a 27,5+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załącznik się nie załączył ;)

 

Co do 27,5 a 29 - muszę się przejechać, a przynajmniej przymierzyć. Wtedy będę ostatecznie decydował.

 

Kto to jest David vel daveo i dlaczego go polecasz?

 

Activia - chodzi o dystrybutora SR Suntour, czy to również ktoś konkretny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwę się do obu, w temacie kół jestem totalnie zielony, przyda się ktoś z wiedzą. Jakieś sensowne rabaty można uzyskać? ;>

 

A odnośnie pytania "co będę robił na rowerze" - odsyłam tutaj:

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/209691-2500-3000-pln-sztywniak-od-podstaw-na-nowoczesnych-podzespolach-moje-plany-i-wasze-opinie/?do=findComment&comment=1901585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie do jeżdżenia po lasach i do pracy to proponuje 29''M będzie dobre 

a jeżeli chodzi o kasę to byś musiał skorzystać z części starego roweru. bo rama około 650 koła 500 amorek nowy raidon 700 dodatkowo musisz kupić sztyce obejmę pod siodłową być może suport i linki więc na wstępie musisz mieć około 2000. chyba że kupisz nowy sprzęt na kołach 27,5'' (2500zł) a później go będziesz powoli ulepszał.

chyba że dorwiesz jakąś super okazje na jakiejś aukcji.

 

ps. a po co Ci dwa wątki na ten sam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dwa wątki na ten sam temat, skoro tam toczy się dyskusja nt. części i jak to ma wszystko wyglądać, a tutaj jest ogłoszenie o chęci kupna ramy?

 

Niestety Primala czy Eccentrica nowego za 2500 nie kupię, co najwyżej używanego - i to wyjątkowa okazja musiała by być - więc czeka mnie składanie. Jak coś, w kwestii dalszej dyskusji zapraszam do wspomnianego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na sprzedaż ramę NS Eccentric Djambo, więc możesz używać z kołami 27,5+ lub 29, rama kupiona w maju, gwara jest. Do tego mam sztycę regulowaną Giant, mogę sprzedać samą ramę, w zestawie ze sztycą albo pomóc Ci złożyć na tym jakiś sensowny rower. Jak co to odezwij się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...