Skocz do zawartości

[rama] Na jaką wymienić ?


Piwko159

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam rower marki haibike oto link:http://rower.com.pl/haibike-big-curve-9-60-484148
Z ramą jest wszystko ok. Tylko jest troszkę na mnie za duża... już ratowałem się mostkiem innym itp itp jest o wiele lepiej, ręce nie bolą plecy też. No ale postanowiłem powoli rozglądać się za nową ramą i pobawić się przez zimę. Może doradzicie mi jaką ramę zakupić jakiej marki szukać z jaką geometrią itp ? Mój wzrost to 179cm długość nóg od krocza do stopy to ok. 82-83cm. Czekam na opinię i rady dzięki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no mam 1000zl na ramę:) resztę przekładamy z starej ramy tylko hamulce mam slx zamiast tych tektro. Jeszcze myślałem nad ramą dartmoor pod koła 29. Chodzi mi o jazdę po lesie górach wyprawach rowerowych i na pewno też asfalt. itp

 

Aha dodam że nie zależy mi na wadze itp bo nie startuje w zawodach i nigdy będzie będę nie rajcuje mnie to :)

Edytowane przez Piwko159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się popieprzyło...w primal 29 obecnie jest typowa 10x135 tym samym w stosunku do peaka jest tylko nieco ładniejsza, cięższa, o ile pamiętam można podłączyć manetkę do sztycy od dołu i tyle. Stare primale miały egzotykę 12x148

Edytowane przez vdcmike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak kupie Accent peak 29 17'poczytałem pooglądałem i mi się podoba :) teraz tylko zastanawiam się nad kolorem ramy. Zielono czarna czy czarna. Ale mam do was jeszcze jedno pytanie. Czy na pewno przeniosę wszystkie części z mojego haibike (link w moim pierwszym poście) do nowej ramy Accent peak 29 17' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...