Skocz do zawartości

[Rower Indiana] , model bungee - wart swojej ceny ?


darasle

Rekomendowane odpowiedzi

A tam zaraz do wymiany. Wielkiego barachła to w nim żadnego nie ma. Nie lepiej będzie pojeździć i samemu dojść czego brakuje i które punkty roweru Cię ograniczają? Może wyjdzie, że wszystko Ci leży?

Nie ma co się bać, że cokolwiek się rozpadnie :thumbsup:

 

Zależy też do czego Ci ten rower będzie służył, ale pytanie na jakby nie patrząc specjalistycznym forum co wymienić w budżetowym modelu sprzętu to proszenie się o odpowiedź typu "wszystko" :yucky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe , hmmmm. może słabo się to sprzedaje w cenach katalogowych bo mało kto idzie po rower za 3-4k do sklepu z pralkami . w necie mało opinii użytkowników , za to można na ich profilu fejsbukowym poczytać kilka wypowiedzi ponoć byłych składaczy to raczej jadą po nich  bezlitośnie . 

mnie ciekawi czy to tylko taka jednorazowa próba zarobienia kasy czy będą kontynuować tak jak kiedyś kross. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od kwietnia tymi Indianami spamujecie po forach, lajki na fejsie zakupione, karuzela się kręci  :teehee:

Dobry jest ten fat za 1400, opony chińskie jawne podróby, mostek można lepszy kupić już najtańszy Zooma (te spawy!). Hamulce to w ogóle nie wiadomo, o tarcze boję zapytać.

Życzę jak najlepiej. Jeśli Kross faktycznie macza w tym łapy, to z marketów ta marka nigdy nie wyjdzie ;) Bo jaki byłby tego sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ci dowód na to, że go zakupiłem i nie w moim interesie jakaś reklama.

Jak byś nie zauważył temat dotyczy nie modelu Fat a Bungee.

PS

Rozumiem, że Ty jesteś tym samozwańcem, który dba o czystość rasy rowerowej  - do pracy/szkoły dojeżdżasz na rowerze w obie strony 200km i nie daj Boże jak spotkasz kogoś na nie markowym rowerze, a niech tylko będzie poniżej wartości 3k to od razu gong w imię Twojej idei.

Sorry ale jednak sądziłem, że tutaj będzie inne podejście do tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Panie, ale ramę to za duża wziąłeś jeśli siodło masz na dobrej wysokości. Jakby przy dalszych trasach zaczął odczuwać niewygody to wiedz, że to właśnie to i dużo już się regulacją pozycji nie wykombinuje :whistling: Do tego w terenie możesz mieć ciężko....

 

A poza tym to miłej jazdy i połamania kół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Panie, ale ramę to za duża wziąłeś jeśli siodło masz na dobrej wysokości. Jakby przy dalszych trasach zaczął odczuwać niewygody to wiedz, że to właśnie to i dużo już się regulacją pozycji nie wykombinuje :whistling: Do tego w terenie możesz mieć ciężko....

 

A poza tym to miłej jazdy i połamania kół :D

 

Jestem wysoki i póki co nie doznałem dyskomfortu, ale dobrze wiedzieć, a druga sprawa ( może mniej racjonalna) - wyprzedaż dotyczyła tylko modeli ekspozycyjnych i trochę się naszukałem, aż znalazłem ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...