Skocz do zawartości

[rower] Rower do 800zł; do pracy, do sklepu, itd.


adasdadas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Szukam roweru na dojazdy do pracy (3km w jedną stronę), do sklepu, nad jezioro itd., nie mam zamiaru go w żaden sposób katować. Budżet to 800zł (+/- 100zł), znajdę coś przyzwoitego za tę cenę? MTB się nada do takich zastosowań czy lepiej szukać czegoś innego? W oko wpadł mi Rockrider 340 z Decathlonu, myślicie, że się nada? Wiem, że to nic specjalnego, ale w sumie chyba nie potrzebuję nic lepszego.

 

Myślałem jeszcze o Spartacusie Cross 3.0, który co prawda wykracza poza mój budżet, ale może warto dopłacić? Sam nie wiem kurczę. Myślę, że mógłbym zapłacić nawet 2000, ale nie wiem czy chcę, bo po 1. mieszkam w bloku, rower będę trzymał w piwnicy i boję się, że mi go ukradną, a po tych paru stówkach nie będę aż tak bardzo płakał jak po kilku tysiącach icon_mrgreen.gif, a po 2. czy do takich zastosowań potrzebny jest mi tak drogi rower?

 

Btw. wiem, że rowerów z marketów raczej się nie kupuje, ale znalazłem coś takiego - https://www.tesco.pl/promocje/rowery/rower-mtb-29-climber-2276. Wygląda spoko, w dodatku jest na niego duża przecena, ale zapewne to syf, co? Ni cholery się na tym nie znam icon_e_biggrin.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...