Skocz do zawartości

[sklep stacjonarny] Sklep stacjonarny w Warszawie z odzieżą


jamjest44i4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wiem że spodnie najpierw trzeba przymierzyć aby mieć pewność co do rozmiaru, natomiast jestem zwolennikiem zakupów online gdzie nie tracę czasu na chodzenie po sklepach i stania w kolejkach, zawsze wybieracie tylko i wyłącznie sklepy stacjonarne?


Wiem że spodnie najpierw trzeba przymierzyć aby mieć pewność co do rozmiaru, natomiast jestem zwolennikiem zakupów online gdzie nie tracę czasu na chodzenie po sklepach i stania w kolejkach, zawsze wybieracie tylko i wyłącznie sklepy stacjonarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanteksy mają dobry materiał i są solidnie uszyte ale wkładka to dziadostwo. Jest zszyta z kilku kawałków i jak się źle ułoży to potrafi trzeć, wkładki żelowe nie są przymocowane i się przemieszczają,  Po ok 5 tys popruła się od środka i darła do krwi.

Kilka ciuchów kupiłem w TBike, kilka też w StylowaPro i u Szurkowskiego Generalnie kupuje albo w Decathlonie( tyle że letnie ciuchy w zimie a zimowe w lato, po obniżkach) albo w sieci, zawsze można odesłać

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...