Skocz do zawartości

[PLANY na 2017r.] Jakie macie plany ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie muszę też latem odwiedzić Norwegię, ale bez roweru (nie ta kondycja :D), żeby się wspiąć na Trolltungę, ale w podobnym okresue marzy mi się właśnie coś rowerem. Popatrzę opcję co można zrobić z moim rowerem, żeby się nadawał na dłuższe trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy Świnoujście-Hel, ale biorąc pod uwagę, że jestem początkująca, to nie wiem czy mi urlopu starczy :002:

 

Hej.. Może to pomysł od czapy, ale my się wybieramy tam z dziećmi. nie wiem jak bardzo jesteś początkująca, ale jak coś możesz się wybrać z nami. Jedzie z nami również znajomy właśnie z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Plany na 2017 - przejechać co najmniej 4000 km (może dla niektórych jest to żadne wyzwanie, jednak dla mnie jest to cel ambitny)

Przejechać wyznaczoną trasę 52 km poniżej 1:30h

Zaliczenie trasy Starachowice-Studzianki Pancerne i z powrotem jednego dnia (ok. 250 km)

Udział chociaż w 1 maratonie szosowym (w planach zaliczenie Doliny Opatówki)

I kręcić, kręcić, kręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No pomysł jak najbardziej, jak będziesz wiedziała kiedy mniej więcej planujecie to proszę daj znać! :) Z jednej strony chciałabym to zrobić całkiem sama, ale z drugiej nie wiem czy dam radę.. :D

Dasz, ale daj sobie też spokój z wpisami o 4, 5, 6 dni i "zrób 100km, dziennie". Kup bagażnik i sakwy. Wstań rano, wypij kawę i rusz. Zwiedzaj co chcesz i relaksuj się gdzie chcesz. Skończ tam, gdzie skończy Ci się czas. Spisz pociągi z Koszalina, Słupska i Gdyni.
Don`t worry, be happy! Ja to jadę w długi weekend majowy :)
Ps. Kupiłaś bagażnik i sakwy? Z plecakiem to pozamiatane.

 


Plany na 2017:
1) Wybrzeże Bałtyku ze Świnoujścia - 4 dni

2) Ziemia Lubuska - 4 dni

3) Świnoujście - Rugia- Bornholm- Kołobrzeg - 7 dni

 

Przedstawione plany mają charakter informacyjny. Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowią zobowiązania do ich zrealizowania. Stanowią jednak deklaracje woli, co do chęci pedałowania razem lub osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plany ach te plany :)

Wczoraj zaplanowaliśmy majówkę. Trasa mniej więcej: Bydgoszcz, Tuchola, Charzykowy, Brusy, Wdzydze Kiszewskie, Tleń, Chełmża. Po drodze jeszcze błądzenie po małych miejscowościach.

Do tego planuję w lipcu pojechać na pielgrzymkę z Gdańska do Częstochowy.

Reszta to spontan, raczej po okolicy, chociaż nigdy nic nie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Polsce weekendowo...

  1. trasa od Puław po Lublin przez wąwozy koło Kazimierza Dolnego.
  2. od Częstochowy po Kraków czyli Jura w stylu bikepackingu
  3. Szlak Piastowski od Poznania na wschód.

Trasy wielodniowe

  1. pogranicze Niemiec i Polski czyli od Bawarii po Berlin.
  2. tour de Alpy w stylu bikapackingu
  3. GSS w stylu bikapackingu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na majowy weekend mysle pojechac pociagiem do linz i pozniej wracac trasą linz-wieden-mikulov-uherske hradiste- olomuniec raciborz rower treking dziennie 150 km spokojnym tempem mysle zrobic jest ktos chetny na taka trase?

 

Jak coś to byłbym wstępnie zainteresowany.

 

Mój e-mail: dadales@o2.pl

Edytowane przez dadales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cKVvdMK.png

Mapka wytyczonych tras na 2017 do wgrania na garmina. Ogromna większość po szlakach rowerowych, a jeżeli nie, to po drogach z jak najmniejszym natężeniem ruchu. Trasy do 70 km w jedną stronę lub pętle do 140 około. Dodatkowo jedna trasa na bicie rekordu przelotu dobowego - 300 km. Ogólny cel roczny > 6600 km, na mapce widać około 5700 km licząc jazdę i powrót po tym samym śladzie. Jest jeszcze kilka trasek do poprawy i będzie okej.

 

Do wytyczania użyłem stron http://naviki.org oraz http://gpsvisualizer.com

Edytowane przez no1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Plan na ten rok mam wstepnie taki , w drugiej polowie maja przejechac sie szlakiem odra nysa , a  na okres wakacyjny jesli sie uda z planami  to przejechac z Suwalk ( szlakiem green  velo ) i dalej  (R10) do Swinoujscia lub sprobowac swoich sil w pierwszej rowerowej wyprawie  xs grsnice naszego kraju, a jak to bedzie zycie to zweryfikuje  :laugh:  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie zakładać nowego tematu. Czy ktoś używał z Was jakiegoś atlasu Czech do planowania tras rowerowych?

 

http://www.shocart.cz/turisticke-a-cykloturisticke-atlasy/cykloatlas-cesko-1-75-000/

http://www.shocart.cz/turisticke-a-cykloturisticke-atlasy/turisticky-atlas-cesko-1-50-000/

 

A może coś innego polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...