Skocz do zawartości

[Hamulce] shimano deore lx t675


venom6652

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam rower cube attention tutaj link: http://katalog.bikeboard.pl/produkt,2014,rowery,13902. posiada hamulce br m395 i chciałbym zamienic tylni hamulec na taki:http://allegro.pl/hamulec-tarczowy-shimano-deore-lx-br-bl-t675-tyl-i6465936477.html#thumb/5 .Moje pytanie to czy bedzie on kompatybilny i czy moze byc z przodu inny,a z tyłu inny?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zacisk jest podobny, takie same klocki, siła i modulacja mogą być faktycznie trochę lepsze ale heble trekingowe nie słyną z osiągów, to miejskie hebelki co mają zatrzymać mieszczucha a nie ratować na szlaku gdzieś np w górach, bo do tego sie nie nadają za bardzo.

 

Jeżeli rowerem nie zjeżdżasz za bardzo z ubitych tras, to na pewno się nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz kasy na slx to kup sobie do tych klocki spiekane accenta + tarcze przynajmniej RT56 i zacznie to hamować. Mówię to bo tak zrobiłem w rowerze żony (takim samym). Też było problem na ostrych zjazdach z siłą ale po wymianie w którą zainwestowałem 80 zł w sumie (tarcze używki zdjęte z nowego roweru 20 zł, klocki 2 pary w promo 60 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz wymieniać tył? Na tyle nawet szczeki wystarczą lepiej przód bo to nim hamujesz. Co do zmiany tarcz czy okładzin to z tą siłą hamowania bym podyskutował:) Ja założyłem tarczę 180 rt76 a miałem 160 rt30 i różnicy nie widzę żadnej. Może te klocki coś tam dadzą ale koledzy kupili metaliki to przy słabych hamulcach też bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie - czy ktokolwiek z czytających miał fizycznie do czynienia z opisywanymi w tym temacie hamulcami (LX BR-T675) lub z samymi klamkami pochodzącymi z tego modelu (BL-T675)? Pytam, gdyż rozglądam się za hamulcami do roweru hybrydowego i myślę, że wolałbym mieć dłuższą dźwignię. Rozumiem też z drugiej strony, że dłuższa dźwignia sprzyja powstawaniu luzów, ale może ktoś z was jest zadowolonym użytkownikiem klamek na trzy, cztery palce i mógłby któreś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...