Skocz do zawartości

[koła] Słabe koła czy kiepska noga?


lysyadin

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego jednego nie ale już jak się przejrzy kilka takich jazd to pewne wnioski można wysnuć. 

Na pewno gość jeździ sporo szybciej od większości innych "stravoviczów" ale zawodowcy jednak robią go dosyć wyraźnie.

 

No i w tym roku pomimo kontuzji w okresie przygotowawczym ( kolizja z samochodem) z pudła na zawodach schodził bardzo rzadko :)

 

Oczywiście Strava nie jest narzędziem do koronacji najszybszych "wirtuozów virtuala" lecz stanowi jedno z głównych narzędzi do treningu i służy temu kto jej używa. Zresztą na Stravie ludziska nie walczą o średnie na 150 km. KOM-y się liczą  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja wiem kim on jest i dla mnie taki zapis mówi sporo, szczególnie jak go sobie trochę bardziej przeanalizujesz. Śmieje się tylko.

Tak samo jak śmieję się z logiki typu, jak ktoś sam robi średnią 40kmh, to by wygrał wyścig na którym średnia wyszła 39, albo, że powinien w tdf jechać. Takie rzeczy mogą pisać osoby który nie mają pojęcia w temacie, a jak się nie ma pojęcia, to nie powinno się wypowiadać.  Od czytania internetów nie przybywa doświadczenia ani nie jeździ się szybciej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij pisać sam do siebie, a my będziemy zachłannie czytać o tej mądrości i doświadczeniu... :)

 

@lewocz

Szaman nie ma już możliwości na karierę zawodniczą w klubie? Smutne to trochę, że z takim talentem musi robić na chleb fizycznie. Niestety tak to w PL wygląda. Jeszcze ta choroba siostry na dokładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję CI o łaskawco, że mogłem chociaż tyle napisać... 

 

Liczenie średniej algorytmem ze Stravy nie wprowadza nikogo w błąd. Wspaniała logika. 

 

@lewocz

 

Szkoda i tak, że wsparcia nie ma. Samemu kręcąc nie wejdzie poziom wyżej, bo tam już inne rzeczy decydują.

Choroba Ani mocno ich pewnie dotknęła jako rodzinę. Mnie się od razu Joachim Halupczok przypomniał jak o tym usłyszałem. Na szczęście nic się nie stało i mam nadzieję, że ta dziewczyna z tego wyjdzie i jeszcze w Tokio pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadza, bo tam nie ma zadnego algorytmu tylko zapis gps który wystarczy mniej lub bardziej przeanalizować. To czy licznik sie stopuje przy predkosci 0 or whatever to jest wybór użytkownika urządzenia które taka opcję posiada. Segmenty w żaden sposób tego nie wspierają. Finalnie zapis ze stravy poda 1000x lepszej jakości dane niż notatki janusza który wyjechał o tej z miejscowosci x a dojechał o tamtej do miejscowosci y i podzielił kilometry przez czas.

 

Szczególnie na szosie, gdy ktoś jeździ trochę bardziej niż rekreacyjnie, ale w sumie fakt, tylko na mtb da się jeździć rekreacyjnie a na szosie to już tylko wyczynowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to problemow przez ta aplikacje. A wystarczylby zamkniety ekosystem Polara i nikt by nic nie wiedzial i by nie bylo problemow, a treningi robiloby sie dla siebie, a nie komentarzy na profiu. I nie trzeba sie wtedy przechwalac ani nikomu niczego udowadniac. Bo niektorzy sa potem bardzo wrazliwi na uszczypliwe komentarze. No ale skoro czyjes jestestwo i dobre samopoczucie zalezy od opinii otoczenia to tak to potem jest. Mniej social media, a wiecej dystansu do siebie i zyczliwosci dla innych. Ja sie od zawsze scigam tylko z samym soba i swoimi ograniczeniami, inni mnie nie interesuja, a tym bardziej ich srednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to problemow przez ta aplikacje. A wystarczylby zamkniety ekosystem Polara i nikt by nic nie wiedzial i by nie bylo problemow, a treningi robiloby sie dla siebie, a nie komentarzy na profiu. I nie trzeba sie wtedy przechwalac ani nikomu niczego udowadniac. Bo niektorzy sa potem bardzo wrazliwi na uszczypliwe komentarze. No ale skoro czyjes jestestwo i dobre samopoczucie zalezy od opinii otoczenia to tak to potem jest. Mniej social media, a wiecej dystansu do siebie i zyczliwosci dla innych. Ja sie od zawsze scigam tylko z samym soba i swoimi ograniczeniami, inni mnie nie interesuja, a tym bardziej ich srednie.

To gromadz dane w swoim komputerze, nie będzie stresu upubliczniania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...